3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

miskastehlikova
23. bře 2009

Ahojky mám 3 měsíční holčičku a ráda bych s někým pokecala o takhle malém drobečkovi.
O papání,spinkání,harčkách a tak různě🙂
Budu ráda,když někdo napíše rady a skušenosti

mivipa
9. čer 2009

Luci:já v těhu fungovala na 150% a teďka jsem hrozněj lenoch...Jo,naše malá co dřív strčit do pusinky😀...Ale ptačí rodinka je skvělá🙂
Jdu spát jsem z toho veho hrozně vyřízená☹

andilek1
10. čer 2009

dobre rano holky,tak tu popijim ty hnusny caje zase,,,,tak se hlasim...musim se vas zeptat,,,vccera sel manzel dolu za tchyni,,jako za svoji mamou ,sel ji odnest casopis,a pry hned sel,no a ona ho ve dverich zastavila,ze nemame s Lukym trast,jako ze delat konicka,davat mu hlavicku dolu a potom hned nahoru,,proste delat s nim kravinky..ze umiraji na to mimi,ze se jak se jim dostane krev do hlavy tak jim praskne cevka a jsou mrtvy..potom me to sel rict,,,vecerjsem bulela jak sjem spatna mama,protoze to delam.celou noc sjem nespala,koukam,ze s tema detma muzu tak akorad sedet a koukat na nej 😢 😢 😢 to sjem se chytla i s manzou ☹ hrozna noc.... ☹ ale luky spal lip,je to sikula,taky musel,kdyz vcera nespal
vitam novou mivipa 🙂

zany
10. čer 2009

Dobré ráno,

u nás noc hrůza 😒 Já se včera vykoupala a Eli se pak vzbudila a nebyla k utišení. Tak jsem jí nakojila a nakonec jsem jí musela vzít k nám do postele, protože jinak by snad nezabrala. Ale nechala jsem jí tam jen aby zabrala a pak putovala k sobě. Byla vzhůru asi ve 3, pak v 5 a v 6 už zase hejkala a neusnula... Honzík spal do 7 🙂
Dopo musíme vyluxovat a pak se pojedeme podívat na bagr 🙂 Oběd řešit nemusím, jen oškrábu brambory a mamka má přivézt asi karbanátky 😉 Takže oběd vyřešen 😵
Odpo jdu na tu masáž, tak se těším a myslím, že dneska tam paní zaručeně usnu 😀

Mivipa - vítej 🙂

Já jsem kolikrát tak líná, ale pak mám zase dny kdy jsem jako motorová myš 😀

Andilku - včera jsem to v TV taky viděla a i jsem to četla na netu!
Třeba to tchýně nemyslela špatně... 😉

mivipa
10. čer 2009

Ahojky holky,
tak u nás noc dobrá,budíček byl v 5:30:-(Malou vzbudilo sluníčko...Za chvilinku se chystáme na vzduch🙂
Andílku:tchýně se mají brát s rezervou...určitě to nemyslela takhle!To ne!!!

paulinka80
10. čer 2009

ahoj holky,
nejdriv chci mooooc privitat mivipa 😉

u nas dneska noc zase mazec, kojeni po dvou hodinach a budicek v pul sedmy 😒 no a ted elinka zase spinka. Po obede jdeme k mudre, snad nam pichne prvni hexu a prevenar...no a jsem zvedava, kolik eli vazi a meri, se tam tesim, na to ockovani teda ne,ale jinak jo 🙂

andilku:nebud z toho spatna, urcite jsi skvela mama....u spousty nas je to prvni mimi a tak se porad ucime nove veci a dozvidame nove info. ja jsem to vcera ve zpravach nevidela, ale nasi mi to rikali. S malou netresu,ale zvedam ji a taky s ni delam kraviny a tohle jsem taky netusila...takze kliiiiid, urcite nejsi spatna mama 😉

rymes:diky za info ohledne tech nausnicek....posles mi teda prosim do IP ty kontakty?
jo a terezka je mooooc krasna 🙂

pohadky elisce taky obcas ctu,ale bavi ji to opravdu jen chvilicku...mam takovou knizku rikadel, pisnicek a pohadek, tak ji ctu,ale ne pred spanim,ale pres den. ale asi radsi ma kdyz ji zpivam....

nency
10. čer 2009

Ahoj holky!
Tak včera usnula opět před 22.00 hod. a ráno budíček v 5.30 hod. 😝
Ale v 8 mi teď usnula a ještě spinká. 🙂
Dneska nám začal den špatně, ráno jak jsem byla ještě rozespalá, tak jsem Danče četla leporelo a ono se mi
rozložilo a vyklouzlo z ruky a spadlo jí na nos. ☹ Chudinka moc plakala a má na nose škrábanec. To jsem ale
nešika, člověk se snaží být na vše opatrný a pak vyvedu tohle. ☹ Tak snad jsem jí tím nic nevyvedla.

mivipa
vítám tě mezi nás. 😉

paulinka80
tak nezapomeň pak napsat kolik malá váží a jak jste dopadly u mudry. 🙂

andílku
nic si z toho nedělej, asi vím jak se cítíš. Já jsem se dneska cítila taky hrozně, když jsem Danče omylem hodila
leporelo na hlavu. Ale co se dá dělat, občas se něco takového stane.
Jinak si myslím, že s mimčama se blblo vždycky, takže to co ti říkala tchýně nebude až tak vážné. Alespoň
doufám, protože s Dančou blbneme taky a mimochodem na neurologii s mimčama taky různě hází a dají je
klidně hlavou dolů, když zkouší reflexy, takže to co ti říkala tchýně neber zase tak moc vážně. 🙂

zany
tak to jsi měla rušnou noc. Třeba tě chtěla potěšit, aby jsi věděla, že jí máš. 🙂

andilek1
10. čer 2009

nency:PR TO RIKALI VE ZPRAVACH...no uz budu davat pozor,ale kdyby to rekla nejak jAko opatrneji,ale ne,,ona to vzdycky zvihne....jeste ho nemela ani jendou,,jooo,dvakrat si ho pochovala na deset minut ,,..tchyne jedna,jak ja ji nemam rada!a to s ni budu zit cely zivot!Ach jo
dekuju holky,stejne jsem z toho spatna,ale podle toho by se nemohl ani nic s nim delat,a kdyz se bouchne do hlavicky v postylce,tak co???prece nemuzu umrit,,,no,,budu si davat pozor,jakdriv nic takovyho nebylo,ted kazdej umira,fakt hroznej svet,kam sjme se to to dostali!
zany:to me mrzi,ze sji mela takovou noc,ale hlavne ze u vas usnula,u nas to bylo davani dudu asi tak 5x,ale uzsjem zvykla,,,treba dneska bude spinkat lip,,treba ji bylo smutno
nency:to bude dobry,urcite,luky se v postylkce bocha o postylku jak se pretaci,,to tam ma mantinel,,to mas ale pravdu,cim vic se clovekhlioda,tim je to na houno

peta.bry
10. čer 2009

Ahoj holky, prosím, vás, zkušenější o dobrou radu - malej má sice teprve 2 a půl měsíce, ale nějak se mi nelíbí očkování po TBC. Máme doktora mručouna a jdeme tam až za 14 dní, tak se chci zeptat, jestli jste ramínko něčím mazaly, dávaly obklad (heřmánek a tak), nebo to prostě nechat...Malýmu to včera akorát prasklo a je to teď červený flíček s ďůlkem, vypadá to ale, že se to zase nafoukne ☹ no nerada bych kvůli tomu odkládala očkování hexou 😒 poraďte prosím.

rymeska
10. čer 2009

Ahoj peta.bry ... tohle měla Terezlka taky a nic jsem jí s tím nedělala, vždycyk, když to prasklo, tak jsem tomu hnisu pomalu pomohla vem, jen že jsem jí vzala za ručku blízko toho a ono už to teklo samo .... a pak jsem to vždycyk vyčistila Gutaseptem - desinfekce (líh) na pupíček ... a takhle jí to prasklo 3x- 4x a pak se to krásně zahojilo. tak sis tím nelam hlavu. do 14 dnů to bude O.k.

paulinka80
10. čer 2009

holky,tak nam dneska prisla pozvanka na vitani obcanku...a ja uz myslela, ze na nas zapomneli 😀 je to 23.6. ve 13:30...no tak uz se tesim a pomalu zacinam premyslet, co oblecu Eli a co si vezmu jaaaa 😉
Misko, vy uz jste byli a nebo vas to taky teprve ceka?
holky co uz mate po....byli jste tam jen s mimcama a manzelem, pritelem...a nebo jste zvali i nekoho z rodiny?

No a vcera udelal bracha statnice, takze koncem mesice jdeme na promoci...teda hned na dve, jestli to klapne a udela to i brachy pritelkyne...jako ze urcite udela...takze pujdeme 30.6. a 1.7. na promoce...no to bude kultury 🙂

peta.bry: nam se zahojila jizvicka po tbc teprve ted a to uz budeme mit pet mesicu...dr rekla, ze kdyz to neni uplne ok, tak ze by ji to mohlo akorat rozdrazdit...ale nic jsem s tim nedelala, prasklo to samo a boulicka se ztratila, nic jsem ji nemackala....

nency
10. čer 2009

paulinka80
také nás čeká promoce, už 17.6. bude jí mít manža, už má těch titulů nějak moc. 😀

peta.bry
s TBC si nelam hlavu, vždy se to nafoukne a pak praskne, to je normální. Nám radila mudra potírat heřmánkovým
čajem, aby se to rychleji hojilo. Měli by jste jít také na kalmetizaci. Tam to zkontrolují a řeknou jestli se může
očkovat Hexou nebo počkat. My to měli také odložené asi o 3 týdny. Je lepší očkování odložit a počkat až
se zahojí TBC než naočkovat moc brzo. Na kalmetizaci ti také řeknou, jestli má jizvu dostatečně velkou nebo
jestli budete muset ve 2 letech na kontrolní test protilátek. To je zrovna náš případ. Jizvičku měla hraniční,
takže ve 2 letech jdeme na kontrolní test a když vyjde, že už nemá protilátky, tak jí budou přeočkovávat. 😉

andilek1
10. čer 2009

peta.bry:m ockovani mazali od jeho narozeni framikoinem a byli jsme ockovani az v 4mesici,ale nic takoveho jak popisujes nemel,ale myslim,ze by ses nemela bat 🙂

mivipa
10. čer 2009

nency:to se může stát každýmu...hlavně že jí nic není!A co bude mít manža za titul?
paulinka.to je super,že budete mít konečně vítání😀My máme zítra ve 14:30 se tam těším.Jsem malý koupila i sandálky(s kytičkama)...Aby byla nejkrásnější🙂!
Tak jsem po obědě,malá měla babánovou kašičku a chrní,takže jdu dovařit polévky a uklidit...

luci81
10. čer 2009

Ahoj holky
jdu jen na skok
andilek,učitě NEjsi špatná mamka.Snad to nemyslela špatně.V těch zprávách to bylo,já na to taky koukala,nebuď z toho špatná,vždyť se nic nestalo a jednoduše to můžeš přestat dělat a je po problému 🙂

peta.bry:tky se nám jizvička dloouho hojila,ničím jsem nemazala.Kalmetizace je zrušená,takže na tu nejspíš nepůjdete,ale myslím,že se nemusíš strachovat

pauli,my měli na vítání ještě babičky,dědečky,prababičku a pradědu,a naše sourozence a kámošku s dětma

andilek1
10. čer 2009

luci:To je pravda,ale mrzi me to stejne.uz to nedelam,ale stejne.,..driv by to nikoho nenapadlo...
tak holky LUky spal tri hodiny,tak uvidime v noci,,sle snad lepsi...dneska byl nekdo na hexe,,zajima me jak na tom je???
my jdeme zitra,jsem zvedava kolik vazi...plno otazek...

leonik
10. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Tak už mně doma všechno spí, tak mám konečně klid po tom dnešním náročným dni 🙂 Pekli jsme od 12 do půl 7 ty svatební koláčky, takže práce až nad hlavu. Do toho malej zase celý odpoledne chytal hysteráky a nebyl k utišení ☹ Takže to tady fakt stálo za to, plno lidí a do toho ječící malej a hulákající Leonka která se pořád pletla pod nohama 😀 Jsem ráda že už je klid. Malej zase nemohl usnout, řval jak pardál. Tak jsem se rozhodla že zejtra prostě s ním zajdu k Dr. a nebudu to odkládat na příští týden. Dneska nechtěl vůbec pít, ani z flašky tak jsem musela odstříkat mlíko a dávat mu to lžičkou, jinak by snad byl hlady 😖

Jdu vás dočíst, tady toho zase je nakecáno 😀

jola2
10. čer 2009

Čauvec holky, tak se jdu za vámi juknout!
Dneska jsem měla den otevřených dveří 😀 😝 o půl deváté přišla souseda na kafíčko seděla u nás do půl jedenácté pak jsem na rychlovku odjela do města zaplatit složenky to už u nás tukala další kámoška že nás už dlouho neviděla byla u ná do dvou pak že teda už valí a mezy dveřmi už se míjela další (maminka od Jolančiné kamarádky) že by chtěli vozit.... no prostě mazec tak jsem jí ju na chvíli půjčila a šla jsem ťukat cihle 😀 na tu naší sobotní brigádu. Taky dnes přijela mamka domů že jí udělali všechna vyšetření a operace bude až příští týden. Tak jsem za ní hned jela (a nemusíme jezdit o víkendu aspoň toho více uděláme 😀 )
Mivipa: Vítej 🙂

Miskastehliková:nemyslela jsem to ve zlém! Jako že máš co mluvit že když tě čtu tak pořád funguješ makáš atd. já se musím přiznat že třeba nevytírám každý den (jen když se mi chce 😀 )

Peta:bry: Nám to taky hnisalo a doktor říkal že jí to nesmím vymačkávat a nechat tak (měla to taky škaredé ale pak se to zahojilo)

andílek1:já jsem to taky včera vyděla ve zprávách ale připadlo mi že říkali že když se to bude dělat často nebo pořád tak se může stát že tam praskne ta žilka ..... (já jsem si před tím zrovna tak s malou hrala)

Zany:To je super že sis tak užila!

leonik
10. čer 2009

tak v první řadě vítám mivipa 😵

luci, díky, uvidíme zítra co s náma Dr.nadělá 🙂 Jinak to jste měli vítání teda ve velkým 🙂

andilek: taky jsem včera viděla zprávy. Vždycky s něčím přijdou co se dělá špatně 😖 U Leonky jsme taky dělali spoustu věcí a pak se o tom začne mluvit veřejně a pak si připadáš hrozně, že jsi to dřív nevěděla že je to špatně. Takže si rozhodně nemysli že jsi špatná matka 🙂

zany: tak to jste si užili v noci ☹ Ale věř, že u nás je hůř 🙂 Elišku máš zase hodnou přes den 🙂

nency: stane se 🙂 Já jsem nedávno malýho nechtěně drbla rukou, chuděra byl z toho celej vedle.

jola: tak to jsi měla dneska veselo 😀

nency
10. čer 2009

Tak Danča se navečer opět vyspala, takže to bude jako včera, usínání před desátou. ☹
Dneska za mnou přijela na návštěvu moje mamča, přivezla mi kytku, bonboniérku a dortíky, v pátek budu
mít totiž nározky. Táta je pořád naprdlej, tak přijela sama, o víkendu jedou ke známým, tak přijela za mnou
o dva dny dříve. Dortíkům jsem tentokráte neodolala, zblajzla jsem dva větrníky, takže hubnutí je fuč. 😖
Tak zítra se budu zase krotit.
leonik
tak to tě obdivuju, péct ještě koláčky. To by mě Danina nenechala. Vydrží si hrát chvilku a pak vyžaduje
mojí pozornost a když nejdu, tak spustí řev. Jsem ráda, že stíhám uvařit nějaký rychlý oběd, ale jinak toho
moc nenadělám. 😉
jola2
den otevřených dveří to jsi napsala moc hezky. 😀
luci81
u vás je kalmetizace zrušená? 😕 Nás tam doktorka posílala před 3 měsíci a u nás zrušená není. Naopak mi řekli,
že za dva roky mám s malou opět přijít a že jí budou dělat nějaký test, jestli má nějaké protilátky nebo ne.
Já měla za to, že to je po celé republice jednotné. O zrušení jsem zatím neslyšela, tak se divím. 😉
mivipa
teď bude ještě docent. 😀

leonik
10. čer 2009

nency: peklo nás víc, byly tady ségry, tak hlídaly. To víš, že bych jinak taky nic neudělala 🙂 Jsem na tom jak ty, že jsem ráda že rychle uvařím 🙂
Tak když budeš mít ty narozeniny, tak to se přece musí oslavit nějakým tím zákuskem 🙂 Tak snad se táta brzy umoudří a bude to jako dřív 😉

paulinka80
10. čer 2009

ahoj holky, tak hlasim, ze jsme konecne dneska dostaly prvni hexu a prevenar....eliska zacala brecet jen kdyz videla doktorku....pak dostala dve vcelicky, do kazdyho stehynka a pak jsem tam s ni jeste cekala tricet minut v cekarne a tam mi vytuhla. cely odpoledne byla hodnoucka, chvili jsme si spolu zdrimly....pred koupanim jsem ji merila teplotu a byla OK. ale uspavani bylo horsi, jsem ji houpala na rukach pres hodinu...kdyz jsem ji chtela polozit do postylky, tak se vzdycky probudila. byla by nejradsi, kdybych lezela vedle ni a drzela ji za ruku. no jsem zvedava, jak to zvladneme v noci...snad bude ale klidek.
jo a jinak za mesic vyrosla o tri cm a pribrala kilco...takze nase miry jsou 7,42 kg a 64,5 cm 🙂

taky jsem se ptala, jestli uz ji muzu nechat nastrelit nausnicky, tak pry jo....takze se zitra nekam objedname aby uz byla na vitani obcanku pekna holcicka.

holky nechavate mimca vybrecet?ja k ni vzdycky letim,ale bojim se abych si na sebe neupletla bic 😒 oni jsou to mrsky vychytraly 😀

luci, nency: ja jsem taky nedavno na kalmetizaci byla,zrusena u nas neni....ale nic o tom, ze bysme mely prijit ve dvou letech pani nerikala,tak je to snad v pohode.....

andilek1
10. čer 2009

leonik.jola:to jo,ale stejne me to rpislo blby,ja to delam s ni denne,jemu s e to hrozne libi,smeje se ,,,,ale nikdy bych si neodpustila,kdyby se mu enco stalo!!!
paulinka:to je super,je to velka zenska 🙂 🙂 hlavne ze to amte uz za sebou,snad uz mit teplotku nebude, je sikula. JA Lukyho moc nenechavam brecet,spis nadava a ted co ma uplne jiny zvuky,tak je to spis nadavani,takze chvilku,,tak 2minuty,dl asi nevydrzim,,,,Luky ma pposledni dobou takovy skreky,,,jako holka,,,vejska,no koukam,vzdycky jak je to vtipny 😀 😀 😀 s tou postylkou to amme stejny,vecer me usne v postylce v loznici,ale jak usne v naruci odpoledne,tak ho do postylky v obyvaku nedam,hned se vzbudi a nadava 🙂 🙂
jiank holky...vitani obacnku se musim nejak zaridit nebo to obstarava obec nebo mesto samo?ja ze nic sjem nevyplnovala a nikdo me nikam ejste nepozval ☹

andilek1
10. čer 2009

jiank preju dobrou nc,jinak jsem usnuli v 19:45 opet sami po podani 1dudu,takze opet sikulka!Dobrou a klidne a hodne deticky 🙂

paulinka80
10. čer 2009

andilku:na vitani zvou automaticky...prisla nam pozvanka z matriky...

taky preju vsem dobrou a hlavne klidnou noc 😉

zzuzca
10. čer 2009

ahoj holky,

ahoj miska v novom kabate 😉
u nas noci v poslednej dobe na jedno kopyto, jakub sa budi takmer na minutu vzdy o pol druhej, potom rozne medzi piatou - siestou 😒 😒 vzdy nakojim, inak by som ho neutisila .... 😠 potom niekedy este zaspi ale tak max 1,5 hod, inikedy ma uz den 😒 no ziadna slava teda, spanok chyba...

boli sme predvcerom na rehabil. s vojtovkou a pani mi tam povedala ze by tej instruktorke na tych micoch najradsej asi jednu strelila...takto ma vystrasit.. volala jej totiz neurolog. aby sa dohodli ci je vhodne aby som tam s jakubkom chodila..tak mi to zakazali!! vraj uz len kvoli tomu ako ma stresuje... no ale mame este jednu hodinu tak to uz dochodim..

inac mame novy cvik (vojt.) a zistila som ze to necvicim uplne tak akoby som mala. tak mi to fyzioterap. ukazala a uz presne viem. poviem vam ta metoda je fakt uzasna. smekam pred mr. vojtom. akoze najskor som tomu velmi neverila, mimi pri tych cvikoch revu ako o zivot, ale fakt to pomaha!! tak mam radost, uz aj jakubov plac pri tom zvladam v poho, ked viem ako mu to pomaha, netreba ho lutovat...

tak divam sa ze sme asi posledni co este nemame ani 1. hexu ☹ ☹

holky, ta pozvanka na vitanie obcanku chodi na koho meno? asi na matkine, ze? 😎 my to mame take komplikovane, ja mam trvaly pobyt v SR, manzel na morave, jakub tiez na morave no a vsetci inak byvame v prahe.... tak som z toho zmatena, viem ze by mali pozvat kazdeho, zatial nic neprislo..no a neviem teda... 😢

inak jakuba som mala zaciatkom tyzdna 1,5 hod v satku vonku 😎 a super, vobec neplakal, skoro hodku z toho spinkal 😵 😵 akurat ze bol potom spoteny (aj ja) ako mys 😢 a to som pocitala s tym ze nam bude teplo a obliekla ho letnejsie....

rymes, ked satkujes, ako obliekas terezku?

no baby, sorry za story - aha uz aj rymujem 😀 😀 ked sa konecne odhodlam ze nieco pisnem, neudrzim sa a je to story...

no a chystam sa pridat konecne par fotiek, teste sa 😵 😀

luci81
10. čer 2009

Ahoj holky
Leonik,to věřím,že sis oddychla,koláčky jsou zápřah,ale mňamka 😀

pauli,já nechám Anetku chvíli,když kňourá,ale když brečí,tak ne.Ona nebrečí jen tak,buď má hlad,nebo je po..,takže to by se stejně nevybrečela.Občas taky když je přetažená,ale to řve tak,že se nemůže ani nadechnout,takže tuplem nepřichází v úvahu vyřvání.Abych nezapoměla,super míry.Anetka je teď taky tak dlouhá,ale je menší špíček 😀

joly,tak to jsi se nenudila,měly si to holky rozvrhnot na celej tejden,postupně 🙂

nency,dopředu přeju hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,ať Ti holky dělaj jen samou radost. 🙂Já radši předem,abych nezapoměla 🙂My jsme taky na kalmetizaci byly,ale už tam měli nadveřích ceduli,že se ruší.Já si ale nemůžu vzpomenout,od kterýho měsíce.Určitě to tam ale bylo psáno tak,jako že se to prostě už takhle kontrolovat nebude.Ne,že by se rušila jen tady.

luci81
10. čer 2009

zzuz,psaly jsme naráz 🙂 Já myslím,že tu pozvánku pošlou na moravu,kde má trvalej pobyt malej.No ale ne ve všech městech a vesnicích se to dělá.

leonik,jsem zvědavá,co Vám doktorka řekne.No vítání bylo větší 🙂To ještě nemohli jít všichni,koho jsme zvali. My máme všechno větší,protože manžel má veeelikou rodinu.

paulinka80
11. čer 2009

ahoj holky, tak hexu jsme zvladly bez teploty....v noci ale teda porad stejny,akorat byla Eli vic mazlivejsi...no a budicek v sest hodin 😠 ted uz zase vytuhla, tak si davam kaficko 🙂

zzuzca:to mi povidej o tom nevyspani, ja bych usnula snad i ve stoje....dneska rano jsem nemohla vubec otevrit oci a to si vzdycky rikam, jak pujdu brzo spat....no a jdu vzdycky tak kolem 22 nebo 23 hodiny do postele.
taky si myslim, ze jestli pozvanka prijde, tak tam, kde ma trvale bydliste malej....
taky mam satek, ale zatim v nem nosim elinku jen doma....a libi se ji tam, vzdycky tak pul hodiny kouka kolem sebe a pak krasne vytuhne 🙂
na fotecky se tesime!! 😉

luci:eliska uz je kus zensky no a je to takovej spekacek 😀 stehynka ma teda poradny...a taky dve bradicky 😀 snad to pak vybeha...

holky hezky den i kdyz teda dneska to pocasi je fakt hnus...aspon tady teda jo....leje uz takhle od rana 😒

luci81
11. čer 2009

Ahoj holky,
pauli,kno ona Anetka je menší špíček,má teď asi 6.8,ale kejtičky má teda taky a bradičky možná tři 😀

nency
11. čer 2009

Ahoj holky,
poslední dobou jsem si všimla, že Danča začne pokuckávat když kolem ní proběhne naše kočka. Začínám mít
podezření jestli na ní nemá nějakou alergii. S určitostí se to dá poznat asi jenom nějakým testem při odběru
krve, ale na ten teda s malou jít nehodlám. Stačil nám před 3 měsíci krevní obraz. 😒
Už jsem začalo schánět ke komu by eventuálně naše kočka šla. Do útulku jí samozřejmě dát nechci a raději
k někomu koho znám nebo na doporučení někoho. Kamarádka mi psala, že možná o někom ví, ale ještě
nic neslíbila. Byla by na vesnici v domečku se zahrádkou, myslím že by byla radši než zavřená v bytě jenom
s výběhem na balkón. Akorát jsme na ní hodně zvyklý a Kája nechce ani slyšet, že by naše Mici šla pryč.
Ale zdraví mimča mi je teda přednější. Tak uvidím.

luci81
moje Danča bude mít asi taky kolem 6,8 kg, naposledy měla 6,3 kg, tak počítám že půl kilča navíc by mít
už mohla. Do poradny jdeme až 23.6. tak uvidím. 🙂

paulinka
Eliška teda roste hodně rychle, ale neboj až začne chodit, tak to vyběhá. 🙂

zzuzca
tak to je dobře, že se vám Vojtovka osvědčila a malý dělá pokroky. 🙂