Co mají vaše děti nejraději k jídlu?

jakoubka
16. říj 2008

Jen,tak pro zajímavost.Co mají vaše dětičky nejraději na jídlo?

U nás vedou :jogurty,křupky kukuřičné,pudingový dezert od Nestlé a Pangasius s bram.kaší.

daasik
17. říj 2008

u nas vsechno, mam desnyho otesanka 😉 nejvic ale jogurt s bananem, bramborova kase, pangasius, testoviny, tvaroh s jahodama, chleba, rohlik, kukuricne krupky a vecerni kasicky. Delam mu k veceri instantni kase, vetsinou od Humana, Sunarka, ale rikam si, jestli uz neni cas davat k veceri neco jineho, do kdy jste davali k veceri kasicky? Matejovi je rok a ctvrt.

wali
17. říj 2008

u nas tiez takmer vsetko, ale posledne 2 mesiace absolutne odmieta vecerne kase. cize tam mam otvorene 4 krabice, kedze som mu ich striedala a budem ich dojedat asi ja 😅

renatalen
17. říj 2008

u nás vede to, co jí tatínek 😀 Potom polívky, pangasius, lipánky... Kaše nejíme od roka a čtvrt, maximálně jednou za čas krupičku. Na večeři jí to co na oběd. Nemusí totiž pečivo:(

xxmargaretka
17. říj 2008

ahoj..
anka nezje spenat,rybu,zemiak a ryzovy nakyp,ziadnu sunku ci salam..najradsej ma polievky,omacky a lekvarovy chlieb..na veceru som zvikla davat varene-no nie meso aby to nebolo tazke,ale v poslednej dobe ma na veceru uz spomonany lekvarovy chlieb..

krajcoanka
17. říj 2008

wali, hoď nám, mi nestačíme kupovať 😀 😀 😀 😝

lucqa
17. říj 2008

tak moj maly miluje cestoviny s brokolicovo-syrovou omackou a telacim maskom, rajciny a rajcinovu polievku alebo omacku, spenat s vajickom a zemiakmi a dusene masko na zelenine so zemiakmi. Jogurty nejak moc nemusi, ale ked uz, tak jahodove. Z ovocia mu chutia jahody a banany, inac uprednostnuje zeleninu. Lubi surovu mrkvu, uhorku, papriku a uz spominane rajciny.
No a na veceru davam bud od obeda, to ked robim dusene masko, alebo roztek so syrom alebo krupicnu kasu.

bubba
17. říj 2008

no ja ked rozmyslam tak rozmyslam,ale mne mala ked je hladna tak si pyta kinderku alebo mliecko z flase 😅 😅 samozrejme kinderku nedostane a mliecko az vecer a musi sa uspokojit s tym co je navarene...takze ked zje len par lyzic z toho co je navarene tak som spokojna a po celodennom rezime(2x teple,jogurt,cerealie,ovocie)dostane kinderku 😀 😀

marorlinko
19. říj 2008

kedys to bol jogurt ale uz nie je, uz je to skor napoj a to dzus bez neho ani krok fruit shoot to vyhrava u nho. dalej maly zboznuje tie decke kukuricne chlebiky jablkove medove pomarancove atd tie zje aj na tony tiez ma rad decke keksiky cokoladove, moj maly keksy pre dospelych nechce, som aj rada, kupujem mu iba pre male deticky od 9mesiacov alebo od roka maju vitaminy a su bez umelyn, dalej ma rad croisanty a aby som nezabudla na banany este tie miluje tiez

trixi
19. říj 2008

ahojte, nas maly ma rad vsetko co papa tatino, a hlavne to co este nemoze jest. Minule sa velmi jedoval a nechcel jest svoj chlebik so syrom, lebo tatino mal slaninku a on ju chcel tiez a my sme mu to nedovolili. Preto musi tatino prisposobovat svoj jedalnicek malemu, teda robit si na ranajky a veceru take jedla aby ich mohol jest aj nas Matej.
Tazko mozem vymenovat co je jeho najoblubenejsie jedlo, kazdu chvilku je to nieco ine, ma rad ovocie (vsetko), nesmie byt rozmixovane, zeleninu toleruje, neznasa brokolicu, karfiol, ryzu a vecerne kase (tie sme uz zrusili).

eva4444
19. říj 2008

tak tohoto sa neviem dojest:
ovocie, najviac hrozno a jablko
zeleninovu polievocku (vyvar+zeleninka+cestovinka vajecna)
cestoviny
zeleninove rozoto s kuracim maskom
kysle uhorky

nechce: mlieko ani vidiet, zemiaky- tie mu chutia v polievke ale ku masu nie, asi mu vadi konzistencia

eva4444
19. říj 2008

opravujem: nevie sa toho dojest Petrik, nie ja 😝 😀

bibula
20. říj 2008

moje mliecko a jogurt,ryby,hranolky 😀 slizova polievka-a tak dalej vsetko 🙂

macu.k
20. říj 2008

U vás vede ovoce (od jahod až po jabka), zelenina, těstoviny (nejvíc se špenátem), Lipánek a polívky všeho druhu. Za to Kuba moc neni na maso... 😕 A z těch "zakázaných" věcí asi "kepuč" 🙂

macu.k
20. říj 2008

a kyselý okurky 😉

arabeska
20. říj 2008

moje mlieko 😅

wali
20. říj 2008

krajcoanka, keby si bola tu za rohom, hned ti ich nabalim! 😉
a dodavam, ze jakub neje rajciny - z tych sa vzdy vyhadze, takze akurat tie mu nedavam. snad to prejde a pride aj rajcinove obdobie 😝

mady
20. říj 2008

Ahojkyyyyyy my měli v pangáskovi už 2x kost. NAštěstí manžel. Už se vám to taky stalo? Jinak je to ryba úplně úžasná a malej jí má moc rád. Ještě má strašně rád kidiboo lízátka a sýr. tyčinky. Noa napití má nejraději jablečný mošt 😉

bubba
20. říj 2008

madz ja som este nansla ani len naznak po kosticke 😉 a kidiboo moja mala neznasa 😅 😅 ale spravne som sa tu docitala,ze kysle uhorky 😀 😀 my sme to prestali normalne jedavat lebo ked sa obedovalo a dali sa uhorky na stol,tak mala dojedla cokolvek a len uhorky dlavila jednu za druhou 😀

jakoubka
autor
20. říj 2008

Mady-my jsme taky ještě nenašli v Pangasu kost.a okurky kyselé taky zbožňuje 😀

marorlinko
21. říj 2008

este som zabudla,ze maly miluje hrozno,ked ho raz zacne jest, nevie prestat a hranolky tiez, ked ma hranolky tak zje len tie z maso alebo ryby necha tak. ma rad aj spagety,len ked ich je sam, ako vyzera po nich, to si vie asi kazdy predstavit.

zuzkafuny
21. říj 2008

môj má rád všetko to, čo si môže sám napichovať na vidličku 🙂
ale čo mal rád a teraz nechce je chlebík s lekvárom...

frog
21. říj 2008

Moje malá miluje vařenou mrkvičku a květák,kyselé okurky,meloun..a všechno co jedí rodiče,tak musí alespoň trošičku ochutnat 😉

malena
31. říj 2008

....jednoznačne vedú sladkosti, ale pravdaže sa to snazím obmedzovať

capy
31. říj 2008

u vikina vedie najviac pismenkova polievka (hovadzi vyvar) mohol by ju aj tri krat denne
a u tomina maminkine mliecko a potom jogurty

allizee
2. lis 2008

Ahoj, my máme nejraději k snídani Nestlé Cini Minis nebo jiné ochucené cereálie, nejlépe když je tam nějaká hračka jako dárek. K obědu kaše s rybou, taky zeleninka, což je docela zvláštní. Na véču si pak dáváme nějaký mléčný výrobek - jogurt, termix, smetánek a oblíbené Cini Minis - když ne cereálie, tak alespoń tyčinku...

lenerka
2. lis 2008

ráno miluje křupky s mlékem a kakaem
k obědu těstoviny a bramborovou kaši
vše co je s bramborama miluje knedlíky francouz.brambory chlupaté knedlíky atd.
baští polívky
z masa asi ryby a kuřec.maso
naše Kačenka je dobrý jedlík
jen nechce umělé mléko!!!nikdy ho nepila a už asi nikdy nebude
veškeré ovoce a zeleninu

wighy
3. lis 2008

rohli rohlik a este raz rohlik 😀 😀 😀 hocikedy a kukricne chrumky,jogurt, banan, zemiaky s brokolicou a sunar, ked jej idem dat mliecko tak skace na posteli jak saaaaalena 😀 😀 😀 😀

bibinka
3. lis 2008

Mladší Alexander miluje moju cicu 😅 😅 😅 , starší Filipko všetko okrem ovocia a zeleniny 😠 a bielej,červenej a zelenej omáčky 🙄 😖

aniska
3. lis 2008

neviem preco, ale - paradajka, banan, surovy zemiak. inak ovocie krem teho banana vobec- ako jeho tato

prasiatko30
3. lis 2008

u nas vedie teraz uhorka - pre uhorku vsetko 😉 a kebyze jej dovolim tak keksy a chrumky - ale tie nekupujeme tak sa drhne uhorkami 😉 a ryzu na akykolvek sposob a zemiaky a ryby