Co za dárek pro dvouměsíční mimčo?

kukokuko
10. srp 2017

Máte tip na dárek k svátku pro dvouměsíční mimčo? Nějakou maličkost, nejspíše hračku, protože co jiného...Co vás konkrétně třeba nadchlo a doporučujete?
Díky všem..

deene
10. srp 2017

Chrastitko,nebo pleny,vlhcene ubrousky,kousatko (vyuzije tak cca za 2měsíce,možná driv/dyl),2měsíční dítko si vystačí s hrací dekou,maminkou a tatínkem a max tim chrastitkem 🙂

olga_
10. srp 2017

Chrastítko, nějaká dřevěná baby montessori hračka. Nebo klidně dárek pro větší, tak půlroční. Rodiče vytáhnou, až bude správný čas. Pleny, ubrousky a kosmetika obecně jedině, pokud znáš značku, kterou používají. Ne každému dítěti sedne vše a mohlo by to pak letět do koše, což je škoda.

mku
10. srp 2017

Ja bych spis byla prakticka a koupila plinky nebo ubrousky. Zeptej se co jim vyhovuje.
Nebo se zeptej jaky kousek obleceni a v jake velikosti by se jim hodil a podle toho kup...
Sama mam tritydenni mimi a tohle ocenim vic nez nejaky blbosti, ktery ted nepotrebujeme. Hracky si koupim sama az budu potrebovat.

kukokuko
autor
10. srp 2017

@mku
No já to chtěla pro naše mimčo, které bude mít svátek🙂

j.a.n.i
10. srp 2017

@kukokuko Kupovat něco vlastnímu 2 měsíčnímu miminu k svátku mě osobně přijde pitomost...

kukokuko
autor
10. srp 2017

@j.a.n.i
Mně to naopak přijde v pohodě...Nerozmazlujeme ho, spoustu věcí podědil či má z druhé ruky, tak proč ne něco nového k svátku🙂

terezapetrova
10. srp 2017

@kukokuko jestli muzu i mimo tak 2mes dítě nerozmazlis chtěne nebo nechtěně to je jedno 🙂

eloise02
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olga_
10. srp 2017

@kukokuko Mně to taky přijde v pohodě. Pokud je to pro vlastní mimčo a je to myšleno jako gesto, započatá tradice atd., tak bych se na to drobátko prostě podívala, hluboce se zamyslela, mrkla se po nějaké drobnosti, nebo bych si s ním prostě ten den udělala nějaký jiný a oslavila to takto. Je to srdcovka, tudíž si myslím, že to stejně tady vyřešit nejde. Výběr už padl (chrastítka...). Jinak my třeba ročnímu kupovali k Vánocům plyšového krtka (dá se navléct na ruku jako maňásek) a pak ještě na památku stříbrný řetízek jako gesto.

jadadee
10. srp 2017

Nas maly mel svatek, kdyz mu byly necele dva mesice, koupila jsem mu takovou odepinaci hracku s chrastitkem( na autosedacku/do kocarku) a od prarodicu dostal latkovou knizku. Tez mame vetsinu veci z druhe ruky a toto mi schazelo. Jinak super je takova prendavaci hrazdicka, tu mame podedenou a je to zatim nejoblibenejsi hracka 🙂

marrrtinna
10. srp 2017

Nejlepsi je plastova hrazdicka za me to byla nejlepsi investice u mych dvou deti hrali si s ni od 6 tydnu snad do 13 m starsi kluk se o ni pak i ucil chodit

mku
10. srp 2017

@kukokuko tak to bych ve dvou mesicich fakt neresila...

marrrtinna
10. srp 2017

Tu ma mala presne 2 m a jeden tyden a uz si s hrazdickou hraje ted ma 10 m a porad ji bavi jen vymenuji na ni hracky

jipe
10. srp 2017

já to chápu, že chceš prtěti něco k svátku symbolicky dát - u nás dlouho frčelo chrastítko spinací špendlík, látkové, chrastící, šustící hračky od lamaze (žirafa amina, emilka, dráček zoubek,...), hrazdička. Já bych ocenila kvalitnější oblečení - z outlastu nebo bambusu

rebe
10. srp 2017

@eloise02 Napsat někomu, kdo se na něco ptá, že to, na co se ptá, je totální pitomost, je pitomost na třetí...

anelamates
10. srp 2017

Plíny.

rebe
10. srp 2017

Obě děti jsem kolem 2-3 měsíců začala dávat na hrací deku a už se pohledem na hračky na hrazdičce zabavily, abych se mohla třeba najíst. Když chceš hezkou s více hracími funkcemi, je to docela investice (naše stála skoro 2 tisíce), takže podle mě ideální dárek.

jipe
10. srp 2017

hrazdičku jsme měli stejnou jako @marrrtinna, jen jsem střídala hračky a dokoupila kroužky (ty jsem využila i na kočárek,autosedačku, postýlku), aby na ty menší hračky dosáhl. Uklidila jsem myslím až někdy, jak si začal stoupat a opírat se o to