3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

miskastehlikova
23. bře 2009

Ahojky mám 3 měsíční holčičku a ráda bych s někým pokecala o takhle malém drobečkovi.
O papání,spinkání,harčkách a tak různě🙂
Budu ráda,když někdo napíše rady a skušenosti

andilek1
22. čer 2009

zuzka:to ja delam,vzd kdyz e pusti prsa,dam tu to druhe....takze to nekdy prilozim to same prs i nekdy 5x..mozna vickrat...

khakika
22. čer 2009

ahojda, můžu se připojit? Chtěla jsem se zeptat těch kdo očkovali proti pneumokokovi synflorixem, kdy jim to doktorka píchala a jestli jste měli nějaký reakce, díky za odpověď

andilek1
22. čer 2009

khakika:my jeste ockovani nejsme,ale jsou stejny reakce jakna hexu...horecka a taky tu dite bolelo z toho nozicka...
vitam te,my jsme tad uz vsichni kolem 6mesice,ale radi poradime 🙂

brodimar
30. čer 2009

ahoj,zdravím všechny.Chtěla bych se také připojit do diskuze.mam 3 a půl letou holčičku Klárku a zatím mi dává pěkně zabrat.Vyžaduje neustálou pozornost,navydrží chvíli ležet a hračky ji taky moc nezajímají 🙂 nejlepší činnost pro ní je chovaní a přitahování se do sedu 🙂 Myslím,že by už nejraději chodila 🙂 chtěla bych poradit jak docílit toho,aby se chvili zabavila a stale neplakala když se ji právě nikdo nevěnuje.přes den skoro nespí 😀 ,tak máme s přítelem o zábavu postaráno

momin
30. čer 2009

brodimar zdravim. pridej se k nam do 2 mesicnich mimi. tady uz maji holky tak pul roku. 😀 my tam mame 3 a 4 mesicni mimca. nazev tematu je trochu zavadejici-chapu... 😀