6 dní bez pokakané plínky s kapičkami Maltofer

jammila
10. srp 2017

Zdravím maminy 🙂 jsou nám 3 měsíce s tím že jsme senarodili o 2 mesíce dříve ...nechci moc plašit protože v porodnici mi řekli že malá nemusí kadid každý den a proto píšu sem a ptám se vás 🙂 prdelka mi naposledy kadila v pátek takže 6 dni bez pokakané plínky.. četla jsem různé diskuze, kde psali ze miminko MM dokaze plne využít a proto může kadit třeba 2x do mesíce a za další jsem pak četla že střevo může zlenivět a to pak neni úplně nejlepší, ale pak jsem si uvědomila že bereme kapičky Maltofer (železo) a tak me napadlo jesi to nemuze byt tim ... mala mi nebreči občas tak zaknoura a hned je klid přijde mi že ma i břiško měké i prdí a celkem často a hlavně je plně kojená a s papaním nema problém prostě jakoby nic, ale to hovínko pořad nikde :/ naše doktorka ma ted dovolenou a bude tam az v pondeli normalne bych cekala, ale baicky mi nasadily brouky do hlavy že to uplne dobry neni a tak… tak sem se chtela zeptat vas jesi nemate nejake zkusenosti s takovým nebo podobným připadem 🙂 děkujio vám za odpovědi

radecka1
10. srp 2017

Myslím, že je to normální. Mam předčasne narozena dvojčátka, brali Aktiferin. Jeden kakal 2x za den, jeden 1x za 10 dni. Ale taky mě to stresovalo. Kdyz prdi a nebolí ji bříško tak je to OK.

marrrtinna
10. srp 2017

Plne kojene deti nemusi kakat denne nemusite stresovat a kdyby je bolele brisko tak by o sobe dali vedet

estee684
11. srp 2017

Aj moja mala berie maltofer( cca od 1.mesiaca) davam jej to pol hodinu pred kojenim aby sa jej to spravne vstrebavalo. kaka kazdy den, dr nam postupne ako pribera zvysuje pocet kvapiek

dzogobela
11. srp 2017

Jojo, mala jednou nekadilo dokonce 10 dni, ale prdela (to byl panecku smrad 😀) a byla v pohode. Pak se to zase ustalilo 🙂