3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

miskastehlikova
23. bře 2009

Ahojky mám 3 měsíční holčičku a ráda bych s někým pokecala o takhle malém drobečkovi.
O papání,spinkání,harčkách a tak různě🙂
Budu ráda,když někdo napíše rady a skušenosti

leonik
11. čer 2009

Ahojky holky, jsem tu jen na skok 🙂 Ráno jsem byla s malým u Dr. kvůli tomu kojení. Tak ho vážili a dneska má přesně 5.měsíců a 9225g 😕 😀 Přibírá hezky, vzala mu krev z prstu, prohlídla ho, poslechla, ale na nic nepřišla. Takže dospěla k závěru že se mu prostě nechce tahat a jak to hned neteče tak proto tak vyvádí 😖 Takže budu odstříkávat a dokrmovat a nebo si mám koupit UM a dokrmovat ho tím, nebo mám mu dát po každým kojení přes den pár lžiček kaše. Ale zase měla strach aby po tom moc nepřibíral. A že se asi časem sám odstaví. Tak zkusím koupit to mlíko a uvidíme. Flašku odmítá i s MM, takže to budem řešit stříkačkou. No budu mít teda co dělat 🙂
Malej teď chrupe na balkóně a pak vyrážíme do Brna pro lehátko a slunečník na kočárek 🙂 Tak jsem zvědavá jaký bude mít lehátko úspěch 😀 Pak ještě musíme sehnat Leonce botky na svatbu a upravit jí šatky, půjde za družičku. Takže dneska toho máme moooc 😀

Dočtu vás večer 😅

jola2
11. čer 2009

Čauvec holky!! Tak dneska jsme měli trochu uplakáno ale byla u nás mamka 😵 tak chovala 😀 .
Dneska mi volal manža že pro něj musím zítra přijed do Brna (já takový antitalent! 😀 ) no snad to zvládnu 🙄

Paulinka:Eliška má krásné míry 😉

andilek1:jj to je jasný že by si člověk neodpustil kdyby se tomu malému drobečkovi něco stalo a ještě kord naší vynou. Ale kdyby jsme měli pořád všechno dělat tak jak nám všude píší (za pár roků je to zase jinak 😠 jednou to je dobře po druhé zase úplně to samé špatně) tak by jsme se z toho ......

Luci81:tak tři bradičky jo? 😀

andilek1
11. čer 2009

ahojda hokly,tak se hlasim 😀
jola2,to ams rpavdu,ale proste se bojim,je to moje prvni ,,,ono by se nemelo posazovat,ale ten nas vubec lezet nechce,,takze sedi,takze bude mit zadicka v prcicich,,treba ne,ale sedi..
leonik:to ma krasnou vahu,a to se vsichni divi vid,ze takhle krasne pribira a ma jeste hlad,ze ?to znam,u nas to takhle alepson je....sna bude vsechno dobr,zkus to,uvidis jakej bude,snad lepsi...prala bych ti to

tak holky,byli jsem na te 2hexe....no a mela sjem samo hooodne otazek,jako zoubky ze rostou,,,hmm,,,ale zoubky to nesjou,takze nic ☹ ☹ ale nemuzu si pomoct,ale ma tam takovy vybezek,,asi je doktorka slepa 😀 😀 😀 😀
vazime 8100g,rikala,ze to moc rhle by uz nemelo jit ta vaha,tak snad ma dost,ale kvuli jidlu nebreci tak snad ma dosti.tak sejm se musela pochvalit..ze se umi otacet na brisko,,,no a zahy ji to ukazal 🙂 🙂 byla sjem moooos pysna,jak ho krasne chvalila,ze je moc sikovnej, 😵 😵 taky sjem byla jak pav 😀 no a pak dostal vcelicku...trochu brecel,ale byl statecnej,,,tak sjem mu slibila,ze mu koupim hracku...no koupila sjem tri 😀 😀 takovou hadrovou knizku,leporelo,ale jako gumove za 70 v hypernove,,no prisla sjem domu,lukymu se to desne libilo,,,samo sjem to umyla pred tim,no a on cucal a koukam,ze barva jde pryc!!!to by s ejeden zblaznil co to prodavaji!!!!a potom takovou morsky potvory do vanicky 🙂
jiank teplotka zatim zadn,unul c 19:45,sam bez podani dudu,ponevazd,byl asi unavenej,protoze spinkal hodinu a cestoval hodne,tak bude snad pekne spinkat 🙂
holky preju dobrou noc a promin te za ten roman,,nejak me to neslo zkratit 🙂

evaviki
11. čer 2009

Ahojky, tak sa hlasim po navrate z Bratislavy.. docitat vas asi nemam sancu 😀 ste tu toho nakecali za tych 10 dni..

paulinka80
11. čer 2009

koukam, ze dneska je tady vecer nejak mrtvo...

Misko, jaky bylo vitani?

evaviki: jak jste si to uzili v Bratislave?

andilek: my jsme po vcerejsi hexe taky teplotu nemely,ale elinka je dneska hodne unavena...prospala skroro celej den, odpoledne usnula od jedny do pul sesty a v osm uz byla zase v pelisku...tak jsem si s ni pres den taky na dve hodky zdrimla....
andilku, mate taky krasnou vahu...a kolik merite?to s tema hrackama to je teda sila...eli ted taky uplne vsechno strka do pusy, tak musim davat pozor....

jinak jsem ji dneska zkousela davat odstrikany mlicko z flasky, ze zacatku to vypadalo slibne,ale pak si preci jen rekla, ze koza je koza 😀 a chtela nakojit....no dala jsem do alba novy fotky....

nency: ty jo, my mame dve kocky...a taky si nedokazu predstavit, co bysme delali, kdyby byla eli na kocky alergicka...radsi to ani nedomyslim, ale je jasny, ze zdravi nasich deticek je to nejdulezitejsi. treba to ale u vas alergie nebude a bude to v pohode....

leonik:tak jak jste dneska nakoupili?a jake lehatko jste porizovali? my mame od FP ale eliska v nem vydrzi opravdu jen chvili....pak se zacne vztekat....
vojtisek je teda uz peknej kus chlapa 😉 uz jsi zkousela tou strikackou krmit?jak to jde?

jo a huraaaa, zitra nam priijede tatinek, tak uz se tesim 🙂
dobrou noc vsem....

andilek1
12. čer 2009

paulinka:to jo krasna vaha,nevim nemerila nas,asi az na 6m prohlidce...Ale asi neco kolem 69cm..
jiank holky,,vcera jak sjem byla v cekarne u te doktorky,tak tam sla mala na propichnuti ousek....muzu vam rict,ze az budu mit holcicku,tak ji to delat nebudu,at si je rpopichne az bude chtit..kdybyste slyseli jak brecela,ja mela pln oci!!fakt,kdby ji neutisili po 5minutach cajem,asi by me kapnula i slza 😢 😢 😢 fakt,bylo tpo hrozny,chudacek....jinka Luky spinkal krasne,asi jsem mu davala jen 2x dudu do pul 6 spinkal,a potom jsme jeste chrupkali do pul 9.jiank teplotku nema,tak snad uz b nemel mit,ne?
jinak Paulinko,mas krasny fotecky

andilek1
12. čer 2009

tad yjak tak koukma to posledni dobou nejak chudne,zadnej prispevek,,,holky copak se deje? 🙂

nency
12. čer 2009

Ahoj holky!
Tak jak čtu, tak máte všechny větší mimča než je ta moje. 🙂

paulinka
Eliška je chytrá holka, umí si holt vybrat co je lepší, to je jasný, že flašku nebere. 😀
Jinak s tou alergií na kočku to u nás snad tak zlé nebude, možná že se mýlím a z kočky to nemá, uvidím, zatím
si kočku necháme a teprve kdyby se to její kuckání zhoršovalo, tak bych to musela nějak vyřešit. Dneska už
nekašlala, tak snad to bude ok. 🙂

andílek1
Tak vidíš jak malej hezky roste. 🙂
To s tím pícháním oušek ti zcela rozumím. To je přesně ten důvod proč jsem je Danče píchnout ještě nedala.
Sice jsme asi jediný z "koníka", který nemají píchnutá ouška, ale to mi nevadí, nechám jí je nastřelit, ale až
bude mnohem větší a bude je chtít sama. Dříve ani omylem. Sice mě do toho trošku tlačí tchnýně, kdy že jí
dám konečně ouška píchnout, ale už mě zná a ví, že se mnou nehne. Kájina je měla píchlý předtím než šla
do 1.třídy a u Danči to vidím také tak. 🙂

nency
12. čer 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nemáte zkušenost s Baťa home? Riskla jsem to a objednala jsem Kájině balerínky od Baťi. Nikde jsem nemohla sehnat velikost 37, všude měli jenom 36 a ty jí byly malé. Potřebuje
je mít v úterý na tu promoci. Sice mě nezaručili na 100%, že se to stihne, ale vzhledem k tomu, že je nikde
nemůžu sehnat, tak jsem to riskla. 🙂

mivipa
12. čer 2009

Ahojky holky,
tak vítání bylo super.Viv tam sice drobíček řádila,ale neplakala ani nedělala scény,tak to bylo v pohodě🙂.Bylo tam jen 8 dětiček a celý i s focením to trvalo půl hodinky.Viv dostala knihu říkadel,osusšku,přebalovací podložku a plyšáčka a pam.list:-) a já růžičku(už suším)...
Holky,dočtu vás k večeru,jdu dovařit obídek😀

andilek1
12. čer 2009

mivipa:tak hlavne ze se ti to libilo,zavidim tise....taky bych hned sla,ale nidko nas nepozval a myslim,ze ani nepozve ☹ ☹ dostali jste teda spoustu darecku,to je mily....
nency:bohuzel nemam s tim zkusenost,rada bych pomohla...pribrali jsem jen asi 250gale staci to snad,no uvidime priste jdeme az 23.7.coz si ymslim,ze manza bude mit dovcu,oni ji maji jako u doktorky taky..od 7.-17.7,,tak proto jsem pozvany az tak pozde...ale hlavne ze nemsuime k te druhe doktorce,je to pekna kr....
taky budu asi propichovat holcice az dyl,protoze sjem z toho byla uplne hotova a to nebylo moje...hruza!!!

zany
12. čer 2009

Ahoj holky,

koukám, že absence se fakt nevyplácí 😀
Dočtu vás snad později, teď jen napíšu jak se máme 🙂

Včera dopoledne jsme s Eli chrupkali do 8,45 🙂 Honzík byl u mojí mamky a Eliška spala, tak jsem se aspoň vyspala 😵 Pak jsem s ní jela do města a koupila jsem jí Světlušku 😵 Moc se jí líbí 😵 Pak jsem si u mamky vyzvedla Honzíka a jeli jsme domů na oběd. Honzík měl od mamky květákovou polívku a Elinka dojedla půlku skleničky brokolice 😵 No a já pak šla dělat tvarohový jahodový knedlíky a v tom vypnuli proud a od 12:04 nešel až do 21:21!!!!!!! 😠 😠 😠 No síla!!!!!!!!! Manža pak snesl z půdy vařič, tak jsme tu byli jak na táboře 😀
Honzík včera odpoledne trochu zvracel. Měl k obědu tu květákovou polívku, pak spal a když se vyspal, tak vypil celej hrneček šťávy a asi ho to nějak koplo. No ale v pohodě, nic mu nebylo, tak jsem to neřešila. No a když jsme si šli lehnout, tak jsem se na něj šla podívat a cítím strašnej smrad!!! Tak si říkám, že by se pokadil. No a on byl chudák úplně poblitej!!! 😲 ☹ K večeři měl jahodový knedlíky a asi se přetláskal a neudělalo mu to dobře... No takže jsem ho vzbudila, svlíkla, osprchovala, protože to měl i ve vlasech a on se chudák klepal a plakal ☹ Museli jsme mu dát vyprat polštář, protože ho měl mokrej. Naštěstí to měl jen tam, takže jsme mu povlíkli malej polštářek do postýlky a šel chrupkat s manžou a já šla k Eli, protože se budila. Nakojila jsem a usnula tak, že jsem jí musela držet za ruku.
Ráno měl Honzík trochu průjem, ale jinak mu vůbec nic není. Je v pohodě 😉 Byli jsme teda plavčit, dal si pak borůvkovou přesnídávku a k obědu měl rýži s mrkví. Moc mu to nejelo, ale něco jsem do něj natlačila 😝
Teď obě děti spinkají, tak mám klídek 😵
Manža jde odpo na AJ, ale já nemůžu, protože nemáme hlídání. A přijde mi na návštěvu i spolužačka z gymplu 😉 No tak tu nebudu aspoň sama 😉

zany
12. čer 2009

Dneska Elinka zbodla skoro celou skleničku mrkve a brambory 🙂 Tak snad to jídlo půjde dobře a už se i vzteká, když nejsem dostatečně rychlá 😀 😀 😀

Včera večer jsem si akorát všimla nových fotek Pauli 😉 Teda musím říct, že Elinka trumfla i naší Eli a váží víc než ona v půl roce a to nejsme žádní drobci 😀 Ale hlavně, že hezky papá 😉

zany
12. čer 2009

Jdu se na chvíli natáhnout, tak snad večer vás dočtu co je kde nového 😉

paulinka80
12. čer 2009

ahojky holky,
u nas dneska noc fakt mazec...mela jsem elinku v posteli a porad sebou hazela ze strany na stranu, plakala ze spani a proste to bylo strasny....a opet budicek po sesty hodine, byla vychechtana jako blazen 😀 dopo jsme byly venku, ja jsem zajela na urad vyridit si rodicak a jen tak tak jsme to stihly zpatky domu...byl peknej slejvak...
pred hodkou prijel manza, tak byla mala cela vyrechtana az z toho usnula 🙂

andilku, nency:my nausnicky jeste nemame,ale chystam se ze ji je necham co nejdriv nastrelit...myslim, ze to neni tak drasticky jako propichnuti....a urcite se to i lip hoji....

nency: s Bata home zkusenosti nemam, tak bohuzel neporadim ☹

mivipa:tak super, ze se vitani povedlo a libilo se vam....hmmm dostali jste spoustu darecku, to je fakt mily....pak hod foto, jestli mas 😉 at vime jak to viv sluselo

zany:to vypada, ze se honzik asi nejak preplacal a nesedlo mu to co?tak at je zase lip....
elinka ti pekne basti, to je sikulka. ja jsem zvedava na tu nasi baculku, jak ji bude chutnat,ale asi jo....uz ted se mi sape po mem jidle. no rikam si jak bude vypadat po prikrmech, kdyz je jen po mliku takova oplacana...ale ma byt po kom, ja jsem byla taky peknej cvalik...v roce jsem mela 13 kilo...to slychavam doma dost casto 🙂

co planujete na vikend?kdybych se tu neukazala, tak si to vsichni krasne uzijte. my jedeme zitra na chalupu a v nedeli k manzelovo rodicum na obed, odpoledne pak asi do prahy....

paaapaaa

andilek1
12. čer 2009

hojda zensky--tak sjem byli poblahoprat svagrovy a moji mamce k narozeninam...Luky jako vzdy ze zacatku natahoval a chvilku i brecel,ale potom dobry...jiank teplotta se zadna nekonala,tak doufam,ze i ta 3hexa bude v poradku.doufam,,ze se mate dobre a jste se svyma manzelama,pritelema a detmi,ktere uz spinkaji,,,my koupali v sedm,takze ted sjem papkali,lae myslim,ze budeme za chvili tuhy 🙂

leonik
12. čer 2009

Ahojky holky, jdu vás jenom pozdravit 🙂 Včera jsem se sem nakonec nedostala. Je toho teď nějak moc, bojujeme s kojením a dokrmováním, ale bohužel neúspěšně ☹ Zítra jdeme na tu svatbu, tak se sem dostanu nejspíš v neděli večer. Pak se budu snažit dočítat 🙂 Zatím se mějte hezky a užijte si víkend..pa pa

andilek1
12. čer 2009

holky?copak s vama je?nikdo tu skoro nebyl?tak my usnuli v osm hodin,dala jsem ho do postylk a za pet minut tuhy 🙂 🙂 sikula,jiank jdu taky na kute,jsem nejaka hotova,manza chysta nejaky vylet a nechce me ho prozradit ☹ ale necham se prekvapit,,tak se tu mejte dobre,,rano napisu,kdz bude cas,,,hodne deticky a chlapi take samozrejme

evaviki
12. čer 2009

Ahojky, v blave pohoda, maleho sme uspesne pokrstili 😀 Den predtym bola priprava, ale teda to bol des a hroza, normalne som myslela, ze tomu fararovi uz nieco poviem. Masaker.. Kecy, ze dieta sa narodi s dedicnym hriechom, ze nas stvoril Boh (nie sme nahodou z opice???) a pod. No najviac ma pobavilo, ked sa snazil dat najavo, ze v kostole nemame kojit. 😀 Sice to nepovedal priamo, ale hovoril, ze dietatku treba zobrat cajik, alebo zarobene mlieko vo flaske, pripadne ho tesne predtym dobre nakrmit.. 😀 😀 No haluz..
Leonik, co sa deje? Mas malo mlieka? Preco bojujete s dokrmovanim?

andilek1
13. čer 2009

ahojda,me se normalne rano neslo pripojit na konika,rikalo mi to,ze andilek neexistuje a ted to jde..nechapu...
evaviki:to je teda hustej farar!!!doufam,ze mas fotecky 🙂 🙂 ale bylo krom toho farare pekny,ne?
jinak se cjystame na ten tatkuv vylet..taky Luky noci spal krasne,asi sjem mu davala 2xdudu coz ej super....takze se holky mejte,,,a napiste sem enco 😀

mivipa
13. čer 2009

Ahojky holky,
tak jak ižíváte víkend???
My včera lenošily sdo,apři šíleném počasí a dneska jsem byly skoro celé odpoledne venku...Konečně jsem zase po dlohé době na chvíli sedla na kolo,abych pro sebe něco udělala🙂
Viv už pije sama z hrnečku,sama si ho drží a pije.A jak jí to jde😀😀😀,korát je někdy dost mokrá,ale baví jí pít takhle sama🙂
Andílek:mě to taky ráno hlásilo,že neexistuju!?Nějak jsem nepochopila...
Paulinko,fotečky dáma,ale budou až za 14 dní.Jinak mám zatím jen video,co natáčel přítel a tam není nic vidět😀
Zany:tak to je Elinka pěkný jedlík 😉

zzuzca
13. čer 2009

ahoj baby,

tak my sme si sobotu faaakt uzili 😵 boli sme na opekacke, tu kusok od nas pri lesiku. bol s nami bracho - nasli sme mu a jeho priatelke byvanie asi tak 300 m od nas!! 😀 😀 😵 😵 😵 co je uuplne uuzasne, sa tesim ze budu tak blizko pri nas. a to sme ten byt vydrazili na aukre, no kam nas ten internet v zivote posuva, tss, ts...uz tam byvaju od dnes, maju kluce, podpisanu zmluvu.

toto bola moja 1.opekacka v prahe za 6 rokov. no a super, bola som tam najvacsi jedlik 😀 , jakubko trosku mrncal, ked uz bol protiva supli sme ho do kocika a na prechazku do lesa. ten vzduch mu prospieva hned zaspi 😉

miska, tiez som dnes bola na bicykli - nsedela som na nom odkedy som otehotnela, takz rok aj nieco. a uplne super, duf ze sa nan dostanem odteraz castejsie.

no a inak mam pekne spaleny chrbat od slniecka. dala som na to bepanthen a super 😵 😵 vidim ze to ma celkom vsestranne vyuzite 🙂 no chlapci k tym spekacikom popijali pivo a slniecko mu teda este pekne pridalo na sile 😵 no bolo super, planujeme coskoro akciu zopakovat 🙂

vecer prisla brachova kamoska (stahuje sa sem zo slovenska) a nasa mamka jej pribalila jahody od nasich zo zahradky 🙂 tak teraz maskrtime 🙂 za chvilu sa pojdem natiahnut.

papa

luci81
13. čer 2009

Ahoj holky,
tak koukám,že nejsem sama,komu nešel Koník.Zrovna,když jsem měla hodně času
😠
zany co Honzík?

leonik:proč jsi vybrala zrovna stříkačku?Správně by si to z ní měl tahat sám a když se mu nechce tahat ani od Tebe?Já bych asi zkusila lžičku.no uvidíš,jak Vám to půjde,budu moooc držet pěsti.

nency:snad nebudete muset dát kočku pryč,chápu Káju,že by nechtěla ani slyšet.Nám v zimě kočku přejelo auto 😢No ale nedalo by se nic dělat,samo,že zdraví Danči je přednější.

andílek,už jsem zvědavá,co si pro vás taťka vymyslel 🙂

evaviki:nezlob se,ale co jsi čekala?Křtiny bez faráře nejdou a ten káže o Bohu.

zzuzca:tak to je super,nojo,dneska je svět ještě menší než býval-díky internetu
U nás taky hezká sobota,grilovali jsme kuřátka,mňam.V pátek jsem koupila Anetce dáreček,asi k narozkám.Nemohla jsem odolat. 🙂 Dala jsem foto do albíčka.

andilek1
14. čer 2009

ahodja,tak se hlasim....v noci docela dobry,jn rano chtel vstavat uz v sedm,tak sjem mu to zatrhla a sel ke me 😀 jinak Luci:vylet byl do Kladrub ke konickum 🙂 manzel vi z kone mam moc rada,tak me potesil,ale ta prohlidka tech staji mohla za ty penize, byt delsi ☹ jinak pekny,potom na moji zadost do globusu...jinak Lukymu se to taky libilo ,ale rikali jsem ,ze tam pojedeme jeste jednou.,aby z toho taky neco mel.Luky spinkal asi neco pres dve hodinky,tak sjem si myslela,ze bude spinkat v noci,,,ale bylo to horsi jak vcera..
Luci:copak sji ji koupila?JA bych to nevydrzela to nedat 🙂

luci81
14. čer 2009

andílek:tak to jste měli fakt moc hezkej výlet,my tam nedávno taky byli.Taky se tam chceme podívat ještě a až bude Anetka větší.Anetce jsme koupili odrážedlo,je to koloušek.No dát jí ho stejně ještě nemůžu,nic by z něj neměla 😀 Koukni do albíčka,mám ho tam vyfocený.

evaviki
14. čer 2009

Luci - nezlobim 😀 Mne reci o Bohu nevadia, to bolo moje rozhodnutie dat ho pokrstit. Ale nic sa nema prehanat, hlavne v tejto dobe. Mna pobavili iba tie dve veci, inak som nic nenamietala. (teda este ma nastvalo to kojenie, ale to mi skor pride ako pekne pokrytectvo) V tom kostole je uzasny kaplan, s normalnymi nazormi a dufala som, ze krstit bude on. Ale krstil tento druhy. 😖
Misko, mala pije iba z hrnceka? Alebo mate taky ten na ucenie? (s takym zobacikom)

andilek1
14. čer 2009

holky,dneska jsem na Lukyho delala kravin a asi moc nahlas a on se rozbrecel ☹ ☹ ☹ mrzi me to,,,

leonik
14. čer 2009

Ahoj holky! 🙂 Tak jsem vás konečně v rychlosti dočetla, ale nevím jestli budu reagovat na všechno, už toho zase půlku nevím 🙂. Přes den nešel koník, už jste to tady taky psaly že vám nešel. My jsme si včera krásně užili na svatbě, počasí vyšlo..Akorát jak jsme byli v kostele na obřadu, tak manžel hlídal Vojtíka u našich doma. V kostele by to nevydržel. No a Vojta samozřejmě chuděrka prý řval třičtvrtě hodiny ☹ Asi hladem, tak mu manžel udělal UM, a prý to vypil až po půl hodině, jak není zvyklý na flašku tak mu to nešlo pít a proto řval. Obřad skončil, tak s ním čekal už venku a malej ještě z toho řvaní dlouho vzlykal ☹ Ale pak byl do večera moc hodnej, koukal a nebo spinkal 🙂

Pavli: lehátko máme FP, malej v něm zezačátku nechtěl být, bylo to pro něj neznámý 🙂Teď je tam rád, hraje si..Máme to vibrační s hrazdičkou. Ale nenechávám ho tam dlouho, nejvíc 15 min. Prý by ty děti tam neměly být moc dlouho, že se pak nemůžou motoricky rozvíjet, jak tam nemají místo. On se tam stejně po chvíli začne prohýbat a vrtět, asi to taky není nic moc na zádečka.

zzuzca: tak to máš dobrý, že brácha bydlí tak blízko 🙂

zany: chuděra Honzík teda, to si užil 😖

luci: stříkačku nám doporučila Dr.když nechtěl flašku. Ale zjistila jsem že malej nemá už takovou častou potřebu jíst. Dám mu napít až je fakt protivnej, a nic už na něj neplatí. Pak se celkem v klidu napije a hodně 🙂Koupila jsem si Bebu a občas mu ji udělám do flašky. Zezačátku to přehazoval v puse a moc se na to netvářil 😀Teď už je to lepší, vypil i 70ml. Ale snažím se spíš kojit, než mu cpát UM.

Holky co kojíte, máte pravidelné intervaly mezi kojením tři hodiny?

Tady už to poslední dobou moc nežije, co 😀

andilek1
14. čer 2009

leonik:pres den mame t tri hodin,nekdy ctyri..ale po 4hodinach uz fakt ma hladik....taky koukam,ze to tu nejak vazne....

zany
14. čer 2009

Ahoj holky,

pořád jaksi nestíhám dočítat ☹
Včera jsme vyrazili ke kamarádce na karavan. Nejdřív jsme byli na obědě, ale já do sebe dostala sotva půlku knedlíku, protože jsem měla žaludek na vodě 😒 No a večer jsem pak zvracela jak Alík 😖 Ráno pořád nic moc, ale dostala jsem do sebe jeden chleba, k obědu byla rýže s mrkví a odpo jsem měla jeden rohlík. No ale má to výhodu, vlezla jsem na váhu a zhubla jsem 😀
Honzík je celkem v pohodě. Včera ráno dobrý, u kamarádky taky a večer měl pak průjem. Takže dneska byl taky na dietě, přes den nekadil, tak uvidíme zítra 😉 Ale snad už budeme v pohodě 🙂
Manža i Elinka jsou v pořádku, tak doufám, že to tak zůstane 🙂

Dneska i manža uklízel, protože já nebyla schopná 😒 Jen jsem uvařila oběd a to bylo všechno 😒

Elinka krásně baští 😵 Tu malou skleničku zbaští celou 😵 Akorát tam rejdí tím jazýčkem, že to vystrkuje, tak to házíme zpět 😀 Dneska se i napila šťávičky 🙂 Ale odpo si s tím zase hrála 🙄 Potvůrka 😀

Pauli - já když byla malá, tak jsem byla taky buřt 😀 V roce jsem vážila asi zhruba 13 kg, sandálky mi museli nastříhávat, protože mi žádné nebyly 😀

Leonik - snad se to kojení zlepší a nebo si malej zvykne na flašku 😉 Holt pokud nebude MM, tak mu nic jiného nezbude 😒

Evaviki - docela jsem se pobavila 😀 Myslím, že nic se nemá přehánět 😉

Luci - tak ty už jsi koupila dáreček k narozeninám 😀