• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

7mi měsíční syn by stále jedl

28. září 2008 
autor
nazdárek pani!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tyjo to naše dítka jsou holt dost podobný :grinning: ,ale to už my dvě víme,což? :wink: .Mně se někdy zadaří dát i jen jednu odpo sváču,ale jak kdy.teď mi třeba od včerejška i dokonce snědl jen necelou přesnídávku dopoledne,tak nevim,jestli to fakt nebyl spurt,uvidíme.jinak se nic nemění

hiihi
12. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivulindo tlustý opravdu není,je hodně dlouhý a takový pěkný :grinning: -Hubený teda není,ale ani nemá takové ty mimi faldíky :wink:
12. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
agi: Katýs je taky dlouhá (76cm :sweat_smile: ), faldíky nemá vůbec, je taková "udělaná" :grinning:
Jinak na Nutrilonu píšou, že mimi má vypít v 8-10m cca 600ml mlíka plus 3 příkrmy, což je teda cca 18 odměrek :wink: a zelenina na porci 200gr je podlě mě ok, ovoce 200gr je taky ok, navíc v tomto věku by už měla být i kaše... Takže zase tak moc nejí :wink: :sunglasses: A lepší když jí, než se u jídla prát a nepřibírat, to si říkám já :wink: :slight_smile: Počkej, jak je budeme za půl roku nutit do jídla :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš asi pravdu :wink: .já mám malýho bratránka,kterej je hubenej až na kost a nechce vůbec jíst,takže vim o čem mluviš.nacpat do něj krapítek jídla je fakt horor.no už to nebudu řešit :grinning:
15. zář 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
agatka 77-užívej si to, že ti malý tak jí, přijde doba, kdy nebudeš vědět co mu do té papulky strčit, aby něco snědl. Moje malá do 10 měsíců jedla, jak zjednaná a teď je to taková krůza, že moje zdravá výživa vzala za své a dostane prostě to na co má chuť a co jí nemůže ublížit....dnes mi snědla třeba 5 plátků šunky a ani se neušklíbla a to ani nemůžu říct, co všechno jí do té pusy strčím :grinning:
17. zář 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agat: pcháááá, dnes první den jen s jednou svačinou odpoledne! :grinning: Já jí původně chtěla dát ještě v 18:00 ovoce...předtím jsem jí šoupla na napítí čajík...a ona mi vypila 250ml :confused: Tak už jsem do ní nic nechtěla cpát :wink:
Ale zítřek zase budou dvě...však je známe, jedlíky! :grinning:
17. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme zas problém v noci, nevím, co s tím... :frowning2: Od třetího měsíce se Alex v noci nebudil, ale je to asi měsíc co se budí a asi po 3 hodinách a chce kojit. Taky není žádný lehký kluk, má 7,5 měsíce, 8,8 kg a 78 cm. A když mu nechci dát tak řve jak pavián.. No je pravda, že je dost akční, bez problému si stoupá a děsně rychle leze.
17. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,a kolik vam vypijou dětičky tekutin za den kromě mleka
18. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenjanko:mně moc nevypije,leda v postýlce,když ho dávám spát,to pije jak kdyby v životě nepil.Za celý den tak 50-100 ml,víc ani omylem

no a včera ondra zase hrozně moc jedl,haha,tak nám to asi už zůstane.někdy jí víc než já :grinning: .Asi potřebuje nabrat energii i na noc,protože vnoci nejí
21. zář 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenjanka- tak jediné co zvládám a daří se mi je její pitný režim, koupili jsme ji magic cup a ten miluje, hlavně jsem ji naučila, aby pila sama a chválím jí jaká je šikula a ona při tom, jak ji chválím by vypila i mrtvýmu oko :slight_smile:...takže mi vypije i 350 ml pití během dne, což si myslím, že je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2008 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic moc nevypije, tak ještě když bylo horko, to dal i dvě deci, teď mu nutím i tu jednu.... Ale jsem se teď dočetla v jiném tématu, že to může být i od zoubků, a některé mamky kojí v noci i do dvou let... :astonished: :confounded:
23. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se dá dát ještě na večeři kromě kaše nebo mlíčka?
24. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,co to je timbouctou 8,5kg když náš malej má 9920g a 78cm v 8měsících on sní prostě uplně vše,ani neleze protože tělo nezvedne,ale zase sedí,kachnik,já teda dávám kaší a na noc bych asi krom mlíka a kaše nic jinýho nedávala :slight_smile:
25. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kachnik:ja myslim,že cokoliv :wink: .klidně zelenina,zelenina s kaší,mlíčko s kaší,cokoliv co ti prcek spapá
25. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
motol - no my budeme mít 8 měsíců teď druhýho, už stojí u ohrady a pokouší se ji obcházet... neni to brzo?? Je teda trochu hyperaktivní, to bych taky asi v noci měla hlad, že jo... :unamused:
28. zář 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,já bych taky chtěla jedlíka :slight_smile: :slight_smile: Ale včera a dneska jsme na oběd snědly 170g zeleninky s masíčkem,tak snad se pořádně rozjíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek