• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak necháváte odříhnout 6. měsíční dítě ?

1. ledna 2013 
ahoj,

do kdy se vubec odrihava? a porad pres rameno? me vojta krka treba 3x, jdnou pres nrameno, pak kdyz si ho posadim nebo kdyz je n BRISKU.
10. lis 2008 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
nevím do kdy,ale Adélka se hned po kojení sápe na zem,takže to pořídí tam a v noci ji nakojím a ona nechce být v náručí na odříhnutí,tak ji položím-spí jen na bříšku a buď si odříhne,nebo někdy ne a spí dál.Takže to už nějak neřeším :slight_smile:
10. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale když ji bylo kolem těch 6 měsíců,tak jesm si ji posadila po kojení na klín a pořídila to.
10. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alishia mě dr. řikala, někdy kolem toho půl roka, že pokud nemá dítě problémy s prdíkama a neublinkává,tak už ho nemusim nechat odříhnout :wink:
Nejlepší mi přijde v tomhle věku položit na bříško :slight_smile:
10. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji vezmu normálně na ruku a většinou si odříhne a pak třeba ještě když leží na bříšku a hraje si.
10. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malou jsem odříhávat nechala dlouho...na noc vlastně i teď, protože hodně trpěla na bolení bříška. Kolem toho půl roku jsem jí buď po jídle chvíli pochovala, nebo jí šla přebalit a když jsem jí pak zvedla, tak bublina vyšla ven. Položení na bříško hned po jídle se nám neosvědčilo, to si zbytečně většinou ublinkla.
10. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala mi riha vetsinou kdyz si ji vezmu na klin :wink: do sedu
10. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V půl roce jsem to už vůbec neřešila. Mrskal se tak sám, že si odpomohl sám. V noci vůbec, to mi usnul u prsu a sladce jsme hajali dál. Když netrpí na prdíky, tak už není nutné
11. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
říhá si sám, přetočí se hned na bříško v postýlce a je to
1. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako normálně, mám malýho otočenýho k sobě na ruce hnedka si krkne a je to :wink:
1. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nijak:slight_smile:
1. led 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek