Jak necháváte odříhnout 6. měsíční dítě ?

alishia
10. lis 2008

ahoj,

do kdy se vubec odrihava? a porad pres rameno? me vojta krka treba 3x, jdnou pres nrameno, pak kdyz si ho posadim nebo kdyz je n BRISKU.

petronilla
10. lis 2008

ahojky,
nevím do kdy,ale Adélka se hned po kojení sápe na zem,takže to pořídí tam a v noci ji nakojím a ona nechce být v náručí na odříhnutí,tak ji položím-spí jen na bříšku a buď si odříhne,nebo někdy ne a spí dál.Takže to už nějak neřeším 🙂

petronilla
10. lis 2008

Ale když ji bylo kolem těch 6 měsíců,tak jesm si ji posadila po kojení na klín a pořídila to.

petraluk
10. lis 2008

Alishia mě dr. řikala, někdy kolem toho půl roka, že pokud nemá dítě problémy s prdíkama a neublinkává,tak už ho nemusim nechat odříhnout 😉
Nejlepší mi přijde v tomhle věku položit na bříško 🙂

kacka.va
10. lis 2008

já ji vezmu normálně na ruku a většinou si odříhne a pak třeba ještě když leží na bříšku a hraje si.

berynka
10. lis 2008

Malou jsem odříhávat nechala dlouho...na noc vlastně i teď, protože hodně trpěla na bolení bříška. Kolem toho půl roku jsem jí buď po jídle chvíli pochovala, nebo jí šla přebalit a když jsem jí pak zvedla, tak bublina vyšla ven. Položení na bříško hned po jídle se nám neosvědčilo, to si zbytečně většinou ublinkla.

eleonora
10. lis 2008

mala mi riha vetsinou kdyz si ji vezmu na klin 😉 do sedu

kubaka
11. lis 2008

V půl roce jsem to už vůbec neřešila. Mrskal se tak sám, že si odpomohl sám. V noci vůbec, to mi usnul u prsu a sladce jsme hajali dál. Když netrpí na prdíky, tak už není nutné

maudn
1. led 2013

říhá si sám, přetočí se hned na bříško v postýlce a je to

mufinka26
1. led 2013

jako normálně, mám malýho otočenýho k sobě na ruce hnedka si krkne a je to 😉

jancip
1. led 2013

Nijak🙂