Bude si mě malý pamatovat po deseti dnech?

shollochov
7. zář 2009

Máme desetiměsíčního chlapečka. Potřeboval bych ho na nějakých deset dní "opustit", ale mám strach, aby si mě pamatoval až se vrátím. Bojím se, že pro něho budu cizí člověk. Je teď prý ve věku, kdy si ke členům rodiny buduje silné pouto, tak bych si to nerad pokazil. Jakou s tím máte zkušenost?

Michal

kubaka
7. zář 2009

hm... když neodjedeš na rok nebo na pořád, tak se nemáš čeho bát... 😝

miskachrumka
7. zář 2009

podla mna si bude pametat a aj ked nie tak sa rozpameta ved si jeho otec!a desat dni zas nieje rok 😉

diddi
7. zář 2009

kludne bez,bude vediet kto si,neboj!

lamarika
7. zář 2009

já mám 4-měsíčního synka a manžel jezdí pravidelně do práce do zahraničí tak shruba na 10-14 dní a pak je 2-4 dny většinou doma. Měla jsem též obavy, že ho nebude poznávat, ale není to tak. Vždy když se nám vrátí, tak je malej bez sebe radostí. Takže neměj strach, synek nezapomene 😉

atrami
7. zář 2009

Neboj sa! Hneď ako sa vrátiš, tak sa na Teba vrhne. 🙂

nikollette
7. zář 2009

Jasné že si ťa bude pamatať 😉

megi93
7. zář 2009

Ahoj, my žijeme s maminou a tá bola teraz preč na 2 týždne a potom po necelom mesiaci na ďalšie tri a malá si ju v pohode pamätala a tešila sa, ke´d ju uvidela. Takže je to v pohode.

andykov
7. zář 2009

10dní nic není, ale třeba měsíc dva už by nemusel 😉

surynka44
7. zář 2009

Můj manžel bývá taky pracovně pryč i 14 dní a malá si ho pořád pamatuje 😉

samik2008
7. zář 2009

Bude si tě pamatovat!

eminkaa113
7. zář 2009

Môj manž. bol 12 dní preč a keď sa vrátil, tak malá sa na neho nevrhla a keď si ju zorbral na ruky, tak sa hneď pýtala za mnou. No ale vyspinkala sa a bolo všetko OK a chcela byť len u neho 🙂 Tak neboj, si otec 😉

jabera
7. zář 2009

neboj sa, bude. moj manzel bol prec mesiac, ked mal maly 4 mesiace a ked sa vratil, maly ho okamzite spoznal, zacal sa po nom natahovat a usmieval sa. je pravda, ze som mu ukazovavala fotky a davala ho k telefonu..

jeudi
7. zář 2009

sholochov:promin ale za deset dni proc by si te nemelo pamatovat??? 😉 vzdyt to neni zas az tak strasne dlouha doba...neboj se 😉

zuza.m
7. zář 2009

kamoška z porodky ma muža ktory chodi na 6tyždnovky.domov dojde na 4 dni alebo tyžden a zase ide preč.a maly sa od malinkata nanho velmi teši ked pride.vobec po takej dobe nanho nezabudal.a tak je to aj dodnes ma niečo po roku.ked pride domov tak odneho nechce ani preč.
moj muž chodi zase na tri dni preč z tyždna a ked pride maly sa nalepi ako prisavnik.tak to bolo už od malinkata.10dni neni doba na zabudnutie.

lenka_da
7. zář 2009

moj muz chodieva tiez sem-tam na sluzobky, vacsinou na 7 dni a mal by si vidiet tie rozziarene detske ociska, ked sa ocino vrati domov! takto reagovala aj ked bola mensia, takze sa neboj 😉

sisi.v
7. zář 2009

jasně, že bude 🙂. manžel jezdí vždy jeden týden v měsíci pracovně pryč a malá si toho začala všímat až poslední dobou - ptá se, kde je táta a před odjezdem za ním běhá pro pusinky. ale předtím nic a žádný problém.

bereninka
8. zář 2009

Manžel byl pryč 8 dní a pamatoval si ho.
Babička byla pryč měsíc (!!!) a taky si ji pamatoval, tak neboj. 😉

meleri
8. zář 2009

ahoj,

deset dní je pohoda! určitě nezapomene...u nás malý zapomněl, když měl asi 5 měsíců a byli jsme 2 týdny u našich..tak pak na manžela trochu divně koukal, manžel byl z toho smutný a dost, ale na druhý den už to bylo v pohodě.. 🙂
ale desetiměsíční dítě už je podle mě v poho..

dominikuska
8. zář 2009

nam sa praveze zdalo, ze ked bol tatino 5 dni prec a vratil sa tak ho maly odignoroval, ale po hodinke hrania maly uz bol v pohode.