7 měsíců a budí se každý 3h na jídlo. Je to normální?

bambusek
4. bře 2008

Ahoj hoky!
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli je normální aby se mi budil Míša každý tři hodinu na jídlo v 7měs. Myslela jsem si, že je to normální, ale dr na neurologie mi docela dala, že jsem prý hrozná, že už je dost velkej, měl by spát celou noc. Tak jsem zkusila mu nedat najíst a nechala jsem ho brečet pulhodky měl uplně hysterák a když se napapal tak byl spokojenej a za tři hodiny se probudil znovu a tak jsem mu zas nedala a zase strasne brečel nemohla jsem ho vubec uklidnit až zase jídlem. Dávám mu sunar. A to jde spát a vypije 200ml kaše a přes noc mu dávám tak 100ml sunaru.
Díky moc za rady a doufám, že nejsem sama která má takovýho žrouta 😀

guava
29. pro 2011

@vitaka dekuji moc za odpoved!
ja jsem uz taky nad tim premyslela, jak se budu chovat u druheho, ale verim, ze je to v cloveku, ze budu taky ten stejny vul co bude delat ty stejne chyby :D Tak maly ma 6 mesicu...zacnu davat ty kase a bude se muset naucit vstavat jen 2 x noci...budu mu max davat dudlik a kojit jen v 1 a ve 4 treba (cca) a pak od roka a pul slus!! 🙂 jsem zvedava! diky moc

vitaka
29. pro 2011

@guava držím pěsti ať to jde....ale jak říkám, kolikrát to stejné šlo bez problémů až po určitém věku dítka...prostě se to musí pořád zkoušet no.....ale u druhého bych doporučila zkusit nezkákat k němu hned jak zabečí v noci....ono prý je normální, že ty miminka se vzbudí, a chvilku i třeba pláčou a pak zase samy usnou dál....no a já jsem toto teda po... u obou dětí, protože manžel vztává do práce ráno a dojíždí (čili jsem se bála, aby se někde ještě nenaboural nevyspaný), tak jsem při každém pípnutí miminka dítko vzala a nakojila, a to jsem si zadělala na tyto problémy.....tak pokud máš tu možnost tak u toho druhého bych zkusila hned nevytahovat mlékárnu 😀 (ale to je takové...radit po bitvě, že? no ale je to jediné co jsem tak zjistila, kde jsem asi udělala chybu i u toho druhého dítka....i když jsem chtěla u druhého zvládat noční kojení líp, toto jsem zazdila) ...tak hodně zdaru, ať se vám brzo spí v noci všem dobře
😉