• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

7 měsíců a budí se každý 3h na jídlo. Je to normální?

29. prosince 2011 
@vitaka dekuji moc za odpoved!
ja jsem uz taky nad tim premyslela, jak se budu chovat u druheho, ale verim, ze je to v cloveku, ze budu taky ten stejny vul co bude delat ty stejne chyby :D Tak maly ma 6 mesicu...zacnu davat ty kase a bude se muset naucit vstavat jen 2 x noci...budu mu max davat dudlik a kojit jen v 1 a ve 4 treba (cca) a pak od roka a pul slus!! :slight_smile: jsem zvedava! diky moc
29. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@guava držím pěsti ať to jde....ale jak říkám, kolikrát to stejné šlo bez problémů až po určitém věku dítka...prostě se to musí pořád zkoušet no.....ale u druhého bych doporučila zkusit nezkákat k němu hned jak zabečí v noci....ono prý je normální, že ty miminka se vzbudí, a chvilku i třeba pláčou a pak zase samy usnou dál....no a já jsem toto teda po... u obou dětí, protože manžel vztává do práce ráno a dojíždí (čili jsem se bála, aby se někde ještě nenaboural nevyspaný), tak jsem při každém pípnutí miminka dítko vzala a nakojila, a to jsem si zadělala na tyto problémy.....tak pokud máš tu možnost tak u toho druhého bych zkusila hned nevytahovat mlékárnu :grinning: (ale to je takové...radit po bitvě, že? no ale je to jediné co jsem tak zjistila, kde jsem asi udělala chybu i u toho druhého dítka....i když jsem chtěla u druhého zvládat noční kojení líp, toto jsem zazdila) ...tak hodně zdaru, ať se vám brzo spí v noci všem dobře
:wink:
29. pro 2011 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek