8měsíců a stále brečí

bchomatova
27. zář 2008

Ahoj holky,mám 8mi měsíční holčičku a poslední 3 dny stále řve a řve. Nejdřív sem měla strach aby jí něco nebylo,ale jakmile se chová tak je všechno v poho.Třeba dneska, skoro nespí,musíme ji uvozit v kočárku,pak spí 30min,vzbudí se a skoro pořád řve,teda mimo chování 😒 Odpo spala zas 30min v kočárku a opět brečela.Nevím co s ní, je to hrozný.Nemůže to být 8mi měsíční úzkost?Máte někdo to samý?

bufina
27. zář 2008

A co zuby, nemůže to být tím?

womenne
27. zář 2008

Ahoj skus jej stlačit pri ušku moožno je to s uškom,možno ju niečo bolka,uzkostou to asi nebude kedže to trva už 3dni,neubližila si nejako????

amatula
27. zář 2008

ahoj.a nieje chora?boli ste u lekara?deti su radi na rukach ked nieje nieco v poriadku,

bchomatova
autor
27. zář 2008

Ne ne, nemocná není. Teplotu nemá,bříško je v poho, nevím. Jak říkám, když se chová je samá sranda a když s ní děláme blbosti tak taky. To by přeci nebyla kdyby byla nemocná. Zoubky nevím, ale už jich má 8 a doteď nebyl žádný problém.

annon
27. zář 2008

ahoj, tak ja mám tiež takého prcka, tiež plače, samozrejme okrem toho keď je na rukách a nosí sa 😀 . Srandičky má rád a tiež som z toho niekedy vedľa, neviem totiž kedy plače lebo chce ísť na ruky a kedy keď je napríklad hladný alebo chce ísť spať. 😒
Keď si vylúčila každú chorobu a bola s malou u lekára tak chce byť možno len na rukách 😉

bufina
27. zář 2008

Tak ju pořádně sleduj a uvidíš, pokud ti to takhle nikdy předtím neudělala, tak s ní radši zajdi k doktorce, pokud se ti to nebude moc zdát. Tím nic nezkazíš a alespoň pro klid.

elize
27. zář 2008

mozno to budu naozaj tie zuby. Synovi mojej kamaratky v pohode vyliezli 4 zuby, ani nevedela ako. Pri piatom si to odtrpela s nim. My mame taketo stavy cca 3 dni pred vylezenim noveho zuba. Nikdy to nie je viac. Ak plac do pondelka neprejde urcite chodte k lekarovi. Tym nic nepokazis a budes kludnejsia 😉

bchomatova
autor
27. zář 2008

Tak jo,já s ní teda zajdu v pondělí k dr., teda pokud to nepřejde. Jinak fakt nevím co by jí mohlo být. Myslíte, že třeba jen tak opravdu jen prudí a chce se nosit? Dřív totiž byla dost samostatná, hrála si a teď ani za nic.

robi
28. zář 2008

ahoj,
v 8. měsíci prochází mimča obdobím, kdy jsou hodně vázáni na matku. Když říkáš, že řve pořád kromě chování, tak pomůže chovat, chovat a chovat 😅

bufina
28. zář 2008

Jsem si teď vzpoměla, že jsme měli jednou taky takový chvíle, trvalo to několik dní. Když jsem ji měla na zemi a odešla jsem jen o pár kroků pryč, tak bylo hned zle, musela jsem hned přijít a pochovat a předtím to bývalo vždy v pohodě. Tak uvidíš, třeba má jen takovou průďu.

agatka77
28. zář 2008

ahojky,my to teď máme skoro týden taky 😝 .Je to šílený,už nemůžu.Doktorka tvrdí,že mu rostouhorní zuby.Dostává homeopatické čípky Viburcol,dávám mu gelík na dásničky,kousátko a když měl teplotu tak Panadol baby.Ale už jsem si včera musela vzít prášek na nervy a řvala jsem.Nemůžu nic udělat,ani se od něj hnout,skoro vůbec nespí,ani ve dne ani v noci,děs.A furt pláče.Jestli to nepřejde,tak radši znovu pomažu k mudře,ať ho radši prohlídne ještě jednou.Už aby to bylo pryč

je nám 7 měsíců a 2 týdny
držím palečky ☹

minea
28. zář 2008

bchomatova - Tak přesně tohle u nás taky proběhlo. Taky v 8,5 měsících furt řvala, nemohla jsem se od ní vůbec hnout, pomáhalo akorát vzít ji do náruče, ale člověk potřebuje během dne i něco dělat, že jo? Furt jsem zkoumala, jestli to jsou zuby (nebyly), nebo kde je jaká objektivní příčina a výsledek - lautr na nic jsem nepřišla, byla to asi ta zmiňovaná úzkost. Přešlo to po týdnu, konečně jsem se mohla osprchovat bez spuštěné sirény 🙂 .

mkr
28. zář 2008

u nás je to taky hrozný jen co vidí, že se otáčím a chci odejít, tak spustí, už z toho někdy šílím, ale co aspoň vím, že mě potřebuje 😉 určo to u nás není zubama prostě chce,abych byla s ní

simaha
28. zář 2008

Mozu to byt zubky aj ja som sa riadila tym ze maju ist kazde dva mesiace.Budeme mat sobotu 9 mesiacov a mame 7zubkov.Tiez je niekedy ako anjelik a inokedy preplace aj cely den a vnoci sa tiez casto budi.

zuka
28. zář 2008

Ahojte, nas maly je sice starsi, ale zazivame presne to iste. Myslim si, ze to sposobuju stolicky - uz velmi dlho ma 8 zubov a teraz sa nam pokazil spanok, je naladovy a ani nepapa tak dobre, ako predtym. Je este mozne, ze je to sposobene separacnou uzkostou, ale viac sa priklanam k tym stolickam. Hryzie ako zurive steniatko ☹

kili
28. zář 2008

bchomatova, viem, že niekto písal, že v 9tich mesiacoch je obdobie, kedy dieťa vyžaduje nosenie. ono to prejde, neboj. keď si chceš uľahčiť život, odporúčam kúpiť ergonomické nosítko, malú si dáš na chrbát a máš kľud 🙂 www.nosime.sk

minea
29. zář 2008

Tak koukám, že se zubama jsme pozadu, malá má zatím jenom dva (v 10 měsících). 😀

bchomatova
autor
29. zář 2008

Tak holky ... ten řev trval ještě v sobotu. To už sme byli na prášky všichni i manža, kterýho to jen tak nerozhodí a Eli je jeho mazánek. No a v neděli bylo po pláči a to zaplaťpánbůh stále trvá. Eli dostala ale obr rýmu, tak možná to bylo tím. Třeba jí bolelo v krku, nevím. Tak hodně zdaru a vydržte. Příčina se vždycky nakonec objeví ale je to hustý co? 😉