Houpe se na čtyřech. Kdy už poleze?

alishia
15. pro 2008

Ahojky holky,

jak dlouho se vaše dítka houpala na čtyřech než se rozhodla že polezou? Malej trénuje, jak divej.) Ale zatím nic.

alishia
autor
15. pro 2008

a to se jako houpou houpou a najednou z niceho nic prelezou pokoj?.) nebo to ma nejaky prubeh?,)

mkr
15. pro 2008

kacka.va my taky nočníkujem už od 8 měsíce a malá moc dobře ví co dělá, já jsem sama chodila od roka bez plíny

schwarzovka
15. pro 2008

alishia: den kdy se rozlezl jsem ho našla sedět v postýlce, pak jsem ho dala na zem a udělal asi 2 "krůčky" a padnul, 2. den jich už udělal víc a další víc a víc...až začal mastit po celém bytě, sem tam ještě zapomněl na ruce a padnul na pusu...ale takhle to bylo u nás

arieska
15. pro 2008

tíško vám závidím ☹
môj fešák má dnes 10 mesiacov, absolútne neštvornožkuje, iba plazí - až dnes začal tak nejako divne pololoziť-poloplaziť. ide po kolienkach a po lakťoch 😀 tričká mu prezliekam 3x denne, čo mi po všetkých kútoch utiera prach. a to nehovorím o tom,že 2x denne umývam podlahu, lebo je všade naslintané 😀
z dôvodu jeho nelozenia nás MUDr poslala na vyšetrenie k neurológovi. ideme vo štvrtok, tak držte palce!

kim
15. pro 2008

čau Ali, tak se zase setkáváme 😀 😉 hele mě se Daník začal plazit na zač.7.měsíce, občas se postavil na 4 a hned mu to jakoby ujelo, udržel se dýl a dýl a pak se začal taky takhle houpat 😀 pak už zkoušel na těch 4 "krůčky" a najednou na to přišel a jak píše Schwarcovka, každý den odlezl víc a víc a na konci 7.měsíce už naprosto s přehledem 😎

alishia
autor
16. pro 2008

holky tak vcera se mi dopalzik hracce.) uspech aspon neco🙂

kacka.va
16. pro 2008

tak to já malou teda nepřevlékám, protože bych mohla prát pořád dokola, takže pokud se neucintá jídlem, tak je celý den v jednom oblečení.

alishia
autor
16. pro 2008

vojtik taky. budujem imunitu, sice vypada jak spindira a buranek v jednom, ale nestezuje si.)

kacka.va
16. pro 2008

ali: u nás to zatím nikoho nezarazilo, když někam jdeme, tak převlíknem a jinak mi každej říká, že bych byla otrok převlékání a praní 😉. a stejně v tom nevidím význam, když jsem doma sama, tak nepotřebuju mít vypucované dítko 😀

anke
16. pro 2008

arieska: fiiiha k neurologovi, protoze se jen plazi? jezis tak to musim vysvetlit Davidkovi, at sebou hodi - nechci na neurologii ... neprijde vam, ze se to dneska nejak strasne resi? vsak kdyz neleze, tak treba zacne rovnou chodit ne?

jinak teda ja vytiram tak 1x - 2x do tydne, jak to stihnu - mrnous se zatim zdrzuje na hracim koberci, (ktery teda denne luxuju), protoze se mu zda se vyrazet na vetsi vylety moc nechce ... ale taky je nekdy jako cunatko a taky to neresim 😅

alishia
autor
16. pro 2008

prehani se to desne.) ja kdyz to nekde v nejakym tematu napisu, tak me div neukamenujou🙂)) Neurologove, a rehabilitace potrebuji klientelu, aby meli praci a penize. to je vsechno. driv se taky nikam nechodilo a kazdej chodi🙂 je hrozne jak se ty deti do neceho museji tlacit jen aby byli podle tabulek. fakt me to rozciluje.

kacka.va
16. pro 2008

anke: já taky nelezla a rovnou v chodila 🙂.
Já jsem fakt ráda, že máme "normální" doktorku, která nechává dětičky, aby se vyvíjely podle sebe.

mata25
16. pro 2008

nas Filipek zacal lozit po styroch asi ked mal 6 mesiacov, ale to uz aj pekne stal a prvy krok urobil ked mal 6 a pol mesiaca. teraz ma 7 a pol a za ruky uz pomaly beha, nestacim za nim. okrem toho uz asi 2 tyzdne sa dokaze sam postavit o hocico k comu dolezie po styroch, obcas aj o moje nohavice,ktore mi takmer stiahne. a minuly tyzden zacal spekulovat a pustat sa jednou rukou, ale to vacsinou capne na zem, este mu to moc nejde. kamosky mi hovoria, ze je maly, zeby nemal este chodit, ale ked sa opytam ci ho mam vzdy zhodit ked sa postavi tak je kazdy ticho. co s nim spravim ked sa strasne ponahla, ja by som bola rada keby bol este dlhsie male babatko co sa prevaluje a nechodi, lenze on uz chce byt velky, holt uz zacal boj o zasuvky, skrinky, kable, vsetko ho zaujima a do vsetkeho pcha paprcky. zabava zacina... 😀

alishia
autor
17. pro 2008

mata25 rozhodne neschazuj🙂 bud rada ze je tak ciperny.)