Jak se vaše dítě plazí?

katakin
8. říj 2008

Zajímalo by mě,jak se vaše dětičky plazí. Jakoubek se už nějakou dobu odstrkuje ručičkama a posouvá se tím dozadu. Já jsem to moc neřešila, spíš čekám, až se začne pohybovat dopředu, ale švagrová s tchýní mi tvrdí, že to je plazení. Nejdřív se prý většina dětí plazí dozadu a až pak dopředu. Perfektně to Jakoubkovi jde na podlaze a už to zvládá dobře i na podložce, která není tak kluzká. Občas už jde na chvilinku na kolínka, tak uvidíme, kdy začne lézt. Děkuji za názory 😉

berenika39
17. čer 2009

Jen asi tak dva tři dny. Šlo to rychle. Nejdřív padal na čumáček, jak neuměl zkoordinovat ten pohyb nohou a rukou, ale motivace někam se dostat byla silná 😀 😀 . Teď leze jak tryskomyš, až se občas předbíhá 😀 😀

00matula
18. bře 2011

Vcera sa nasa mala zacala odrazat smerom dozadu 🙂 Najskor som myslela, ze sa len posmykla, ale dnes to zopakovala a naramne ju to bavilo. Tak som rada, ze to je normalne 🙂 😉 😀

plazicka
24. lis 2014

ahoj holky no s tím plazením..můj syn se zezačátku neplazil ale plaval kraula a všude mě strašily, že musí k fyzioterapeutovi..ale naštěstí se do týdne rozplazil v normálním armádním stylu a na břiše zůstal celkem dlouho pač byl trochu tuček .-) no každopádně se mi plazil v listopadu takže plovoucí podlaha jako led..proto jsem mu vymyslela plazičku..nevím jestli jste o tom už slyšely a nevím jak to tady je s reklamou nebo doporučením..tak snad mi to admin nesmazne...ono totiž díky plazičce se vaše mimčo může plazit v teple a hlavně bez omezení...to ma velmi pozitivný vliv na psychomotorický vývoj...narozdíl když dítě držíte na pár metrech čtverečních na pěnovém puzzle nebo dece...bohužel stále se ještě o této vychytávce moc neví..a píšou mi furt maminky, že škoda, že o tom nevěděli před pár měsíci...ale plazička už existovala jen hold ještě není tak moc známá, protože je to úplně nový výrobek...ale se skvělými ohlasy...takže pro ty co řešíte podobný problém s vaší plazicí ratolestí klidně se na mě obraťte ráda pomůžu..ještě vám tady dám fotečku a´t máte představu.tak plazení zdar emoticon