Jak (ne)spíte v osmi měsících?

f.miracle
2. lis 2009

Sem s tím maminy, jak vám váš miláček v noci v tomhle věku (ne)spinká? 🙂

rimmel
3. lis 2009

no v noci otrasne ale to je uz moj syn, neriesim ..spim s nim a ked sa zobudi dam chytro cecok a o par sekund spime dalej 🙂 a cez den spi 3 niekedy 4krat denne po 45-70min.

jaaj akurat pozeram ze ako spime v noci..ahaha no zle...ideme spat o 7 budime sa rano o 6 a vnoci sme velakrat hore ale mne to nevadi..hore ako len na par sekund,,nastastie 😎

marooshka
3. lis 2009

chodí spát v 7 a vstáváme tak kolem půl 7. Málokdy se v noci nevzbudí vůbec, většinou tak kolem 5. stojí v postýlce, ale nepláče, tak ho jen beze slova položím, dám dudlík a ještě spí dál. A spí sám v pokojíčku.

momin
10. lis 2009

Holky nam bude 8 mesicu za chvili. Maly porad v noci ji.. teda ja sem si myslela ze se budi hladem ale posledni dobou vypije jenom 90ml a usne. Muze se z toho najist? Nevim jestli je to hlad,zuby...... Ale kdyz mu zkousim dat caj misto toho UM tak nechce. vezme si jenom mliko.

rimmel
10. lis 2009

monin z mliecka sa uz nenapapa...mliecko v tomto obdobi je uz iba drink....veceru kedy davas? aj moj sa vnoci budi a papa..a nic si z toho nerobim...podla mna ani nie taz zo smadu ako na ukludnenie..kebyze je tvoj smadny, zoberie aj caj, ale mliecko ma ne neho predsa len iny vplyv 😉

momin
10. lis 2009

Me to taky nevadi ze jeste papa jenom by me zajimalo jestli je to z hladu nebo ne... Veceri ma kolem 19:00 a na to mlicko se mi budi kolem pulnoci. pak vydrzi vetsinou az do 7 na snidani...

rimmel
10. lis 2009

od hladu to urcite nebude podla mna..ak papa dostatok pocas dna..ono vsetky babatka sa v noci budia, mas stastie ze tvoje nie tak casto..🙂 no mozno je smadny..🙂 ja by som to neriesila moc

momin
10. lis 2009

😀 on se budi hodnekrat.... Nekdy nespinka ani 2 hodky v kuse v noci,ale kolem te pulnoci ho proste uklidni jenom mlicko-nic jineho. No jednou se snad dockame a budou spinkat celou noc... 😎

rimmel
10. lis 2009

aj moj je taky 🙂 ideme spat o 7...to spi vkuse nejake 2-3hodky a potom musim aj dva-trikrat k nemu ist kym spi dalsie dve hodky a potom uz spim s nim a to neratam kolkokrat sa zobudi 😀

kadlecova.misa
10. lis 2009

ahoj, pres den spi tak max. 3 hod..v 9 pul hodiny, kolem 13 hodinu, a ve 4 taky pul hodinu..jak kdy. ale hlavne v kocarku.v noci to je ted uplna katastrofa..porad se budí. někdy po hodině..někdy vydrží i tři,ale to je vyjímka. 😝 ..spí hůř, než když jsme se vrátíli z porodnice a o celé prospané noci si můžu nechat jen zdát.

momin
10. lis 2009

My sme taky jeste neprospali celou noc. jednou to 100% prijde.... 😀

zedra1
10. lis 2009

taky jsme ještě nespali celou noc,jde spát kolem 8,v 10 chce mlíčko-pak jedem po 2-3hod. 🙄

arlette
10. lis 2009

ještě nedávno se mi malý budil kolem 4 a pak kol 6-7. Spát chodí mezi 7-8. Teď najednou změna, budí se někdy po dvou hodinách, minimálně však 3x za noc. Z toho dokáže řvát jako by ho na nože brali. Je to děs a utrpení. Nechce ani usínat a dřív krásně sám usl večer i po obědě. Teď vždy předchází minimálně hodinu řev. Samozřejmě za ním chodím a utěšuju. Ale jsem z toho už strašně zoufalá, nevyspalá, ubývám na váze 😒 Už aby to přešlo, ani vzpomínat na to nebudu 😝 😀

jenovefa
10. lis 2009

T usne kolem 19. (koupe se v 17.45 - posunujeme čas..., pak pije, pak asi 30min lumpačí - přetáčí se a střídá hračky, jakoby si je chtěl spočítat, prostě je unavený a hned ho každá omrzí, pak rychlý "dobaštík" na usnutí - usíná u kojení...) Do 22. spí neklidně, často se vzbudí, stačí pohladit. Mele s sebou a potuje po posteli, někdy si přilehne ruku a pak kňou kňou (pamatujete si na Jonatána od Macha Šeb.? 😀 ), tak mu ji opatrně pomůžu vrátit, kam patří. Pije kolem 1. h, pak v 5 -hodinu pauza, od 6.h do 7.30 dochrrrrrrrr. Někdy kojo v 1h vynechá.

momin
11. lis 2009

Tak vidim ze papani v noci je jeste uplne normalni v tohhle veku.. A ja si porad stezuju... 😎

jenovefa
11. lis 2009

Jasný, baštík i v noci. Já jsem Tomíkovi vděčná, protože jinak bych si musela mlíko odsávat (což někdy než jdu spát stejně musím...). Sorry všem všímavým - mele sebou, ne s sebou... 😎

momin
11. lis 2009

Jenovefa ted je to trosku mimo tema.. vazne se tak jmenujes? Krasne hodne stare jmeno... 🙂 😉

jenovefa
11. lis 2009

Dik za lichotku. Nejmenuju. Jméno jsem sebrala své a teď Tomíkový hračce. Je to kříženec ovce,opice a kozlíka. Původně jsem dala její fotku do profilu, ale admi ji smázly... 😎 😀 Já jsem Anna. Snad taky pěkný...

momin
11. lis 2009

😀 😀 😀 ja jenom ze znam jednu Jenovefu a malo kdo mi veri ze je to fakt jmeno... 😎

jenovefa
11. lis 2009

Teď znáš dvě... 😀

mifka82
11. lis 2009

Malá večeří kaši, spát chodí kolem 20h a většinou mi usne u flašky.Asi tak za 2h se probudí, vyspaná, čilá,připravená dělat blbiny, hodinu ji přemlouvám , aby si lehla a pořád nestála v postýlce.Pak se teda nade mnou smiluje a usne 🙂 . V noci se budí a sedá si. Takže spaní nic moc. Kolem 5h se znovu probudí a nic jiného než přebalení a mlíko ji k dalšímu spaní nepřemluví. Pak je schopná spát až do 10h. Musím ji vzbudit, jinak by prospala celé dopoledne. Kde jsou ty časy , kdy krásně spala celou noc až do rána. . .

rimmel
11. lis 2009

mifka znie to ako keby ste mali posunuty rezim..skus ju zajtra rano prebudit rano o 6 najneskor ;) a potom takto aspon par dni amozno ti bude v noci lepsie spat nakolko bude unavena..

mifka82
11. lis 2009

rimmel, to už jsem zkoušela.Nenechám ji spát do 10h, jak to možná vyznělo, jen vím, že by toho byla schopná. Budím ji o půl osmé.Někdy vstane dřív , jindy ji musím probudit