• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak odnaučit miminko od nosení

17. prosince 2009 
ahojte,tak je to super téma.ja mám 4mesačné dievčatko a nosíme sa non stop od 2ýždňa.cez deň ešte aj spí na mne.niekedy má deň,že ani sekunda bez maminy a niekedy vydrží aspoň chvíľku pod hrazdičkou alebo v lehátku.je to pre mňa dosť náročné,ale zároveň krásne.len niekedy už fakt nemám nervy.šatku som si nezaobstarala,lebo na úväzy som ľavá,ale mám v pláne kúpiť nosič liliputi.v manduce sa jej nepáčio,ale to mala 3,5mesiaca,takže nosič si chcem zaobstarať v decembri,to už bude mať 5mesiacov.vonku problém nemáme,v kočíku zaspí,ale doma cez deň zapí len na mne,takže ja si urobím veci len ked je hore a to je dosť problém s jednou rukov.ale nosič si zaobstarám určite,lebo aj v obchode nechce byť v kočíku a využijem ho doma pri varení,praní a podobne,ale samozrejme nie celý deň.no niekedy si,ale musí aj poplakať,kedže aj na WC musím ísť alebo niečo urobiť.je to obdobie náročné,ale krásne a je potrebné zapojiť aj manžela,ked môže tak nech pomôže,lebo niekedy je malá spokojnejšia na ňom ako pri mne.
10. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale niekedy závidím tým mamičkám,ked nemusia toľko nosiť a vedia si v pohode porobiť v domácnosti...no čo už,naše bábätká nás chcú cíiť...
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi sme tiez boli vecne na rukach.vsetko slo pre mna bokom a uzivala som si to.NA wc som sla az ked bol chlap doma.bolo to dost tazke.no v tych 4mesiacoch sa to zlomilo a mali bol na rukach nervozny,skusila som ho dat do postielky a on stichol.sam si vyziadal ze jeden spanok cez den zvladne v postielky a hrat sa chvylu moze aj na zemi.no ruky stale boduju....
15. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den

Pridavam vlastnu skusenost...mi sme mali tento problem tiez asi do 4mesiacikov a potom sa krasne naucila sama zaspavatna posteli..lebo spinkava s nami...z nicoho nic..takze si myslim ze to pride samo...ako kazdy jeden problem pride aj odide...si teda myslim..mi riesime teraz dokrmovanie a hlavne nocne vstavanie a dudlanie prsnika namiesto dudlika..
17. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pripajam sa aj ja svoju mala nosim na rukach nestiham nic kym nieje tato doma.ale vychutnavam si to ved ona tak rychlo rastie.hoci niekedy si poviem polozim ta a pekne budes spinkat ale hned ako zacne plakat uz je na rukach.
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to mate este malinke ja mam skoro 9 mesacnu dcerku ma uz 10 kil a nosim ju stale ako blazon nechce lezat nechce sediet vsetko len po trosku.. dlho sa nepohraje lebo ju hracky prestanu bavit a uz natahuje rucky ku mne.. a takto ju nosim uz dlho dlho.. chodak ju bavi ale tiez len na kratko.. dokonca ani sama nezaspi stale ju uspavam na rukach a moj chrbat je slusne povedane v prdeli :wink: ale co pre nu neurobim.. ja len dufam, ze sa odnauci.. a spinka pri nas postielku mam v kuchyni lebo ked chcem nieco spravit tak to nehrozi.. aj tam nevydrzi dlho.. stale na ruky ale tak snad to prejde..
17. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek