Bílá tečka na dásni, zoubek to není

luckaz.
14. srp 2008

Maminky, prosím Vás o radu. Malému se v dásenku dole udělala zhruba před dvěmi měcíci taková malá bílá tečka -ze začátku jsem si myslela, že je to zoubek, ale když se teď více směje, jde vidět, že to zub není.Není to ani afta, nijak to nevystupuje, není to kolem zarudlé a myslím, že ho to ani nebolí. Naše paní zubařka má dovolenou, bude až za 14 dní.....

jjaanca
14. srp 2008

Něco podobného jsme měli taky, asi 14 dní měla Lucka na dásni bílou tečku a jednoho dne zmizela 🙂 Nevíme co to bylo.

monik76
14. srp 2008

Taky jsme to měli, jak jsme došli z porodky, a časem to zmizelo. Chtěla jsem se zeptat doktorky, ale zapomněla jsem. Zub to nebyl, ten nám vylezl až teď. 😉

robi
14. srp 2008

ahoj, naše malá to má taky na horním patře. Ptala jsem se doktorky co to je, tak prý je to nějaký váček, něco jako "předzub". Dásně prý pracují, před zubem vyleze tohle. Nebolí to a nevadí. Máme to už asi měsíc a nijak se to nemění. 🙂

luckaz.
autor
14. srp 2008

Robi, tak to jsi mě uklidnila 🙂 🙂 🙂 sestřička mi totiž dala číslo na doktora, který zastupuje naši zubařku,abych mu raději zavolala-ten říkal, že se nemusím znepokojovat-tedy ZATÍM /proto mi to začalo vrtat hlavou-stejně měl čas až za 14 dní, takže to už raději počkám,až se vrátí moje paní doktroka

monika6e
15. srp 2008

holky, my to meli taky. A je to pry vyrustek na dasni, je to normalni a zmizi to. Se zubem to nema nic spolecneho 🙂 Ale meli jsme to tam docela dlouho.

monika6e
15. srp 2008

add: Zoubky nam ted zacaly rust a uplne jinde, nez kde byla ta bila tecka/vacek

janula2008
15. srp 2008

Nase mala mela od tretiho mesice na dasnich dole dve bile tecky a za ctyri tydny uz tam byly prorezany dva zubiky, takze u nas to byl fakt takovy ,, predzub" 😀 .