Jak se hrát s 10 měsíčním mimčem?

power700
3. říj 2008

Ahojky, jak si hrajete s takto starými dětmi? Mám na mysli, jaké máte hračky, knížky, nebo všeobecně, jak vypadá váš den?

vendy01
3. říj 2008

Ahoj, našemu Filípkovi se teď nejvíc líbí bubínek, pak navlíkací kroužky a vše s čím může bouchat o sebe. Pak hrajem na schovku 🙂 , hodně zpíváme (teda já zpívám 😀 ). Hlavně začíná chodit, takže objevuje celý byt 🙂 Je toho hodně...

power700
autor
3. říj 2008

vendy01, ten bubínek je dobrý nápad, ten ještě nemáme. Já teda taky hodně zpívám, říkám říkanky, ale melu to samé dokola, co si pamatuju ze svého dětství. 🙂 Tak přemýšlím, čím ji ještě zabavit. 😉

vendy01
3. říj 2008

My už máme bubínky 3 😀 Mně po čase taky přijde, že děláme pořád to samé a vymýšlím něco nového 🙂 My chodíme s malým do kroužku. Je to hudebka pro děti už od 4 měsíců. Je to moc hezký, zpíváme, říkáme básničky, houpeme se do rytmu atd. Je to super, děti na to skvěle reagují..

power700
autor
3. říj 2008

U nás pro takto malé dětičky nic není. 😖 Tak vymýšlím já různé hry. 🙂

mikulka
8. srp 2009

vendy, to je super ten kroužek. AKorát vidím, že tohle je téma z minulého roku, tak nevím, zda ještě zareaguješ.
Nebo ěnkdo jiný. Takový kroužek by mne taky zajímal. nevíte některá o nějakém v Praze, Praze 6?

Co ještě děláte, hoďte inspiraci.

My čteme, prohlížíme knížky, učíme se vkládat věci a vyndavat, navlékat kroužky...

marosko08
8. srp 2009

ahojz .ja mam takmer 10-mes.dieta.my stale este trikrat denne spavame,takze chodime n a prechadzky v kociku.medzitym dvakrat tyzdenne chodime plavat do plaveckych jasliciek,to nam vyplni tiez neaky cas.a normalne si pozrieme chvilku knizocky,chvilku sa hrame s hrackami,chvilku je v ohradke,chvilku v skakadle,chvilku v bezke,chvilku lozi po zemi a rozhadzuje vsetko,co sa mu dostane do rucok....vsetko len chvilku,lebo jeho dlho nic nebavi.najnovsie sa uz postavi sam a ma z toho radost.papa.kata

jankapiknova
8. srp 2009

marosko08 - a kam chodite do plaveckych jasliciek? ako to tam funguje?

marosko08
8. srp 2009

my chodime do Banoviec nad Bebravou.najdi si www.babylook.sk plavanie sa nachadza aj i nych mestach.

jankapiknova
8. srp 2009

pytam sa preto lebo v topolcanoch nieje teraz nic take, a vy ste z banoviec to je celkom blizko este tak preto

marosko08
8. srp 2009

ale v Topolcanoch by to malo byt na plavarni,co ja viem,ale tam moze byt ina firma,ktora to robi pre deticky.len si myslim,ze teraz tu plavaren opravuju.mam kamosku od To

jankapiknova
8. srp 2009

uz som to nasla a su tam aj topolcany,uz som aj vypisala prihlasku. Aj ty si tam isla cez prihlasku? Za kolko sa ti ozvali a kolko sa plati? Ale mam otaziek co? dakujem moc

marosko08
8. srp 2009

Jankapiknova pozri si tu stranku na www.babylook.sk a uvidis,ze topolcany tam maju krasnu fotogaleriu.takze urcite tam plavaju.len je to na 8hodin,plava sa dvakrat tyzdenne a stoji to,myslim,62euro,alebo 64.nepamatam sa

jankapiknova
8. srp 2009

ano nasla som to vsetko,dakujem ti moc. maly zboznuje vodu aj na kupalisko chodime,tak dufam ze sa ozvu a pojdeme

marosko08
8. srp 2009

jankapiknova ja som volala konkretne do Bn na plavaren,tam mi dali cislo na pani Havranovu,ktora tam plava,mimochodom je velmi mila,a s nou som sa dohodla-jej cislo 0908385410.kludne jej povedz,ze mas odo mna cislo,ze ju prosis,ak vie cislo do To,ona Ti ho da.tie instruktorky sa medzi sebou poznaju

jankapiknova
8. srp 2009

🙂 v pondelok uz aj volam, dakujem 😉

marosko08
8. srp 2009

jankapiknova nemas za co,dufam,ze som poradila.je to pekne a aj sauna je po plavani k dispozicii.papa