Chytání na ouška

jakoubka
27. srp 2008

ahojte.Náš Kubík si chytá na ouška,když si dá dudlík a nebo když si lehne.myslíte,že je to jen zlozvyk

grisgot
27. srp 2008

Ahojky..můj prcek to dělá taky, ale už od malička..když je nervozní nebo unavený, sahá si na uši. U vás je spíš důležitý, jestli jste neměli třeba rýmu? Pokud ne, radši bych zašla na ORL..jen kouknou a budete vědět 😉

grmitko
27. srp 2008

ahoj, u nas to robi Leo, vzdy ked je unaveny a chce spinkat, ale pre istotu s nim skoc k dotorke a spomen to, ale podla mna to nic nie je, ked to robi iba v urcitych situaciach 🙂

jakoubka
autor
27. srp 2008

DĚKUJI GRIS.NA ORL JSME BYLI A VŠE V POŘÁDKU.

grisgot
27. srp 2008

Není za co, dobře to dopadlo, jsem ráda! 😀

tannawe
27. srp 2008

jakoubka: moje starsi dcera si vzdycky u piti probirala vlasky 😉 ,myslim, ze je to proste jen uklidnuje...a obecne dudani jim navozuje prijemny pocit takze to tahani za ouska si k tomu pridal asi jako bonus.
Ne vazne, zlozvyk to mozna bude, ale otazka je cemu by to melo skodit???
Mozna ho zkus vic mazlit... 🙂 me nekdy prislo, ze si mala hraje s vlaskama pri piti, kdyz jsem se ji ten den nemohla treba moc venovat /kdyz se narodil druhy..../ 🙂 🙂

gucz
28. srp 2008

ahojky moja malá si stále pichala prštek do uška. Doktorka sa bála, aby tam dačo nebolo, tak sme tiež šli na orl. Ale nemala tam nič, ani cudzí predmet, ani infekciu. A čuduj sa svete, asi sa zľakla toho doktora, lebo od vtedy to nerobí vôbec. A to mala predtým od nechtíku uško vnútri až do krvi rozškriabané.

marorlinko
29. srp 2008

moj tiez ked je unaveny,tak si chyta uska,ked si lahne, tak vlasky aj uska, aj ja si myslim,ze to ukludnuje, ked mu dam nejakeho plysaka, stisne ho k sebe a nechyta uska.

anatanka
4. zář 2008

Kdyz si ho jenom chyta, tak to je v poho. Nektere deti si s nima proste jen tak hrajou. Hlavne, kdyz jsou unavene. Ja se vzdycky tesim, az si Miriam zacne trit ouska nebo nosanek, protoze to je znameni, ze je konecne uondana a snad pujde brzo spat 😉

jakoubka
autor
6. zář 2008

ahojte.Myslíte,že to chytání na ouška může i souviset s prořezáváním zubů?Malýmu teď lezou stoličky.

krista
6. zář 2008

Jakoubka naše malá to nikdy dřív nedělala, ale teď máme podezření že jí rostou zoubky a taky se za ta ouška začla chytat, takže nejspíš to souvislost má 🙂

marta82
9. zář 2008

Maly se chyta za ouska kdyz je ospaly 🙂

susika
11. zář 2008

aj my to máme, zlozvyk, chytanie za ušká. a čím vaic ju upozornujem, tým častejšie to robí, a ešte sa aj na mňa provokačne pozerá...robí to, ked jej je dlho, alebo ked je mrzutá. hlavne pri obede.

venonna
11. zář 2008

hm, nepovazujem to za zlozvyk (aj nasa to robi), ved ine dieta si cuca prst alebo sa hra s pramienkom vlasov... je to asi len osobity prejav 😅

susika
12. zář 2008

venonna - tak ja dúfam, že ten osobitý prejav ju rýchlo prejde. lebo je to dosť na mne, ked ju vidím, ako si naťahuje uško ako ked kedysi ukazovali "matesa".....a ešte k tomu aj náušničku. najradšej by osm jej dala cez ne nejakú čelenku, ale rýchlo by bola dole.... 😖