Jak často by mělo mít sedmiměsíční miminko stolici?

indiankat
30. říj 2010

nas prcek by do sesteho mesice jen kojeny a ted jsme zacali s prikrmy, ale nekaka treba tri dny, sice nevypada ze by mel bolesti, ale stejne??? poradite nekdo??

ladybugie
30. říj 2010

ahojky, my se stolicí bojovaly od narození Anetky. Byla plně kojená a měla stolici třeba i jednou za 21 dní. Dle doktora normál, ale malá řvala poslední týden před jak tygr. Pak jsme zavedly rektální rourku. Co dáváme příkrmy, tak malá kadí jak podle hodinek. Každý den ráno mezi šestou a sedmou decentní bobeček a pak po osmé plná plína 😀 Denně, každé ráno stejně 🙂 a pak taky večer před koupáním nebo po večeři. To už tak pravidelné nemá, ale je to taky denně 🙂

mamkanec
30. říj 2010

my byli od narození na UM a to jsme s kakáním bojovali , bývala obden nebo třeba jen co 3-4 dny pak jsme začli dávat víc tekutin a bylo to častější no a když jsem začli s příkrmy ve 4. měs. tak bývala každý den no a teď máme 7 měsíců a kadíme pořáááád. klidně i 3x-4x denně🙂)) hold kombinace zeleniny, ovoce, kaše a mlíka udělá svoje🙂)

leny86
30. říj 2010

Naše Terezka je také plně kojená a nekaká nám třeba i 6 dní. Poprvé jsem z toho byla dost vyplašená, ale už jsem si zvykla. S příkrmy zatím nemám zkušenosti, ale nic si z toho nedělěj. Četla jsem, že je to zcela normální, než si na "novou" stravu mimčo zvykne... 😉

bocinka
30. říj 2010

malá taky měla problémy, při plném kojení tak co 10 dní za pomoci rourky, s prvními příkrmy tak co 4 dny, neřešila jsem to, když ji nic nebolelo... pak se odstavila dostává UM a kadí denně... 🙂

miarosa
30. říj 2010

Náš malý byl kojený do 5 měsíců a to kakal pravidelně každý den a pak jsme začali s příkrmy zeleninu, ovoce atd. a začal kakat jen jednou deně vždycky ráno a někdy se stává že treba 2 dny vynechá, ale prý je to normální a žádne problémy nevidím, takže to tak asi má být. Sama určitě poznáš jeslti ho bolí bříško, ale jestli se ti nebude něco zdát v pořádku tak se zeptej vaší doktorky. 🙂