Dcera v 9 měsících váží 6300 g

lucijenkaa
30. dub 2014

Ahoj holky,jsem tady zase.MUsím si popovídat otom,že jsme asi nejmenší deti pod sluncem.My v 9 mesícéch máme 6300g je tak hubenounká.Prosím pojdte se pridat a ríct mi že nejsem stále jediná.Premýšlím že jí začnu dávát už naše jídlo aby pribrala.Dekuji

terkaz
30. dub 2014

Klidek, nase mala mela v roce 6900g a kluk 7300g 😉

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

@terkaz tyjo fakt? a kolik vážily v našem mesícic?podívala by ses?a vše v pohode,doktorka taky nato nic?nám rekla že je to v porádku,lezeme a už si stoupáme. 🙂

terkaz
30. dub 2014

@lucijenkaa jee to uz nevim, v prukazce to nemam. Doktorka v pohode, decka jsou zdrave, jen drobne. maji to po nas rodicich 😉 Klukovi jen udelala odbery na lepek a tak, dcerce je necham casem udelat take, ale to spis kvuli celkove alergiim ( ma orechy a asi i pyly).

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

a myslíš že už muže jíst to co mi,doktorka rekla že jo.Ze jen nedávat drazdivé korení a mín.

lrg
30. dub 2014

@lucijenkaa Naše měla v roce 7 kg rovných. Teď se nám jí podařilo trochu vykrmit pribiňákama a má skoro ve 14M 7,5kg. A co MuDr. na to? Šílí a posílá nás všude možně. Už jsme byli na gastru, neuro, nezjistili nic. Jí hrozně málo, ale jinak je zdravá a spokojená, tak co naděláš.

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

to asi nic,nás si zatím chválí,ale stejne je to divný,proč to ty deti odmítaj?naše ale celkem jí,ale je hubená

lrg
30. dub 2014

A vy vypadáte jak? My jsme s manželem oba drobní a hubení, takže se tomu nikdo moc nediví. To máš jako s dospělýma, někdo taky jí víc a někdo málo.

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

Tak byly sme oba hubený,ale co je malá sme pribraly :D

naomi6
30. dub 2014

@lucijenkaa Ahoj, tak já mám opačný problém. Náš malý měl ve 3 měsících 6580g, je pouze kojený. Já jsem celkem drobná, takže už teď mám velké problémy se zády, malej se chce totiž pořád nosit. takže co bych dala za menší dítě 😉. Pokdu prospívá, tak je to v pohodě. Já jako dítě jsem byla taky strašně hubená a droboučká, bohužel obě dvě děti mám fakt obříky - asi po tátovi a odnasla to moje záda. Jsem na tom fakt dost špatně, mám bolesti.... Ale hlavně, že jsou děti zdravé, my mámy vše vydržíme 😉 Držím všem palce

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

Tak díky moc,jsem ráda,že to je takle,fakt u nás všechny deti takle malí nejsou.A prosimvás,je tady nekterá maminka,co krmila deti našim(ochucenym jídlem?) co nedodržovala že do roka se to nesmí

veruska007
30. dub 2014

@lucijenkaa Jsme na tom stejně. 8,5 měs., 67 cm, 6300g. Chjooo.

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

@veruska007 Ahoj a to je tvé první?my máme 9 mesícu a bylo my rečíno v obchode,,takle vypadala naše když se narodila-no jak sem se cítila :/

veruska007
30. dub 2014

@lucijenkaa Třetí. Kluci byli taky hodně hubení, ale měli o kilo víc... a už to se dr. zdálo málo. No jo, naše beruška je jako krásné, tříměsíční miminko. Akorát se asi všichni vylekají, jak bude takhle chodit. No, co se rozlezla a stojí, tak se bojím, že mi ještě vyhubne ☹. Nejí sice tolik, jako kluci, ale v porovnání s vrstevníky jí vcelku dobře. Ráno se kojí, pak má přesnídávku (ale sní jen malou), oběd (vrchovatá miska, 250g a více), svačina (necelý jogurt), večer kaše, pak kojení (1x-2x).

lucijenkaa
autor
30. dub 2014

A už krmíš normálním jídlem?doktorka doporučuje klidne začít dávat naše.Já vím jak se cítíš,porád máte víc než my a ste mladší

karlisska
12. kvě 2014

Holky asi Vás trumfneme. 🙂 10,5 měs. 6,6 kg. Jí hezky, prostě je drobná. Na délku má 72 cm.

nella1977
12. kvě 2014

@lucijenkaa ahoj muj synek má rok a 2 týdny a má 74cm a 7.400 g :-/ taky drobek 🤐

marecek4
12. kvě 2014

@lucijenkaa naše mladá měla v roce 7600 a dr nic neřešila-já vlastně taky ne,prostě byla nudlička vyhublá,ale šikovná a zdravá,později to dohnala-a jedla normálně,to až kolem druhého roku,měla období že jedla minimálně,trvalo to asi půl 3/4 roku a pak 🙂pohoda

1nadenka1
12. kvě 2014

my vážíme v 12ti měsících 8kilo.. třikrát denně kojíme a jinak jí všechno co my...

kachnivp
27. čer 2014

@lucijenkaa Ono se to nekonec hne až se ti to nebude líbit 🙂 Můj starší syn měl na roce 6770g, ve 3 letech 11kg a na 5ti leté prohlídce pouhopouhých 14,5kg! Málo jedl,hodně věcí mu nechutnalo ( měla bych ještě podotknout, že je narozený ve 31.tt s váhou 1950g a mírou 43cm ). Letos v srpnu mu bude 14 a už přerostl všechny babičky, ve třídě je přibližně na stejno s vrstevníkama a je sice pořád hodně štíhlej, ale to máme v rodině a kolik toho sní, to je neuvěřitelný! Takže nezoufej 🙂

aknildes
2. črc 2014

Dcera mé kamarádky v 16 měsících 9 kg...jste na tom skvěle 🙂

lucikpraha
2. črc 2014

Moje princezna je taky strašně hubenounká... Má rychlé spalování i když je to jedlík ve 2 letech a 5 měsících má jen 11 kg... Hold máme malou modelku a neudělám stím nic-)

helabella
2. črc 2014

@lucijenkaa -- přidávám se do klubu malých dětí 🙂 Druhorozená měla v roce 6,5kg 😅 😅 (porodní váhu měla 3kg). Ale brala jsem to celkem v pohodě, nejstarší měla v roce 7,2kg (ale byla nedonošená, porodní váha 2kg). Syn měl v roce 7,3kg a nejmladší 7kg 😀
Všechny děti zůstaly drobné, syn má například teď jenom 11,5kg, a to má 3 měsíce 4 roky 😅 S prvníma dvěma jsem byla na endokrinologii a vše bylo v pořádku. Ostatní už jsem tam ani netahala 🙂 Všichni jsou jinak v pohodě, zdraví, aktivní (až moc 😀 )

curdibilka
2. črc 2014

Kamarádky dcera měla ted v červnu rok a má necelých 7kg, je fakt drobounká, asi po tatínkovi. 🙂 A kolik byla porodní váha?

gabrieladud
9. črc 2014

A já plaším, že má L. 7000gr v 10,5 měsících. 🙂 U nás je teda ten problém, že za 2 měsíce místo přibrání na váze, shodila kolem 100gr. Jí hodně, ale taky se hodně hýbe...