2 měsíční miminka. Starosti, radosti

janadean
27. dub 2009

Ahojte maminky, rada bych si tu psala s nekym kdo ma dvou mesicni miminko, vase radosti, starosti, jak si hrajete a vse kolem nej.

momin
19. čer 2009

Ha ha.. ted sem to poslala a zrovna se rozprselo.... 😀

vendulka
19. čer 2009

myslim, ze bude dneska aprilove pocasi

veruska007
19. čer 2009

ja koukam na idnes, na model srazek, docela to sedi... bych tak typla, ze za 2h tu mame poradnou bourku
😕

vendulka
19. čer 2009

tak to abxch radeji byla celej den doma, ne? 😅

markchina
19. čer 2009

tak tady ted nadherne sviti slunicko, snad se to uz nepokazi 🙂

momin
19. čer 2009

No tak snad to pekne pocasi dojde i k nam.... Ale uz se to tu trochu trha ze Hupcza? 😀
Holky Danula je divny.. kdyz ho dam na bricho tak si da nozky pod sebe a je na kolinkach..hlavu a ruce rozplacle na zemi.. A jak tema nozkama kope tak uplne cestuje... 😢 Kdyby mel pevnejsi rucicky tak leze ale s hlavou dole... 😀 ja nevim jak ho naucit tu hlavu zvedat...

vendulka
19. čer 2009

tady uzpeknou dobu leje a vypada to, ze jen tak neprestane 😝

veruska007
19. čer 2009

Momin, postav pred drobka nejakou peknou hracku, zvedne hlavicku a poleze za ni 😎 . Taky tu poradne prsi, aj bourka byla.

vendulka
19. čer 2009

veru, tak toto u nas teda nezabira, dam pred nath hracku stoupnu si pred ni sama mluvim na ni a nic, jako by nemela silu tu hlavicku zvednout

markchina
19. čer 2009

tak tady u nas se uz taky rozprselo, dnes asi ven nevyrazime, ale zitra planujem celodenni vylet do Olmiku, tak snad bude lip, i kdyz predpoved mi moc radost nedela.

mamlas06
19. čer 2009

čau holky, tady dopoledne tak lehce sprchlo, bouřka žádná a teď je tak hnusný dusno 😝 malá je úplně zpocená a to má na sobě jen bodyčko...
veru já mám pro změnu zase pocit že mlíčka rapidně ubývá, dokonce už ani v noci nemám prsa tak nalitý ☹ no ale končila jsem s kojením už tolikrát, že už jsem s tím víceméně smířená 😨

veruska007
19. čer 2009

Mamlas, ja se taky citila kvuli kojeni hrozne, zkousela jsem mozny i nemozny a mlicka bylo sotva 20 ml... pak jsem se smirila se sunarem a bylo mi lip. No, a jednou jsem vyla vecer zdrbla a s manzou jsme vypili sedmicku cervenyho vina (pohoda, kojila jsem pak az za 7h). No, a v noci mi mliko malem proteklo aj skrz matraci 😅 . Tak jsem si zkusila dat priste deci cervenyho vina... a v noci zas mokro, pyzamo jsem mohla zdimat i pres vlozky. Toz to zkus... je to dobry 😵 . A mlika mam hodne tak 2-3 dny po sklenicce 😅 .

mamlas06
19. čer 2009

alkohol podávaný po malých dávkách... 😀 to já si občas dám nealko pivo, ale nějaký změny nepociťuju. Každopádně zkusit se má všechno a tohle za zkoušku rozhodně stojí 😎

sayast
19. čer 2009

pivo se na mlicko doporucuje. taky si davam,mam rada rezane a mlicka mam dost 🙂

vendulka
19. čer 2009

no a pak mate 7,35kg 😵 😀

sayast
19. čer 2009

vid 😀

mamlas06
19. čer 2009

to já pivko taky můžu, ale jak už jsem hodně dlouho nepila, tak mám kolikrát pocit že jsem piclá i po tom nealku 😀

mamlas06
19. čer 2009

nebaví mě zmenšovat fotky pro koníka, tak tady máte nejnovější (včerejší) fotku našeho pohodáře 🙂 http://haniakarel.rajce.idnes.cz/Kacenka_4_7.6....

hupcza
19. čer 2009

mam: kačenka jekočenka - ale taky je žížalka, jako náš ondří 🙂

mamlas06
19. čer 2009

jo je to vyžle, ale už se jí začínají aspoň faldíkovat stehýnka 🙂 jinak ruce to je hrozná vostuda, vypadá jak kdybysme jí nedávali jíst 😒
na druhou stranu jak je malá, tak je čiperná, pořád kope nožičkama, mává ručičkama, nadzvedává prdelku... jsem zvědavá, jestli jí to vydrží i až začne chodit, abysme jí vubec stačili 🙂

momin
19. čer 2009

Kacenka je kraasna.. No my mame o dost vice faldiku.. Asi bude po mamce... 😅 😉
Veru u nas hracka taky nezabira.. Ani jinak ho hracky moc nezajimaji.. kdyz se snazim si s nim hrat a mavam pred nim hrackama tak stejne kouka na me...

vendulka
19. čer 2009

kacenka je krasavice 😵

markchina
19. čer 2009

mam, krasna Kacuska, ma takovy bystry kukuc, to bude rychly rozvoj 😉 . Pripada mi hrozne dlouha 😀 , vubec ne hubena, je akoratova.
Vojtisek taky neni jak miselinek, takovy akorat.

momin
19. čer 2009

Ma tu nekdo cvalika? 😀

mamlas06
19. čer 2009

Kačí děkuje a "červená" se až na prdelce 😀 (aby ne, když je Červená...)

markchina
19. čer 2009

momin, ja myslim, ze sayast ma urco 😀 , mrkni na jeji fotecky 😉 , krasny cvalik.

momin
19. čer 2009

😀 joo tak Julinka je jako Danecek.. Akorat mame vice vlasku.... 😀 A nejak nechteji padat..tak nevim jestli zustanou nebo co..🙂

janadean
autor
19. čer 2009

Ahoj Holky, ja sem se tady tak dlouho neozvala, ted jsme s malym prijeli do Cech a tady to je s internetem dost blbe. Ale no aspon se venuji vic malemu. Markchina jak sem si to tady tak procitala tak tys psala ze se chystas do Olmiku. Ja tam taky jezdim 🙂 ted bydlime v Lipniku nad Becvou - Nove Dvory jestli to znas.
Uz jsem se tu pomalu zabydlela s malym chodime na masaze a na vanicku - mrknete se na fotecky. Jinac ja jeste porad kojim. Maleho jeste porad nemuzu naucit na flasku tak bez neho nikam nemuzu. Ja uz musim v rijnu do zpatky do prace tak doufam ze se mi to te doby s flasky nauci pit 😝

mamlas06
20. čer 2009

janadean - Jamie je už pořádnej kus chlapa:. Všimla jsem si že má jntarový korálky kolem krku, proč? Někde jsem o tom slyšela ale už jsem zapomněla (já vůbec hrozně zapomínám, máte to taky? 😠 ) To mu je necháváš i přes noc?

momin
20. čer 2009

Ahoj holky.. vcera sme Danecka poprve koupali ve velke vane-v lehatku.. a byl uplne nadseny.. celou dobu se smal... 😀 Super!!
Holky nevite nekdo co od bolesti zubu?-neco co neni na predpis protoze ted predpis nikde nesezenu.. leze mi osmicka... 😔 😖
O tech koralkach sem taky slysela ale uz nevim v jake souvislosti.... 😅