3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

miskastehlikova
23. bře 2009

Ahojky mám 3 měsíční holčičku a ráda bych s někým pokecala o takhle malém drobečkovi.
O papání,spinkání,harčkách a tak různě🙂
Budu ráda,když někdo napíše rady a skušenosti

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

to jse moooc ráda🙂

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

leo:v zadečeku

evikk
15. kvě 2009

Ahoj holky,jsem tady dlouho nebyla,jsem nejaka nachlazena a nebyl cas,ani nemam sanci vas docist,strasne kecate 😀 ,u nas vcelku nic noveho,dostali jsme minuly tyden druhou hexu,po nedeli nas ceka prvni prevenar,vazime 8900g a jinak zoubek se zatim nevyklubal,ale bila tecka na dasnicce se zvetsuje,tak nevim.V noci se malej porad budi po hodine i driv,tak jsem uplne mrtva 😒

andilek1
15. kvě 2009

evikk:krasna vaha.halvne ze ti pribyva,neznam nic horsiho nez ze ti nepribyva,,teda znam i to ze je nemocnej,,ale jakov tomto tematu ....
Miska:TAky me doktorka rikala,abych mu nedavala cipek dokud nema 38,,ale ymslim,ze by se ji nic nemelo stat.ono si pry mas odecist 0.5 stupne.,protoze v zadcku je to samozrejme vyssi.....ale urcite to bude v poho,,halvne abyste se meli fajne,,je protivna?Treba se vyspinka a bude lip..Luky taky zacne nadavat,ze chce spat..dam ho spat a je klidek
🙂 🙂 🙂
Zany:Presne nesmim chybet...ale kdyz jedem do obchodaku,tak tam je taky silene lidi..hruza!!ALe co,kazdej si vyjel na vylet a my taky 🙂 🙂

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

Andílku protivná je hrozně moc☹ a spát se jí očividně nechce!...vůbec nevím co s ní je?!
Ale už má jen 37,5-37,6 takže lepší...

andilek1
15. kvě 2009

miska:hmm,tak to nevim,,,,,me vetsinou Luky bud chce spat nebo jist,,,,takze nevim,teda rano treba predvadel,,ze enchce dospavat u sebe v postylce,,,ale u me..mizera jeden 🙂 🙂 🙂 tak maminka to nevydrzela a sup bl u me,protoze porad nadaval,,,mamo kde jses???a mama sla,,ale chvili to vydrzela...TAk jedete autobubem??nebo tam budete do nedele?hlavne ze nema kasel enbo tak...bud rada,vim,ze se to rekne,ono to stejne trapi,,,treba zoubky,jak ikaji holky,treba brisko,,,prave to je ten vek ze nevime co deticky chteji a co je trapi..uz aby si rekli,ze???

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

andílek:teďka malá usnula v lehátku,tak jsem jí dala do postele.Asi s tím bojuje,když takhle usnula!Ale jen ať se prospí,ono jí to pomůže!...
jj,oni nás mají pěkně vycvičené😀....
ne ne...budu tady do neděle a pak se nechám odvést,nechci jet busem,víš.
Jj,už se těším až si řekne🙂co jí trápí a co chce.tohle je hrozně těžký.Já podle pláče většinou poznám,ale dneska plakala tak jako jinak.Jako by jí něco trápilo,bolelo..fakt to bylo ošklivý☹

jola2
15. kvě 2009

čAuvec holky!!
Dnes celý den rozlítaný! Ještě že je Jola u babičky na prázdninách. Zítra jdeme nakupovat na freeport tak doufám že si něco hezkého koupím 😵 Taťku už máme doma tak si uděláme hezký výlet.
🙂
zany: to sis teda užila tu noc chuderko!! A všichni v jedné postely to se ještě jus nevyspíš Mě se vždycky Jola roztahuje 😀
evaviki:ptala jsem se v lékárně na ten prášek zrovna to nějak distributor přestal dodávat bo co taky nám musí objednat PK dnes jsme měli poslední dávku tak nevím co to udělá když dva dny vynechám ☹
Manža jezdí přes Slovensko s kamionem z Maďarska ale jede po dálnici a tam nikde lékárna není a aby někde bloudil stakovou velkou krávou 😖 a hledal lékárnu. Taky o tom vím že je to tam levnější 😒
miska:držím palečky ať to brzy přejde to uplakáníčko 😉

zany
15. kvě 2009

Já jsem byla dneska na AJ sama, protože jsme neměli hlídání a manža zas neměl úkol, tak jsem holt jela já 🙂 No stihly bychom toho s pančitelkou asi víc, ale musely jsme brzdit, aby toho neměl manža moc na dohánění 😉 Pak jsme se navečeřili, vykoupali děti a Eli už je v postýlce, tak jsem zvědavá jak dneska usne a jaká bude noc 😕 😅 Honzík jde už taky do postele 🙂

Miško - jak píše Evaviki, tak teplota pod 38 by se neměla snižovat... Sice to nevadí, ale je to reakce těla na něco a takhle s tím bojuje...
Honzíkovi taky špenát chutnal 😉 Pak jsem kupovala takové ty kostičky, kde byl nasekaný a přidávala jsem mu ho k bramborám a masu 😉 To bylo jedno z mála jídel, které jsem mu mohla uvařit a jedl je 🙂

Leonik - s Eliškou taky budeme chodit 🙂 Honzík teď dochodí kurz do konce června a od září začne Eliška. Tady se v bazénu plave od půl roku a my teď žádný kurz nestihneme, protože jí bude půl roku na začátku června, ale to nevadí. Honzík chodil taky až od září 🙂
Taky nejradši jezdím nakupovat sama a nebo musíme oba a každý má jedno dítě 😝

zany
15. kvě 2009

Joli - no noc nic moc... A Honzík s námi naštěstí celou noc nespal, jinak bych byla úplně vyřízená!!! 😖
Něco hezkého si vyber a udělej si radost 🙂 My pojedeme příští týden do Prahy, tak taky vyrazím na lov 😀

Evikku - snad budete brzy OK!!!

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

zany:já jsem milovnice špenátu,tak doufám že malá bude po mě!🙂...vůbec nezávidím takovou noc,snad bude dneska Honzík v noci hodnější!!!
Jsem plašant,ale snd to bude dobré,ale příště na to dám fakt pozor!!!teďka už zase spinká.Teplotu už nemá,takže to mohlo být cokoliv,ale hlavně je to za ní!!!😀

leonik
15. kvě 2009

tak jsem vás dočetla 🙂

evikk: pěkná váha 🙂 Jsem zvědavá jetli vás doženeme, máme to s tou váhou podobně 🙂 Jdeme příští týden na zvážení.

jola: taky jezdíme do freeportu 🙂 Už se tam nějakou dobu chystáme, ale zatím to nějak časově nevychází 😖 S těma probio kapkama je to tady hrozné, jak je to předražené 😠 Když si vezmu že jsme měli tři balení dali za ně skoro 2 tis.a ze Slovenska bych za tu cenu měla balení šest 😠 My už je teda nedáváme, malej se už hezky vyprdí sám 😀

zany: já taky přemýšlím že s Vojtíkem bysme chodili plavat, ale co zase s Leonkou, aby jí to nebylo líto 😒Ty starší děti tam asi nemůžou když mají lekce ti malí, ne?

míšo: tak snad bude už malá dobrá 🙂

nency
15. kvě 2009

Dneska jsem jela s Dančou na procházku schválně později, aby se vyspala a neusnula mi zase před koupáním.
V kočárku chrupkala až do pěti hodin, tak jsem se radovala, že večer bude ok, ale omyl, opět se vyspala
od půl osmé do osmi a teď je čiperná a řádí. 😖 Tak fakt nevím co už s ní mám dělat, spí si jak se jí zachce.
Dneska to vidím tak na desátou. ☹ Teď s ní manža blbne, tak mám chvilku.
míšo
tak hlavně, aby byla malá zase v pohodě. 😉
Dneska jsem zkusila rýžovou kašičku od Nestle, jenom trošičku, ale Danče stejně nechutnala, snědla asi
tři lžičky, zbytek mi nechala. Jako by nevěděla, že hubnu. 😀 Tak kaši asi o nějaký týden odložíme.
evaviki
jsem z Prahy 6, z Dejvic
zany
fotečky z plavání jsou super. 🙂
evikk
To je teda kus chlapáka. 😀 Ale nosit ho, to dá asi dost zabrat viď. My bydlíme ve 4.patře bez výtahu, takže
malou nosím nahoru, má tak kolem 6,3 kg, ale pronese se pěkně. 🙂

miskastehlikova
autor
15. kvě 2009

nency:já s kašema zatím nechvátám...zatím je podle mě času dost!
Mě o jídle ani nemluv!včera jsem to dostala,takže jsem se večer!s mamkou cpala nutelou,ale tak že jsme si dávaly tyčinky do nutely a ráno jsem měla na váze o klio nvíc☹no děs,hlavně ten břuch jak nás bolel😀

andilek1
15. kvě 2009

miska:to verim,me vetsonou vzdycky u rodicu zacne neco trapit...tuhle tak chudacek brecek jako lev a nakonec byl unavenej a predrzatej tak byl nervozni.....taky se tesim az to zacen mluvit,moc se tesim,stejne si porad nemuzu uvedomit,ze mam syna,,ze je tu,,nevim no...ale je to nadherny,,,to verim,ze se ti nehcce busem,to je dobre,ze pojedes autem..nevis co ti lidi nosi v sobe za bacily-.-.--

andilek1
15. kvě 2009

tak holky budte tu hodny a moc nekrafejte,protoze tu nebudu cely den a jak vas znam.budu cist jeste v pondeli 🙂 🙂 🙂 Jedeme potom jeste k nasim..tak to bue cely odpolko tam....tak ahojda a budte hodny

miskastehlikova
autor
16. kvě 2009

Dobré ráno holky,
tak naše noc byla skvělá,malá usnula po 19hod. a spala do 6 v kuse🙂 a teď ještě usnula.Je to prostě poklad😀..
do pondělka se sem už asi nedostanu,takže hezký víkend😀....

paulinka80
16. kvě 2009

ahoj holky, tak koukam ze to tady pres den vubec nezilo.asi si uzivate vikend s detickama a chlapama,co? 😉
u nas ted uspavani jednim slovem HOROR....a vcerejsi noc taky. Eliska nechtela vubec usnout, v noci se budila, byla hrozne neklidna a poplakavala. Dneska jsem ji uspavala tak na 4x....ukolibala jsem ji v naruci a jakmile jsem ji pokladala do postylky tak spustila rev...a tohle mi dela uz tak tyden. vubec nevim, co to ma znamenat, pred tim mi usinala vzycky kolem sedmy hodiny hned, jakmile jsem ji polozila do postylky..a ted predvadi tohle....

zitra frcime na chalupu a v pondeli dopoledne do Prahy....tak aspon budeme mit s Elinkou zase zmenu...

Zany: moc krasny fotecky z plavani mate...ja se s Eli taky na plavani chystam,ale az v pul roce...ve vode se ji libi, tak do toho urcite pujdeme

jeste jsem chtela na spoustu veci reagovat,ale nejak uz nevim na co....jsem nejaka mimo z tech nasich noci ted...unava na me pada slusna

tak dobrou noc a hezkou nedeli vsem

markchina
16. kvě 2009

Nazdar holky, chtela jsem se zeptat, jestli uz se vasi drobeckove otaceji na brisko? My jsme meli totiz nedavno 3 mesice a uz ho na zadech neudrzim 🙂 . Docela mi to ztezuje pri prebalovani a usinani, protoze jen ho polozim, tak sup a je na brichu. Dik za odpovedi.

leonik
16. kvě 2009

ahojky, tak tady je dneska fakt mrtvo 🙂 U nás dneska malej usnul v pohodě sám v postýlce. Ale za to přes den vyváděl 😠 Byli jsme na nákupech, celý to prořval, bolelo ho břicho takže jsme zase museli rychle domů. Takže z nákupů nic nebylo 😠 Ale potřebovala jsem pro ségru dárek k narozkám, tak aspoň že ten jsem stihla koupit 🙂 Zítra jdeme grilovat a slavit 🙂

pauli: tak snad se to u vás brzy zlepší 😖 Ty mimča mají taková období. U nás je to každou chvíli taky tak. Malej je někdy hodnej a z toho má dny kdy je sním k nevydržení 😖 Musíme vydržet, až budou větší bude líp 😵

markchina: tak to máš Vojtíška šikulku 😵 Náš Vojtík má čtyři měsíce a ještě se nepřetáčí na bříško. Akorát ručkama a hlavičkou se natáčí na bok, ale celej se nepřetočí. Je moc velkej a těžkej, tak mu to nejde 🙂

paulinka80
16. kvě 2009

markchina: jojo tvuj Vojtisek je fakt sikulka...nase eliska se taky otaci zatim jen na bok, na brisko se otoci jen s moji pomoci, ale snazi se, to jako jo 😉

leonik: to tak byva, kdyz potrebujeme, aby nasi milacci byli hodni, tak je to naopak 😠 no hlavne ze jsi stihla koupit darecek.... Eli je ted pres den docela hodna, vyhraje si i sama....doufam, ze jsem to ted nezakrikla 😉
rikam si, ze ma asi ted nejaky blby obdobi a to usinani se zase brzo zlepsi...no musim tomu verit, nic jinyho mi nezbyva...

a ted uz fakt dobrou holky, padim spinkat

paulinka80
16. kvě 2009

jo a pridala jsem par novych fotek....

leonik
16. kvě 2009

pavli, moc hezké fotečky 🙂 Malá má teda vlásků, to my vám můžem jen závidět. My máme jenom ježourka na hlavičce 😀 Já jdu taky spát, zítra sem nakouknu večer. Přeju klidnou noc 🙂

andilek1
17. kvě 2009

AHojda holky!KOukam,ani jsem toho nemusela moc cist.. 🙂 🙂 🙂
Markchina:Jj,mas sikulku,ted muj m 4.5mesice a otaci jen hlavicku ,trochu zadicka,ale prdelku neee.takze bud rada.ale verim,ze to prebalovani je horor...me u prebalovani se odrazi patickama,a vzdycky je kus vys a plenka mimo 🙂 🙂 🙂
V polsku dobry,jak jsem ikala,bonbony a koupila sjem Lukymu puncosky.Jeste ze jsme vyrazili v pul 7,a dojeli tam v pul 8,prpotoze v devet hodin se tam nedalo uz jet s kocarkem!hruza!asi v pul 10jsme jeli k nasim,takze super,cely den u nasich,s mamkou jsem si pokecala jako sul,stejne je to pekny,kdyz to vae mama je vase kamardka 🙂 🙂 no v sest jd¨sme jeli domu..na pravidelnou sichtu-koupani,kojeni,uspaveani..Noc byla docela klidna.
MIska:Mas kliku,,krasne ti spinka,,a ty si rikala,ze to vubec neznas!!!!Neni uz jen muj hodnej pres noc,,ale i Viv 🙂 🙂

markchina
17. kvě 2009

Nazdar holky, no jo, Vojta to bere asi hopem 🙂 . Na bok se uz krasne otacel, pak jsem ho dala na sedacku, ktera se mirne svazuje, tak se mu to povedlo a asi jak prisel na princip, tak se mu to uz dari vsude 😀 . Vcera jsme meli hororovou noc i den, trapilo ho brisko, tak plakal a plakal. V noci se budil co pul hodky, no des, dnes uz to je lepsi. Modlim se za to, abychom ten 3. mesic nejak zvladli a v 4. mesici bylo po bolestech.
Holky, ktery mate uz mimca ve 4. mesici, polevilo vam boleni?

andilek1
17. kvě 2009

markchina:to ti neporadim,ja od narozeni Lukyho piju fenyklovy caj,a problemy s briskm jsme nemeli..takze nevim,.ale rikaji,ze mimi nuze drzet boleni i ve 4mesicu..nevim,zkus pit fenyklac...nam to pomaha,a nebo nepomaha,a Luky ma brisko v poradku 🙂

jola2
17. kvě 2009

čauvec holky!! tak výlet nic moc. Manža mi pořád kecal do řízení tam si špatně najela jak to vyjíždíš apod. 😠 tak jsem byla tak vytočená že jsem se fakt málem tukla s jedním autem brrrr když si na to vzpomenu že jsem Leušku měla ve předu tak mi je špatně!! Pak jsem neměla ani náladu si něco koupit natož si vzpomenout co jsem potřebovala 😒 . Naštěstí jsem si ještě koupila PK tak sem je dala Leušce ještě ten den tak jsme nevynechali
🙂 .

markchina:Vojtíšek je moc šikovný 😉 , u nás Leuš nemá ani páru o nějakém přetočení pořád to zkoušíme ale moc se jí to nelíbý 😒 .

andilek1
17. kvě 2009

HOlky??kdo berete Antikoncepci Azalia,,,berete to v kuse tech 31dni nebo kolik jich tam je??enbo vnechavate?Ja sjm totiz nedostala uz pekne dlouho MS..tak se ptam..luky spinka,tak sjm zvedava co bude v noci...no stejne je to moje zlato,,venku je silene krasne ,,az hnusne!Jak strojite ty vase prcky?Ja jsem mu dala puncosky,teplacky,bodycko a mikcu,,,tak ejstli to neni mc,ale zpocenej nebyl

markchina
17. kvě 2009

Nazdar holky, dnes bylo vazne horko. Ven jsem maleho oblekla do tricenka s dlouhym rukavem, ktere je ale malinko silneji, na to jsem dala semisove dupajdy a cepicku. Prikryla fleesovou dekou, ale venku se mi zdalo desny horko, tak jsem ho odkryla. Rucicky mel krasne teply, spokojene spinkal a propoceny doma taky nebyl, tak to bylo asi akorat.

paulinka80
17. kvě 2009

ahoj holky, tak jsme doma z chalupy....bylo vazne krasne, tak jsem rada, ze jsme se pekne vyvetrali. cely den jsme byli venku, grilovali, prochazeli se, valeli se na dece 🙂 Elince jsem oblikla bodycko s dl.rukavem, teplacky a kloboucek...a ani jsem ji neprikryvala, kdyz je takovy vedro.odpoledne jsem ji pak dala body s kr.rukavem a myslim, ze ji bylo fajn...studena teda urcite nebyla. Ona jakmile se trochu zapoti, tak ma hned na oblicejicku pupinky.

jak jste si uzili vikend vy?