Mohu kombinovat BioGaia a Enticon?

lennia7
30. říj 2017

Ahoj, dávám malému biogaiu a k tomu kapky na prdíky. Teď jsme zkoušeli ColiPrev a bohužel žádné zlepšení. Mohu s gaiou kombinovat Enticon? Vím, že ty už bakterie obsahují, ale nechci vyhazovat gaiu když stojí tolik peněz 🙂

ela90
30. říj 2017

Tak co místo enticonu koupit jen espumisan. Ten enticon totiž obsahuje stejnou látku jako espumisan. Já jsem ho dostala už před narozením malé, ale něco se mi ve složení nelíbilo. Používali jsme gaiu a k tomu právě jen espumisan. Popravdě bych měla obavu s tím, aby těch probiotik nebylo zase moc. Vždyť i na tabletách pro dospělé kde jsou probiotika se píše- překračovat...

absintka19
30. říj 2017

Presne biogaia+espumisan=enticon. U nas enticon nezabral ale po cca 10dnech biogaia a espumisan. Ted uz od 4m uplne v pohode, vse se srovnalo mozna i diky domacim prikrmum a kasim.

dandaa
30. říj 2017

Zkus vysadit probiotika co jsou v oleji,ty dělají neplechu.Lepsi jsou v prášku.

ela90
31. říj 2017

@dandaa můžu se zeptat proč? Nebo poprosit o odkaz kde je to vysvětleno? Díky

dandaa
31. říj 2017

@ela90 miminka která nemají ještě dozrálý trávicí trakt mají problém vstřebat olej proto mají problém i s vigantolem ale vzdy zalezi o jaký olej jde .Doporučení vysadit probiotika rozpuštěna v oleji jsem dostala od mudr z Ikemu .Zkusila jsem a rozdíl byl ohromný ,stejně jako u mých kamaradek které zkusily probiotika v prášku.

verrun
31. říj 2017

Já dávám obojí a konečně mi začal kadit sám...je to mnohem lepší

lennia7
autor
31. říj 2017

@verrun takze i gaiu i enticon? A te gaii celych pet kapek? Az se mi vykadi sam tak asi otevru sampansky nebo nevim 😀

verrun
31. říj 2017

@lennia7 jj,oba...ze začátku jsem dávala 5 kapek bio gai a 2* denně enticon,po týdnu ten enticon jen 1* denně a bio g.tak jak předtím... vyzkoušej a uvidíš