Dáváte už v téměř 8mi měsících dětem těstoviny?

suki
24. dub 2008

🙂 ?? 🙂 Děkuju za odpovědi.

iza
28. dub 2008

ahoj holky..já nedávám..jednak nemáme žádnej zub a pak máme v rodině celiakii, takmáme s lepkem počkat do jednoho roka...chtěla jsem se zeptat..jste tu některá s bezzubým mimčem?mě se totižpravidelně stává, že když dám Jáchymkovi přesnídávku tušší konzistence(ty od 6, 8měsíců) tak se tím dáví ablinká to..neumí to rozmělnit..nevím jestli mu to třeba nemám ještě nějak namixovat neb těch vodovejch dělají fakt málo druhů

med
28. dub 2008

petule.h tak to nám zas špenátek nejede 🙂 Ale jinak sní všechno, ze skleniček i když občas uvařím. Piškoty kupuju takové ty dlouhé.
iza, nám se teprve před pár dny prořezal první zoubek. Občas má malá taky problém s dávením se u jídla, ale to je spíš tím, že nepolyká, já si toho nevšimnu, pak se jí to nahromadí v puse a z toho se jí zvedne kýbl... Jinak normálně kouše dásněma.

petule.h
28. dub 2008

med: jasně to jsou ty cukrářské piškoty, ty jsou dobré 🙂 , jinak našemu jelo celkem vše , ale hlavně kupované a měl strašně rád když jsem nastrouhala jablko a banán, to jsem dělala denně
Iza: pokud nemá zoubky, tak bych klidně mixovala , nebo dávala kupované od 4-5 měsíců, to je jen kaše 🙂