Černý hlen ve stolici ?????

kamussa
7. pro 2009

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda se Vám někomu objevil u drobečka v plence černý hlen při kakání???

jankaxxx
7. pro 2009

a ake mas stare babo?

kamussa
autor
7. pro 2009

3 měsíce

jankaxxx
7. pro 2009

aha tak to ti neviem potom poradit lebo mne sa to stalo tak prve 2 tyzdne ked sa maly narodil ale doktor mi povedal ze to je ok lebo babo sa cisti....

kamussa
autor
7. pro 2009

to jo to byla asi ještě ta smolka,ale teˇuž je na to velký ... Zítra s ním půjdu na stěry

jankaxxx
7. pro 2009

no to bude najlepsie ked sa spytas nejakeho odbornika...inak je babo ok?

luthien.k
7. pro 2009

Černý hlen = může to být krev. Tak se může projevovat alergie, třeba na bílkovinu kravského mléka apod. Máte v rodině nějaké alergie?

veronikapp
7. pro 2009

kamussa suhlasim s luthien, moze to byt natravena krv, spoj sa s lekarkou.

pikino
29. pro 2009

nasa mala cierny hlien tiez asi mesiac zistili je campylobactera. sposobuje krvave hnacky, velmi ju bolievalo aj brusko.
pomahaju probiotika. jednoznacne treba spravit vyter zadocku. nakazila sa na grilovacke zo spinavych ruk.

anicka164
9. led 2010

Ahoj,
dneska vecer mel Mikulas v plence cerny hlen, ale rozhodne to nevypadalo jako krev.
Myslite, ze mam kvuli tomu volat nasi dr.? Hodne trpi na boleni briska a uz jednou mu kvuli tomu delala vytery a na nic se neprislo. Nechci ji otravovat s necim, co je treba u deti normalni, fakt nevim, jestli to treba nemaji i jine deti. Poradite?
Diky

anicka164
9. led 2010

Vlastne jsem se chtela zeptat, jestli to nemuze byt potom, co jsme mu dali poprve svestkovou stavu. Jinak ma porad jenom moje mleko a vecer dokrmujeme Nutrilonem. S prikrmy chceme zacit az v pondeli, na jeho pulrocni narozeniny.

mystique
10. led 2010

Cerný hlen podle mě není normalní. Může to být natravená krev, takže to nevznika ve střevech, ale někde výš.
Rozhodně bych k doktorce zašla. Když to nic nebude tak člověk ví, že nic nezanedbal. Klidně bych tu plenku vzala sebou. 😒

aponchie
10. led 2010

Dobrý den, tak to bohužel nevím, ještě jsem se s tím nesetkala. Nejlépe bude, když zítra ráno zavoláte svému pediatrovi, ten jistě poradí lépe. Černá stolice může být po tmavém ovoci či vnitřnostech(což dcerka nejedla), po výživě či vitamínech obsahujících železo, ale také může signalizovat krvácení v trávících traktu, krev zbarvuje stolici do tmava. Tak snad to u Vás nebude nic vážného, držím pěsti!

taky bych sla k lekari 😲

pavlinasp
11. led 2010

Kamussa: muže to být krev nebo nějaká bakterie.. rozhodně to skonzultuj s lékařem.. taky záleží, jestli kakala normálně nebo jestli ji bříško trápí... nás trápila kolika, ve stoličce občas bývaly nitky krve, pak jsem začly podávat Probiotické kapky a všechno se srovnalo...

rajcenet
13. čer 2020

Dobrý den můžu se zeptat dnes jsem malému našla v plence taky černej hlen ale když ho utřu tak je normálně žlutý nevíte co by to mohlo být