7 měsíců a budí se každý 3h na jídlo. Je to normální?

bambusek
4. bře 2008

Ahoj hoky!
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli je normální aby se mi budil Míša každý tři hodinu na jídlo v 7měs. Myslela jsem si, že je to normální, ale dr na neurologie mi docela dala, že jsem prý hrozná, že už je dost velkej, měl by spát celou noc. Tak jsem zkusila mu nedat najíst a nechala jsem ho brečet pulhodky měl uplně hysterák a když se napapal tak byl spokojenej a za tři hodiny se probudil znovu a tak jsem mu zas nedala a zase strasne brečel nemohla jsem ho vubec uklidnit až zase jídlem. Dávám mu sunar. A to jde spát a vypije 200ml kaše a přes noc mu dávám tak 100ml sunaru.
Díky moc za rady a doufám, že nejsem sama která má takovýho žrouta 😀

anatanka
4. bře 2008

Nevim, jak je to na UM, ale je pravda, ze kamaradky, co nekoji, tak si vetsinou libovali, jak mimca hezky spinkaj.
Ja kojim a mala se budi kazde 2 hodiny. Nevim, jestli to tak ma byt nebo ne, ale kazdopadne je pro me prijemnejsi a min me obtezuje to, kdyz ji dam napit, stravim tam cca 5 minut a jdu spat, nez hodinu uklidnovat hysterak 😉

paolin
4. bře 2008

bambusek, maly se takhle budil jeste po roce. presel pak na caje, ale doted v noci hodne pije.
bavi me rady typu - jak to, ze ti nespi? mne deti spali od sedmi do sedmi!
hm, taky bych chtela takove dite, ale muzu si snad vybrat? 😵

s2007
4. bře 2008

no já kojila první syna a nebudil se mi spaval mi krásně a spí dodnest tvrdě, zato ten náš druhy špunt je taky kojeny a budí se i 4 krát za noc já myslím, že to je dětma každy je jiny, ane kojením nevím jen vím, 😀 že s toho vyroste tak to neřeším

bublina7
4. bře 2008

bambusku vůbe nevadí, že se takhle často budí. Někde jsem četla, že u miminek která se často budí i v noci je menší riziko sindromu náhlého úmrtí kojence. Takže všechno špatné je k něčemu dobré.

poupe
4. bře 2008

nam je soro rok a v noci se budi s pravidelnosti kazdy 3h,nekdy kojim nekdy ne.

bambusek
autor
4. bře 2008

Tak to jste mne potěšily, já mu radši dám najíst než aby mi plakal celou noc a pak byl protivnej a já nevyspalá 😀 . A co dr. to jiný názor

gabca1
4. bře 2008

no to já bych taky nevydržela nedat najíst. Nějaká divná ta neuroložka 🙂 . A to Ti řekla Tvoje doktorka, že s ní máš jít na neurologii? Já bych tam tedy asi nešla...

bambusek
autor
4. bře 2008

gabca
Já jsem byla na nerologie, protože Míša nechce být na bříšku a nechce se otáčet, tak jsme začali cvičit vojtovu metodu a ptala se mi jak mi Míša v noci spí tak jsem jí řekla, že se budí tak 3 za noc na jídlo a strašně mi vynadala řekla mi, že mám rozmazlený ditě 🙂 , ale mě to nevadí, že je rozmazlený 😀 😀

gabca1
4. bře 2008

ta je tedy divná viď? 🙂 Dej jí napapat. Chudák dítě, by se ai nenajedlo kvůli jejich tabulkám.... 😠

zdenka26
4. bře 2008

tak to bych jí dala,kdyby mi řekla že je rozmazleny,dej mu normálně napapat,ani já bych se neřídila podle tabulek. 😉

jana.1
4. bře 2008

bam, co jí je do toho, jak se budí tvoje dítě?! Ať se budí jak chce.. třeba má hlad nebo žízeň a i kdyby to byl jen zvyk, tak na něm nevidím nic divného, špatného nebo nenormálního. Neuroložka je drzá a mluví do věcí, o které se nemá co starat. S otáčením na bříško atd. to fakt nijak nesouvisí. A mimochodem to taky Míša bude umět jedna báseň a ještě spoustu dalších věcí 😉

marta82
4. bře 2008

bambusek:ta je vazne divna ta neurolozka. Nam bude 6 mesicu,nekojim uz 4 mesice,mame Um a prikrmy mrkev atd,na noc spapa cca 240 ml kase a taky se budi. Nekolikrat za noc. Treba si jen cucne a zase spi. Kdyz bych mu nedala najist,tak se taky urve. Proste nektera mimi spi v noci,nektera mene. Jako kdyby mu bylo o rok vic,ale v 7mi mesicich to jako velky problem nevidim.

marta82
4. bře 2008

bam:taky se netocime na brisko,ani moc na bok,jen obcas. Oni se to nauci a pak nebudeme stihat je uhlidat

anney
4. bře 2008

Tak to je dr. fakt nějaká mimo.Já mám synka co se mi budí taky porád v noci.Už ani nakojit nechce, ale přesto se vzbudí a kolem druhé v noci je to šílený.Až do ráno se mi kroutí a pobrekává až dokud se nevzbudí kolem sedmé.Nevím co mu je, asi ho trápí bříško.Takže já bych byla vděčná za buzení po 3 hodinách, páč já to mám snad po hodině a je to na palici.Klidně jí koj co 3 hodky,nemyslím že jí tím rozmazluješ.Asi máš výborný mlíko, když se ho malá nechce vzdát ani v noci.Ona chce cítit tvou přítomnost, chce si tě zkontrolovat a mít pocit jistoty.A to jí přece nebudeš brát, at si dr. trhne nohou. 😉 🙂 😎

sylvar
4. bře 2008

Sofi je 9měs a půl a budí se stále na jídlo po třech hodinách,klidně se budí i dřív,ale najíst jí dám max.dudlíka

zdenka26
4. bře 2008

Mě moje doktorka chtěla poslat na neurologiii už ve třech měsících,žě prý se neotáčíme,řekla jsem jí že si myslím že na to má dost času,každé miminko jejiné,ale všechny na to přijdou,neboj 😉

sylvar
4. bře 2008

marti, Sofi se začala taky otáčet pozdě adr na to teda nic, stačilo jí, že drží krásně hlavičku a všeho si všímá,sama říkala, že některé děti se to naučí později, některé dřív...

andulkaavetrelec
4. bře 2008

normoš...

bambusek
autor
4. bře 2008

Já si to taky myslim, že je to normální, jen jsem si to chtěla slyšet od vás 😀 . A jinak ted se Míša sám otočil hurá 😀 😀

zdenka26
4. bře 2008

BAMBUSEK:GRATULUJU 😀 😀 😀 😀

bambusek
autor
4. bře 2008

Děkujeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

johanda
4. bře 2008

bambusek - taky gratuluju k přetáčení - naše malá na tom byla stejně, Vojtovku jsem necvičili - holt byla lenoch. Ta neuroložka by si měla hledět nervů a nekecat do něčeho, čemu evidentně nerozumí 😠

kejka
4. bře 2008

Holky já se do roka a půl pořádně nevyspala.Mladej se budil taky.Někdy i 10x za noc.Jen tak.S kojením-do 6měsíců jsem u něj ležela,co dvě hodiny. 😖 😖 😖 Dala jsem mu Sunar,pak kaši a budil se stejně. 😖
Každý dítě je jiný,starší kluci spali od mala krásně a tenhle lump nám to dal sežrat. 😝 😝 No už je to za mnou,teď spí zase jako špalek. 😉 😉 😉

luckaa
4. bře 2008

No,tak Nikolce je 8 měsíců a taky se budí.Někdy vydrží 6 hodin,jindy jen 4.Kaše nesnáší,tak jsem začla kupovat na noc Hami hajaja,asi 3x se mi stalo,že vydržela až do 4 do rána,ale to byla vyjimka,všichni mi říkali,počkej až bude starší,bude spát celou noc,ale připadá mi,že se to vrací k tomu,když byla malinká.A jinak v noci ji dávám najíst,před spaním vypije Hami hajaju 210ml a v noci si dá klidně znovu 180ml.Co mám dělat když má hlad,trápit nebudu ani malou ani sebe.Pak zas do pěti minut tvrdě chrní. 😵

susik77
4. bře 2008

nemoze to byt zubkami? mne sa mala do 6.mes. budila po polnoci kazdu 1.5 hodinu a teraz jej vysli 2 zubky a zobudi sa uz len 2x za noc 😉

jana.1
4. bře 2008

gratuluju!! 😀 😀 jen pro doplnění - rozmazlené nebo rozmazlované dítě vypadá poněkud jinak.. 😎 navíc se to týká starších dětí, protože u takhle malých miminek nemůže být o rozmazlování řeč, jelikož nechápou vztah mezi příčinou a následkem, což by neuroložka mohla vědět 😉 až se mu přestane chtít, bude spát déle.. stejně tak, jako se mu dneska zachtělo otočit se 😉 😀

iza
4. bře 2008

luci gratuluju k otočení hurááá...a s tím jídlem..no prostě to potřebuje no....jinak nevím co poradit...já kmím každé 3,5hoďky nebo 4..ale je fakt, že v noci spí od 8 do 5ti nebo6ti...a dávám mu 180ml..a na noc UM říznutý kaší...dneska mu dám 210ml neb vždyckykdyž dojí začne bekat...tak se nestresuj..hlavní je, že mu chutná a že se přetočil huráááááá 😵 😵 😵 😵

bambusek
autor
4. bře 2008

Zuzo, já se nestresuju, jen jsem nevěděla jestli jsme vyjímka nebo ne, tak mne potěšilo, že ne 😀 . Jinak Míša je žrout ted jsem mu dala 210ml sunaru, ale včera jsem mu dala kaši zkouším co ho více zasytí. A jestli je to kaše nebo mléko je to stejný, stejně se probudi za 4h a chce papat. Dávám mu 2krat za noc tak to si myslím není zas tak hruza, jen ta doktorka mne naštvala, jako, že jsem neschopna, ale to já neřeším 😀 😀 .
To vy už válíte sudy vid, koukám na vaše srpnátka 2007 a pročítám co je u vás nového 🙂 🙂

iza
4. bře 2008

na mudru se vykašli...měto přijde fakt normální a myslím,že spíš její názor je nějakej předpotopní...
co to je za blbost,že je rozmazlenejkdyž se budí v noci? no prostě má hlad a nebo prostě víc rozkouskovaný spaní..herdek bába jedna..bno to by si na nás smlsla...hehe...já mám teda taky rozmazlený dítě, sice v noci spí,ale ve dne vyžaduje nošení, chování ..a já vesele podléhám jeho choutkám
jinak u mě novinak..včera mi jáchymek spadnul z postele 😔 ..no ale naštěstí je v pořádku...uf...včera jsme teda byli celé odpoledne(až do 7) po různých vyšetřeních atd...tak si říkám,jestli nebylo lepší když jen ležel a spal 😅

iza
4. bře 2008

jinak neuroložka mi zase řekla,že je Jáchymek nějakej tlustej..pak se na mě podívala a řekla..: no patrně to bude genetické, že ? heheheheh..měla JSEM CHUTÍ JÍ ŘÍCT,ŽE TO NENÍ GENETICKÝ,ALE TÍM, ŽE HODNĚ ŽEREM 😀 😀 😀