3 měsíční mimi. Rady, zkušenosti

miskastehlikova
23. bře 2009

Ahojky mám 3 měsíční holčičku a ráda bych s někým pokecala o takhle malém drobečkovi.
O papání,spinkání,harčkách a tak různě🙂
Budu ráda,když někdo napíše rady a skušenosti

jola2
21. čer 2009

čauvec holky tak se hlásím po naší párty 😀 . Bylo to super vítání trvalo 20minut ale bylo krásný bo Leońtýnku vítala Jolanka v kroji s dalšími dvěma kamarády 😵 (obec se moc nepředala dostali jsme ubrousky na prdelku, pamětní knížku a kyblík na písek s bábovičkama a já zvadlou kytku 😀 ). Pak jsme šli k nám na oběd dělala jsem srnčí svíčkovou , kafíčko zákusečky... A pak jsme oslavovali Jolančiné narozeniny manža griloval (bůček, kuře, a srnčí mňam mňam) Jola dostala plno dárečků a SVUJ dort se sccobym no prostě super pařili jsme do půl jedné do rána i Leuška byla moc hodná.
Dneska jsme měli jed za maminkou do nemocnice ale volala tchýně že umřel děda tak jsme to odložili a manža jel k babičce (děda byl pro něj jako otec protože ho vychovával). Tak po nádherné sobotě máme uplakanou neděli 😢 😢

leonik
21. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Já jsem dneska dneska pěkně utahaná 😖 Malej vstával v jednu na krmení, pak usnul a v pět byl vyspanej 😠 Hodinu jsem ho přikrývala, pořád se odkopával, zmrzlej byl..a pořád dokola mu dávala dudel 😠 Pak konečně usnul a zase nás přišla budit Lea 😖

evaviky: tak to jsem ráda že nejsme sami, malej se taky otočí na bok. Když ho dám na bříško, tak vystrkuje zadek 🙂

luci: tak to naštve 😖 Takovou dálku jste se vydali a nic nepořídili 😒 Jinak manžel měl malýho na posteli a prý se sám otočil na bříško, ale já to neviděla a od tý doby nic 😖 Já dávám papírový plíny, na látkovky bych ani neměla čas 🙂 To praní, ale hlavně žehlení..

andilek: to musíš mít hodně mlíka, když tolik vypiješ 🙂 Malej se taky občas drbne do hlavy, když se točí z bříška na záda, tak padl vždycky na ty šprušle. Tak mu tam vždycky dám polštářek vedle něj. Mantinely jsem sundala už dávno, aby mohl koukat kolem sebe 🙂

leonik
21. čer 2009

jola: tak to je mně líto s dědečkem ☹ Jeden den veselo, a pak smutek ☹

mivipa
21. čer 2009

Ahojky holky,
tak jsem se konečně dostala na PC😀...Tak Vivinky oslava byla fajn,blbla s kamarádem Kubíčkem,pořád ho mačkala a pusinkovala 🙂 ,no bylo to veselý...Celý pátek papala jsem mrkev s rýží,protože měla častou stolici,aleuž včera odpoledne byla ok.takže zítra už dostane na oběd něco jiného.
Celý víkend jsem tady měla bráchu.Pomáhal mi s Vivinkou a tak celkově,takže fakt veget😀...Vivinka spinká,chlap dělá bránu a já jdu lenošit🙂!
Večer akouknu a poctivě vše! dočtu

mivipa
21. čer 2009

holky dočítám 😉 ...

nency:takže jsi užívala ve slevách?😀,já si taky nikdy nic nekoupim,vždycky jen všem okolo.To víš oni se už umí pěkně nudit.Viv se už konečně!!!naučila si hrát sama,takže mám i chvíli pro sebe.Sono nás čeká až 24.ve středu,tak snad to bude ok-dám hned vědět 😉
Holky,buďte ale rádi,že vám zatím jen leží!Mě se Viv pořád někde otáčí,plazí no už prostě nepoleží na místě 😖
Paulinka:to ti takhle chodí sportovat?A vidíte se často nebo jak to máte?
Andílek:mě se líbí sněhuláčci😀,tak teďka co na to holky a můžeme něco vymyslet!!!😀
Luci:tak aspoň sis spravila náladu v tescu🙂,ne?!Já dávám papírový a jsem spokojená,neměnil bych!!!

andilek1
21. čer 2009

leonik:piju dost,ale asi mlicka tak hodne nemam 🙂 🙂 🙂 davam mu z obou je spokojenejsi,ale je to n nervy,protoze musi vydrzet t 4hodiny minimalne baby se alepson prsa naplnili,,snad se naplni za par dni,jink nevim----no uvidime
jola:srnci??to jsem nikdy nemela,,jak to chutna?ti zavidm,ze jste byli na vitani,,nam jeste nikdo nepozval 🙂 🙂 ale hlavnez ze jste si to uzili
mivipa:snehulacci,,,muze byt..j me to jedno,,jak chteji holky
leonik:?to jsi mela ale krutou noc,treba dneska to bude lepsi.....ja lukymu davam, porad overalek,,,a ma docela silnou perinku....a mam nekd ypocit,ze mu tam je nekdy teplo,,,ale nevim,kdyz mu dam slabou deku co ma treba na ven,tak aby me neusnul,delal by kravin,zvedal nozicky a pretacel se na brisko..takhle pores tu silnou mu to nejde 🙂 nevim cim to bylo, snad bude lespi 🙂 🙂

leonik
21. čer 2009

míšo: tak to se máš, že se ti Viv zabaví sama 🙂 Určitě lepší, jak když pořád leží na místě a nudí se 😖 Já musím Vojty všude tahat sebou po pokojích, pořád ho něčím zabavovat, mluvit na něj. Jinak je strašně protivnej, nevydrží sám si pohrát, max.10 minut, někdy ani to ne. Míšo když jsi začínala dávat Viv UM pila ti je hned, nebo jí to trvalo a jakou značku jsi dávala?

andilek: já kojím taky z obou, ale zase u toho pití nějak blbne 😖 UM moc nechce, dneska jsem do něj dostala sotva 30 ml, a já toho mlíka teda moc nemám. Zase se u kojení kroutil jak žížala, vztekal se. No, hold to neteče jak by asi chtěl 😒 Dneska byl zase děsně protivnej, myslím že byl nedojezenej, nebo co.

mivipa
21. čer 2009

Leo:nebuj se nic ono to přijde a bude si taky hrát sám.My taky měli období kdy Viv nehodlala být ani 5 minut sama.Ale změnilo se to a je samostatnější😀...jen teďka jak jí roste zoubek,tak je víc mazlivá a uplakaná,ale jinak je statečná holka!
Já jí nejdřív přikrmovala UM na noc a až po týdnu jsem ho dala už napořád.Neměla s ním žádný problém,ba naopak jí zachutnalo víc jak MM 😅 ...Hnedka jsem koupila Sunar a jsem s ním spokojená!Zkusila jsem Hami mléko-no to ani pít nechtěla a Nutrilon je podle mě moooc sladkej,takže jsme na Sunaru(i kaše kupujeme od Sunaru) a neměnila bych!!!
Ale podle mě záleží na tom na co si mimi zvykne jako první a pak asi nechce změnu.

leonik
21. čer 2009

míšo: já mám právě Bebu, poradila mi ji Dr., taky je dost sladká, ale on si párkrát cucne, kroutí se taky u toho jak u kojení, vyplivne to, pak zase cucne a tak je to pořád dokola. Moc toho nevypije. No byla bych ráda kdyby jsem do něho dostala celou dávku, takhle pořád nevím jestli je protivnej z hladu nebo čím to. Zkoušela jsem ho nechat i čtyři hodiny hladem a udělala mu UM, myslela jsem že to vypije, ale kdepak.. 😠 Ten Sunar je dobrej, dávala jsem ho Lei, ale až v roce 🙂 Tak vám už se klube zoubek, no teda 🙂

mivipa
21. čer 2009

Leo:tak mu asi nechutná nebo je to malej jedlík...Ale určo bych skusila i jiný druhy,třeba si vybere fakt něco jinýho.Nebo mu stačí papat málo...
Jj,roste roste a je stím trápeníčko☹

nency
21. čer 2009

Ahoj holky!
Tak dneska jsem strávila snad nejvíc času v kuchyni, nejdříve dělat oběd a pak k večeři jsem ještě dělala
karbanátky a pekla štrůdl a už mi pro dnešek to vaření teda stačí. Odpoledne jsme byly s Kájou a Dančou
na procházce, jako obvykle v lese. Manža šel ještě do práce něco dodělat, tak jsem mu říkala, že vrátný na
něj bude koukat jako na blázna, že jde v neděli a ještě s berlema. 😀
Jinak název "Sněhuláci" se mi taky líbí, tak počkáme co na to ještě řeknou ostatní a když tak se přejmenujeme,
ale snad nám to zase nějaká admina nezamkne. 🙂
mivipa
tak to je Vivka šikovná, docela ti závidím, že si hraje už sama. 🙂
leonik
tak moje Danča je jak tvůj Vojtíšek, taky si vydrží hrát chvilku a musím jí přenášet z pokoje do pokoje,
protože sama tam být nechce. Docela se bojím toho až jí porostou zuby, to bude asi hrůza, už teďka je
pěkně protivná a to jí zatím nerostou. 😀
andilek1
přesně jak už ti holky radily, po každém kojení ho nevaž, bude tě to zbytečně znervózňovat, taky si myslím,
že 1x týdně stačí a svalda to je pěknej, tak můžeš být v klidu. To že vypije pokaždé jiné množstí, tak to
je normální. 🙂
jola2
nebýt té špatné zprávy z neděle, tak jsi měla super víkend, ale co se dá dělat, k životu to bohužel patří, ale
je to vždycky šok. 😉

andilek1
21. čer 2009

diky holky,nam se Luky zabavi taky tak na 10minut,ale musi mit nalau,,nekdy tam vydrzi sam i pul hodiny,ale msui byt naladicka,,
leonik.ja teda davala Lukymu jednou nutrilon a taky jsem ho chutnala,,byl pekne hnusnej,,,tak to vubecnechtel,,,moje mama pporad prosazuje sunar,ale nezkousela sjem to,rika ze je to zradlo!!!§
lukysek usnul v osm jko parez,taky je poseldni dobou takovej divnej,zoubky no.snad to bude lepsi...jdu spat,mejte se tu 🙂

paulinka80
21. čer 2009

ahojky holky,

tak nase eli se teda sama taky nezabavi....max na par minut a pak zacne vyvadet,taky ji vsude po byte taham s sebou...takze Misko zavidim ti, no ale snad to bude u nas i u ostatnich holek lepsi 😉

taky jsem pro novy nazev snehulacci 🙂

misko: manza chodi vzdycky v patek vecer na trenink a v sobotu nebo v nedeli maji zapas...vcera meli posledni, nova sezona jim zacina za dva mesice, takze ted budeme mit tatku o vikendu doma 🙂 jinak pres tyden chodi obcas na tenis nebo nohejbal...ale to malo kdy 🙂 no jo, brala jsem si ho s tim, ze sport ma proste rad...jsem rada, ze nechodi moc casto do hospody,ale radsi sportuje 😀

leonik, andilek:ja taky kojim z obou a taky se mi zda, ze je eli ted nejaka nespokojena a ze uz by si dala neco jinyho nez jen mlicko...jeste nejaky tyden ale vydrzime a pak zacneme s prikrmama...uz se na to docela tesim 😉

luci:ja taky davam papirovy plenky a jsem spokojena 😉

v utery jdeme na to vitani, tak se docela tesim 🙂

holky brou noc...jsem nejaka utahana a tak jdu spat, preju klidnou noc

zzuzca
21. čer 2009

ahoj holky,

tak som vas docitala ale vela si toho teda nepamatam ... 😉

luci: plienky papierove, a obdivujem tych + nase maminy co boli este na latkovych. aj ked dnes sa uz robia aj uplne ine latkovky ale aj tak.... nemala som nikdy cas to velmi skumat a za tie papierove som prevelice rada! 😵 tot, ked sme boli u nasich, prebalovala som jakubka pred mojou starkou (82 r) a ta bola z toho unesena 😀 😀 😀

holky, tak mne sa jakub zabavi sam uuuplne v pohode!! a aj pekne dlho.... no viem, mam extra kludne miminko 😵 😵

leo: no my mame v poslednej dobe kojenie super, odkedy sme si presli bojkotom si nemozem stazovat. este ma napadlo co keby si ho nechala v priebehu kojenia odgrgnut, mozno to pomoze. mne sa jakub tiez obcas vrti, chce pit ale zaroven sa odpaja, tak ho dam odrihnout a niekedy je lepsie.

holky, u nas sa 4.den vkuse zaspava na noc bez pomoci maminky, ocina!!!! 🙂 zaspi krasne sam. chvilu sa tam vrti, hra s plienkou a do 15 min spi bez placu! Dost ma nabudila kamoska, kt. naucila malu:
-zaspava sama
-prespi celu noc
-odnaucila ju od dudlika
-maju uz celkom vypilovany rezim

no sikulky obe fakt!! a to ma mala 9 mes., nie su na UM a prespi celu noc asi od 7 mes.

dnes sme boli na prechadzke v kunratickom lese, bolo fajn, ocina mame do utorku prec ☹ ale to ubehne rychlo.

pauli, mrkni do IP, neviem ci si vsimla... 😉

andilek1
22. čer 2009

pauli:to jo,horzny to mlicko porad pit,taky bych enjradeji zacla,ale ty dva tydny to snad jeste zvladnem 🙂
holky,ja mela krasnou noc...Luky spinkal bez dudu do pul 4,pak si zacal povidat,je to krasny,clovek se v posteli umiva jak ma hodny dite a pak sjm mu dala dudu aby jeste usnul a spinkal do 5jako vzdycky...mooooc hodnej..
pauli,leonik?to krmite cely den z obou nebo jen vecer?
leonik:tak sjem se chtela zeptat,jak tam nemas ten mantinel,nebojis se ze se prasti?ja se bojim,,,,driv to nebloa porradili si,,,ale nevim no,je o jistejsi,ale nevidim tam na nej z postele ☹ ☹ ☹

leonik
22. čer 2009

Ahoj holky, tak my měli taky celkem klid v noci. Malej vstával v půl 4 na pití, pak v půl 7 🙂

míšo: asi zkusím nějaký jiný mlíko, to je blbý že to musí být načaté jen 14 dní. Mně to malej nevypije celou krabici, tak mně půlka zbyde a můžu to vyhodit 😖 A ono to pěkně leze do peněz ty mlíka 😒Nevím jestli mu to stačí, spíš bych řekla že ne, protože fakt vypije jen trošičku. No uvidím, budu zkoušet dál a třeba mu nějaké zachutná 🙂

pavli: já jsem chtěla vydržet s kojením do 6.měsíce, ale prostě to nejde 😖U Leonky to nebyl problém, ta byla drobek, tak jí jen kojení stačilo, do těch prvních příkrmů 🙂

zzuzca: tak to buď ráda, že máš tak hodné mimi 😉Co já bych za to kolikrát dala 🙂No nějak to musíme vydržet, hlavně že je zdravý 🙂Malej mně zatím taky usíná večer sám, tak snad to tak bude i nadále 🙂 Já když malýho kojím, tak se hodně naloká vzduchu, jak se mně u toho pořád kroutí, tak je možný že ho to bříško může tlačit, ale kdybych ho při tom kojení dala brknout, tak se rozčílí ještě víc, že jsem mu to vzala 😀 No zkusím to 🙂

andilek: já krmím z obou celý den, jinak má málo. A pak když kojím po těch třech hodinách, tak začínám tím prsem, z kterého předtím dopil. Tak jsem to někde vyčetla, že se to má dělat. Snad jsem to napsala srozumitelně 😉

leonik
22. čer 2009

andilek: teď jsem si přečetla o tom mantinelu, nějak jsem to přehlídla 🙂 On celou noc leží na zádech, nijak se netočí, občas má teda nohu mezi šprušlema, ale spíš přes den, jak v noci. Když jsem tam ten mantinel měla, tak jsem ho neměla kolem celé hlavičky, tu jednu stranu jsem měla oddělanou, abych na něj v noci viděla 😉 Ale včera jsem přemýšlela že ho tam asi zase dám, protože si v noci vyhazuje dudel, a hází ho na zem. Já pak musím v noci vstát a jít ho zas umejvat. Občas to tak párkrát v noci vyhodí, a já jen lítám a hledám ho po tmě po zemi 😝 😀

nency
22. čer 2009

Ahoj holky!
Tak nám se spaní trochu zlepšilo, budí se už jenom 1x a to nad ránem tak kolem 4.hod., vstávání si posunula
na 7, tak mě to celkem vyhovuje. Sice usíná až ve 21.30 hod., ale pak spí dobře. 🙂

paulinka80
já mám taky sportovce, ale teď jak má tu ortézu, tak nic nemůže, ale už ho to pěkně štve. V sobotu měli
závěrečný seminář (jak chodil do toho kurzu sebeobrany s obuškem), moc se na něj těšil, ale byl tam jenom
jako divák, ale ujít si ho samozřejmě nenechal, musel se tam dobelhat o berlích, tak jsem se divila, že se na
to nevykašle, já bych tam určitě nešla. 🙂

zzuzca
já látkové plenky ještě pamatuju. 🙂 Když jsem měla první dceru, tak jsem je ze začátku používala, tak vím
co to bylo. Tenkrát je měli i v porodnici a neměli tam ani plenkové kalhotky, takže se dávali dvě plenky a tou
třetí se to převazovalo. 😀 Bylo to dost hrozný, hlavně pro mě než jsem se to naučila, stačilo když
se mi Kájina trošku mrskla, tak jsem mohla vázat znovu. Taky jsem ráda, že jsou teď papírové. 🙂

leonik
s tím hledáním dudlíka ve tmě po zemi, jsi mi něco připoměla. 😀 Já už mám v postýlce v rezervě rovnou dva,
abych našla alepoň jeden, protože když jsem měla jeden a než jsem ho našla, tak Danča všechny vzbudila,
teď vždycky alespoň jeden najdu. Mantinel mám jenom z jedné strany postýlky, taky z důvodu abych na ní
viděla a zatím s sebou tolik neprská, takže se ani o šprcle netluče. Je taková línější. 😉
Z mlíček zkus Nutrilon Imunofortis, ně docela chutná. 🙂

andílek1
tak jak je vidět vyhrajou tvý Sněhuláci. 🙂 🙂 🙂

luci81
22. čer 2009

Ahoj holky,
jola,je mimooc líto,že máte skoro samé trápení,určitě to bude brzy lepší.Super,že se Vám oslavy tak vydařily.My jske ještě srnčí grilovat nezkoušeli,jen divočáka.

andílek,já taky někdy kojím z obou a třeba i během dne.neboj ono se tam to mlíčko tvoří.

zzuz,to máš dobrý,že je malej tak samostatnej.Anetka byla dřív taky,ale poslední týden jsem na tom jako ostatní,všude jí musím vláčet sebou ☹
Taky gratuluju,jak se Ti podařilo naučit sám spinkat,to nás taky pomalu opouští ☹

pauli,svatá pravda,lepší,když se nevidíte kvůli sportu,než aby vysedával v hospodě.

Já taky používám papírový,jen jsem se ptala,zabrousila jsem nedávno na debatu papírovky versus látkovky,No já nevím,papírovky jsou myslím pohodlnější,látkovky ekologický.Teď už jsou asi jiný,než dřív.Já to teda nikdy neviděla,ale podle toho jak to tam ty holky píšou.

zzuzca
22. čer 2009

ahoj hloky,

leo, andilek, luci - ja kojim stale z oboch prsnikov. den, noc...ked uz je mimi vacsie (asi po 6nedeli) sa odporuca kojit len z jedneho, ale jakub proste vzdy vyzadoval obe.

luci - jakub vzdy u kojenia zaspava, posledne kojo na noc som kojila vzdy v lahu, tak o to viac zaspaval 😀 😀 tak som ho potom len preniesla do postielky, ale beda ak sa niekedy pri tom zobudil!!!! to bolo potom hoodne nadlho a s velkym krikom!! no a ked som ho uspesne presunula, tak super 🙂 no ale uvedomila som si, ze to nie je ziadne samostane zaspavanie ked zaspi pri kojo a len ho prenesiem.

takze som na isla drsne, a to, jemne prebudit....! na odrgnutie (predtym som nedavala ak zaspal) chvilku sa pomaznat,ulozit do postielky, zaspievat, pusu, dam mu plienku nech ma nieco na zuzlanie 🙂 a odchadzam. obcas zamrnci ak to nie je velmi necham ho. a snazim sa ho takto ucit, hlavne ukladat do postielky bdeleho.

pauli-tak to ti zavidim ze mas manzu tak sportovo zalozeneho. ja by som tiez chcela 🙂 no ale uz som si vybrala 😀 ten moj nie je zas ziadny velky hospodsky povalac ale tomu sportu tiez vela neda. to ja by som stale nieco robila, aj ked odkedy mam jakuba som lenoch najvacsi 😀 no ale pivko manza miluje - a ja tiez 😀

zzuzca
22. čer 2009

btw. snehulacci su uplne supeeer 😀

zzuzca
22. čer 2009

no inak neviem ci by sme sa s tou nasou diskusiou nemali presunut niekam inam ...??? do diskusie ;Společný termín, alebo potom volna diskuse..... tu v kojencoch vacsinou mamky vzdy hladaju odpovede na konkretne problemy a my uz len tak klabosime... a celkom intenzivne obcas 😀

mivipa
22. čer 2009

Ahojky holky,
tak se hlásíme😀.Vivinka spinká,protože ráno moc nespinkala a je dneska bez energie.Zoubek bolí a hodně slintá☹!A já mám asi angínu,protože nemůžu skoro ani mlivit,takže zítra ráno si jdu pro antibiotika a šupky do postele☹!Takže fakt týden bude pěkně na houby 🙄 !!!

Paulinka:tak to je sportovec🙂,to je ale fakt lepší než aby ti seděl od rána do večera v hodpodě!Takhle aspoň dělá nco co ho baví!A to je dobře!
Leo:skoušej,kdyžtak se poraď s doktorkou.Jj,do peněz to leze hooodně mi máme sunar za 200Kč na týden 😲
Luci:látkový měla moje mamka při mě a říkala,že děs!Vyprat,vyvařit,správně sušit,žehlit☹!No já bych neměnila😀

Holky,tak co sněhuláci????Kdo je pro?Kdo proti?Ať se hneme z místa😀!

soanpe
22. čer 2009

Sorry, že se vměšuju
ale dnes látkové pleny vypadají trochu jinak 😉
čtvercovky se už nepoužívají, vlasně poučívají, pod hlavičku miminkům 😀

http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/prebalo...

jola2
22. čer 2009

čauvec holky tak u nás se usínání nějak zhoršilo! Vždycky jsem jí dávala do postýlky s plínkou jak píše zzuzca tam si chvíli hrála a brblala pak usla no a teď se jí nějak nechce uspáváme do 22hod až 22:30 😒

andílek:S tím mlíčkem je mi moc líto už s tím bojujete dlouho jsi moc šikovná!Neboj ještě chvíli a bude papat zeleninku.

Luci81,andílek: Ta srnčí svíčková byla luxusní ani z hovězího není tak dobrá (musím se pochválit 😀 , povedla se mi) a to grilované srnčí bylo taky super (šlo to poznat bo bylo hned prič) Já jsem měla jen trošku bo mi po ní Lea pláče (asi je moc silné nevím )

Paulinka:jo jo sezona zkončila a já si vždycky oddychla že budeme mít 2měs. pokoj jenže bylo to ještě horší!! Jejim po tým smutno bo co tak vymysleli "přáteláky" (mají proti sobě přátelské utkání 😒 ) takže na novo! A ještě častěji.

Nency:Taky máme u postýlky více dudlíků 😀

andilek1
22. čer 2009

mivipa:takjak jsem koukala nikdo nerikal,ze se mu nebili snehulacci,,,,takze ti zkus zalozit a uvidime....
luky si ted hrraje v postlylce,uz hodinu spinkal,tak doufam,ze si bude pekkne hrat...
Leonik,zuzka:ja az ted kojim z obou,zrovna ted papkal a najedl se na 135ml,,tak myslim,ze to staci,,jen se bojim,aby se me t prsa naplnili zas treba na tech 135..nevim no,mam pocit,ze se me to tak rychle nemuze vtvorrit ☹ ☹
ja taky pouzivam papirove plinky,,,,latkovy bych nechtela,,je s tim silene prace, ktery muzu venovat Lukymu.a na penize to vyjde stejne,takze papirovky....
zuzka:ja bych chtela abysme meli svuj nazev,protoze by to potom nebylo ono ☹ ☹
SNEHULACCI 2008/2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leonik
22. čer 2009

nency: asi teď ten Nutrilon vyzkouším, s Bebou jsem nějak neuspěla 🙂

luci: já kupuju aspoň eko pleny z Dm 🙂

zzuzca: tak to bych spíš řekla že je to opačně 🙂 Leonku když jsem kojila, tak jí stačilo vždycky jedno prso, a za pět minut byla najezená 🙂

míšo: já jsem taky pro sněhuláky 😀

mivipa
22. čer 2009

Ok holky,tak jdu skusit založit sněhuláky😀...Nikde tu nesjou tak nám projdou(doufám) 😀

zzuzca
22. čer 2009

soanpe-jj, tie dnesne latkovky to je uz niekde inde ako kedysi... ale stejne, tych druhov je tolko ze by som si nevedela vybrat..takto som capla prve z lacnejsich papierovych a maly nema problem 😀 takze ani ja nie 😀 no kazdemu vyhovuje nieco ine. no latkovky su ekologickejsie, to ano...

andilek- ja myslim ze mlieko sa ti v pohode za 3 hod vytvori, fakt by som sa kvoli tomu nestresovala. skus na to tolko nemysliet 🙂 a mozno sa to zlepsi 😀 tato metoda u nas posledne zabera skoro vo vsetkom 😀 skus trebars v priebehu kojo prsa 2x vystriedat, tym sa podpori tvorba...

leo: u nas kojim z oboch prs podla mna len kvoli tomu ze jakub si na to zvykol. inak by mu stacilo z jedneho. a tak kojime dost dlho - az 20 min 😒 este teraz mi vyteka z druheho prsa mlieko ked kojim 😀 co je teda sila, vsade som citala ze tak do 3-4 mes. sa to upravi..holky, ideme na cvicit..vojta vola..taak sa mi nechce 😒

luci81
22. čer 2009

no nevím,už je asi pozdě,ale já bych to asi taky přesunula,přesně,jak píše zzuzca