• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

30. června 2009 
zuzka:to ja delam,vzd kdyz e pusti prsa,dam tu to druhe....takze to nekdy prilozim to same prs i nekdy 5x..mozna vickrat...
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, můžu se připojit? Chtěla jsem se zeptat těch kdo očkovali proti pneumokokovi synflorixem, kdy jim to doktorka píchala a jestli jste měli nějaký reakce, díky za odpověď
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
khakika:my jeste ockovani nejsme,ale jsou stejny reakce jakna hexu...horecka a taky tu dite bolelo z toho nozicka...
vitam te,my jsme tad uz vsichni kolem 6mesice,ale radi poradime :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,zdravím všechny.Chtěla bych se také připojit do diskuze.mam 3 a půl letou holčičku Klárku a zatím mi dává pěkně zabrat.Vyžaduje neustálou pozornost,navydrží chvíli ležet a hračky ji taky moc nezajímají :slight_smile: nejlepší činnost pro ní je chovaní a přitahování se do sedu :slight_smile: Myslím,že by už nejraději chodila :slight_smile: chtěla bych poradit jak docílit toho,aby se chvili zabavila a stale neplakala když se ji právě nikdo nevěnuje.přes den skoro nespí :grinning: ,tak máme s přítelem o zábavu postaráno
30. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
brodimar zdravim. pridej se k nam do 2 mesicnich mimi. tady uz maji holky tak pul roku. :grinning: my tam mame 3 a 4 mesicni mimca. nazev tematu je trochu zavadejici-chapu... :grinning:
30. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek