Co s miminkem když fouká do kočárku nebo je zima?

kadlecova.misa
14. říj 2009

ahoj maminky..jak řešíte když vítr fouká do korby kočárku? Já mám tříkolku, ta se špatně vozí pozpátku a nemá ani přehazovací rukojeť. A mažete obličej miminkám ,když je zima a mrzne a čím? děkuji. Krásný den všem 😅 😎

mikulka
15. říj 2009

Chicco máme taky a na ty průduchy něco ušiju. Byli jsme venku, když byl silný vítr a kroupy, a malý byl zapadaný!
Takže jako odolnost jo, ale až takhle ne. Zvlášť když v kočáru spí. Když je vzhůru, tu boudičku mu celou složím dozadu a je to. Při spánku by měl být ale chráněný.

berenika39
15. říj 2009

Já mám vítr v peněžence.

aponchie
16. říj 2009

no a ja ve vlasech 😀

majamisutka
16. říj 2009

petja, ta kukla vypada fakt super 🙂 akorat nevím do jaké mam jít velikosti jestli do té první nebo druhé? poradíš mi? Domíkovi je 6 týdnů. Ta první by mu měla snad sedět, jen aby mu ale nebyla za chvilku malá.

Jinak my máme casualplay, pláštěnku máme bez otvoru. Akorat řeším, že se mi do toho kočárku malej za chvilku asi nevejde, už ted mi přijde dost na těsno, když ho pořádně obleču a dam do fusaku 😅

obličejík mažeme niveou http://www.levnalekarna.cz/nivea-baby-krem-prot...

miskachrumka
16. říj 2009

ahojte
ja som kupila vcera univerzalnu indulonu mozem ju pouzivat aj an zadocek?a cjcela by som ju pouzivat na tvaricku v zime ked fuka !mate snou niekto skusenosti? 😒

musko
16. říj 2009

misi, na zadoček určo, ale na tváričku by som asi kúpila nejalý detský krém do chladného počasia 😉

lisanda
16. říj 2009

Ahoj maminy přidám trošku do mlýna. Ten vítr mě celkem vytáčí točit kočárek proti mě nebaví a moc to ano nejde. Vychytaný to mají kočárky Patron - mají zimní doplněk tzn. clona proti větru s průduchem na větrání. Kamárádka to má ja je to super, vyzkoušela jsem to i na naši inglesinu a sedí to takže už jsem si to objednala. Kočárky jsou trošku jiný igles. nemá nA SLÍDĚ suchý zip alei tak to funguje dobře. myslím že i na mírný sněžení to půjde využít a taky to plánuju nosit v zimě v MHD když jsou chřipky atd. málo kdo už v dnešní době si umí dát ruku před pusu.... vypadá to takhle
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/prislusens...

miskachrumka
16. říj 2009

ja neviem mame hipp aten nam nerobi dobre potom mame niveu a ta nam skor vysusuje tvar lpesie povedane skor sa poosuchuje o veci ako zacne vobec posobit a este ja take male suplatky mu zosatvaju na lickach ! 😒

shaula
16. říj 2009

Miskachrumka - indulona se obecně také může použít i na obličej. Já ale jako ideální vidím Niveu Baby Wind & Wetter, ta neobsahuje vodu, narozdíl od jiných krémů vč. např. Bübchenu, což je do mrazu potřebné. Jak je na tom s vodou indulona, nevím, mrkni na složení.

petja
17. říj 2009

majamisutka,napsala jsem ti do ip ohl velikosti,jen jsem chtěla ještě dodat,že,kukla je velice pružná,tudíž určo celou zimu jedna velikost vydrží.

kubaka
18. říj 2009

záclonka proti větru a minipláštěnka na kočárek na www.lilinka.com 🙂 bezva doplněk.

miskachrumka
18. říj 2009

shaula nieje pisane zlozenie skusim najst na internete!

berenika39
18. říj 2009

http://www.indulona.cz/default.aspx/cz/chc/indu...

Používám tuhle obyč modrou, pořád, na všude 😀 😀 , voda tam je, tak asi do nějakýho třeskutýho mrazu na obličej je lepší nějaký ochranný krém, ale v zimě na blátě ji budu používat dál

miskachrumka
18. říj 2009

http://www.indulona.sk/default.aspx/sk/chc/indu... mam no berenika si sikovna a obsahuje vodu ! 😒

miskachrumka
18. říj 2009

berenika tu ma pred sebou a tou ho chcem natierat aj zadoceka aj licka!
ty ju pouzivas naco konkretne?

shaula
18. říj 2009

Berenika - dělám to podobně 😉 Koupila jsem Bübchen a až doma zjistila, že obsahuje vodu, takže ho používám do chladu, ale ne do mrazu - do mrazu beru Niveu 😉

berenika39
18. říj 2009

na fšechno, vážně, od miminka. neměla jsem žádné olejíčky ani mlíčka, prostě když měl suchou pokožku, trochu mu začínal exem, tak na promaštění každý den po koupání, trochu do dlaní a celého jsem promázla. V zimě na čumáček. Když měl suchý za ouškama, tak taky. Na prdelku jen okolo, pokud měl od kakání červenou jak orangutan a hrozilo to opruzením (nikdy k tomu nedošlo), mám radši bepanthen.
Neboměl takový šupinky na zápěstí, jen suché, a indulona taky ok. Nedám na ní dopustit,nestojí to svět,i voní.

Ale víš jak to je, každý mímo je jiný,chce to zkusit, ne každému by to třeba vyhovovalo.