Jak přebalovat větší aktivní dítě?

jitrulka
30. bře 2009

Ahojte holčiny, máme malý byt a maličkou koupelnu a tak tam používám skládací přebalovací pult. Moje Verunka je ale velmi živá a už se pomalu začíná i stavět a já mám strach, že ji brzy na pultě neudržím. Jak to praktikujete vy s prckama, kteří už jsou takto akční, ale chodit a stát sami ještě neumí? Odnést jen v osušce do pokoje...?

mousunek
30. bře 2009

muj prcek teda jeste stat ani nic podobneho neumi, ale akcni jke az moc na prebalovaku se úporad pretaci na vsechny strany osobne ho hned po koupani zabalim do osusky polozim na postel aby se nahy trochu vyblbnul, pak ho namazu obleknu nakrmim a spinka a mam taky maly byt 1+1

zuza.m
30. bře 2009

no ja mam tiež malo miesta v kupelni.mam prebalovaciu podložku ktoru si davam na pračku.ale tiež už sa bojim aby mi z toho neušiel.tak sa prevaluje z boka na bok že sa bojim že sa z toho zošuchne.tak že mam na nom stale ruku položenu s ktorou si ho istym.ale od neho nejdem ani na krok.v kupelni ešte kurim tak že nerada by som snim odchadza z kupelni s vlhkym a neoblečenym.tak že ešte pokial sa da chcem vydržat.ale do kedy netušim.

beruska2x
30. bře 2009

ja ho mam taky na pracce, prebalovak mame v pokojiku, proste ho nenechavam samotneho, bud ho slika manza nez napustim vanu a kdyz je v praci tak je maly v obyvaku nebo nekde , napustim vanu a pak ho nesu do koupelny, proste ho nenechavam bez dozoru... 😉

slunicko552
30. bře 2009

Malý byl taky akční,ale nějak jsme to zvládli a oblíkáme v koupelně do te´d.Už si to moc nepamatuju,vím jenom,že jsem mu říkala,že udělá bac a bude mít velké au a bude moc plakat.Nevím jestli to pochopil,ale pomohlo to 😀

lenka_da
30. bře 2009

Prebalovaci pult sme pouzivali iba do 6 mesiacov, potom sa mala uz nedala udrzat. V osuske prenesiem do spalne. 😉

mamutka
30. bře 2009

my to robime rovnako ako mousunek, po kupani sa este vyvaluje holy, da si masaz, pripadne ho aj nakojim len v osuske a obleciem az potom, ved nech si uzije holu ritku, ma to moc rad 🙂

claudinka
30. bře 2009

presne to robim, odnesiem ho vzdy v osuske do izby 😉 inak by bol uz stokrat na zemi..

dnada
30. bře 2009

já si dám na pračku osušku,malého vykoupu a přenesu do obýváku ,tam mám přebalovací postýlku a nechám ho tam nahatého se vyřádit 🙂 Pak namazat,namasírovat celé tělíčko,obléknout,nakojit,občas mi u prsa usne a odnesu ho do postýlky do pokojíčku. Přebalovák sem používala asi do 5tého měsíce,pak už mi byl k ničemu,vylezl z něho raz dva 😎

mywiel
30. bře 2009

viem ze su podlozky na prebalovaci pult kde sa da dieta zapnut okolo pasa aby nespadlo, neviem aké je to v praxi ale pri obliekani... 😀 😉

slaviq81
30. bře 2009

ja tak isto, v osuske prenesiem do izby na postel 😉

stvura
30. bře 2009

Presne tak ako pises, preniest hned do izby na postel. Moj maly sa aj na minimalnom mieste- prebalovaci pultik 70cm vie otocit a chyta mi rucky metiel ktore mam za prackou.

bibianka
30. bře 2009

Mám podložku na práčke, ale slúži len na to, aby som na nej deti rýchlo zabalila do osušky. Obliekam ich v izbe na posteli.

zoeno.1
30. bře 2009

my sme prebalovak ani nemali,do dvoch mesiacov sme malu kupali v spalni vo vanicke a obliekali na posteli a potom sme ju kupali vo velkej vani v kupelni a v osuske preniesli do spalne na postel 😉

bashka
30. bře 2009

my sme polozili preb. pult na zem...a pohodka, nikam sa nepadaaa 🙂

daisy33
30. bře 2009

my nosime v osuške do izby.

janina77
30. bře 2009

my mame kupelnu hned vedla spalne, a odkedy sa maly nedal udrzat na prebalovaku, tak ho nosime do spalne na postel. Ale robime mu pri tom otuzovanie, lebo ziadne v osuske, ale len tak holeho mokreho sup na osusku na posteli. Nema s tym vobec problem. Ja by som asi zamrzla, ale on vpohode. 😀. Netrasie ho, nekycha, neplace. Otuzile dieta... 🙂

kacka.va
30. bře 2009

jitrulka: my ani přebalovák doma nemáme a ani mi nechybí. A malou jsem když byla hodně malinká, usušila na pračce, přes kterou jsem měla hozenou deku a teď ji nosím v osušce do pokoje.

cessy
30. bře 2009

mi mame velku kupelnu, ale maleho som od narodenia nosila v osuske do detskej izbicky, kde mam velky, pohodlny prebalovaci pult.keby som nemala prebalovaci, tak ho davam urcite na postel... 😵

akejka
31. bře 2009

my prebaľovací pult nemáme, ani sme nemali pri prvorodenej. Nepotrebujeme ho. Najradšej prebaľujem na zemi (máme všade koberce + hrubú deku).
Do 6 mes. som deti kúpavala v kuchyni vo vaničke na stole (resp. manžel, to je jeho práca 😀 ), neskôr vo vani v kúpeľni, ktorá je maličká, že sa ani práčka nezmestí. Tak malú v osuške prenesiem na teplučkú vodnú posteľ v spálni 😉

pajmis
31. bře 2009

Náš malý už taky pěkně "žije" a dává o sobě hodně vědět. A už se mě ani na přebalovák skoro nevleze 😅 Přemýšlím o tom, že během 14 dní ho začnu přebalovávat normálně na posteli. Dam si na postel papírovou podložku, vemu, co potřebuji a přebalím ho, obleču 🙂 Přebalovácí pult máme v koupelně, která je celkem prostorná. První měsíc jsme jej koupali v kuchyni ve vaničce, ale bylo to pro nás nepohodlné, tak si vždycky jeden z nás šupne s malým do vany, vykoupeme se spolu a když sem ve vaně já, tak předám malého příteli a ten ho v osušce přendá na pult, osuší, nechá provětrat, namže, přebalí, oblěč 😀 a to samé já, když se s malým koupe přítel... Ale až budu přebalovávat na posteli, tak to udělám asi tak, že v osušce vemu malého na postel a tam ho namžu a všechno kolem... malý stejně bývá přes den na naší posteli jen tak nahatý na papírové osušce, protože je mu nehému tak nejlépe... takže pro nás to ani tak změna nebude 🙂 Pultík dám moji setře, která ho jistě brzy využije 😉