Jak vám přibírají mimča v druhém půlroce?

janeses
28. únor 2008

Ahoj holky, zajímalo by mě jen tak pro porovnání, jak Vám přibírají děťátka v druhém půlroce?Naše malá nám v tom prvním půlroce přibírala docela dost, v půlroce měla skoro 8 kilo, porodní váha necelé 3 kg. Ale teď má 10 měsíců a váží přes 9 kg, takže za 4 měs. přibrala necelé kilo a půl...kojená je 8.měs.je pravda, že je hodně aktivní, lozí, staví se, chodí okolo nábytku, moc neposedí. Taky by mě ještě zajímalo jaký obvod hlavičky mají tak desetiměs. mimča, naše malá má 46,5cm. Díky moc, ahojky J 😵

olah
28. únor 2008

Znovu ahoj, Vojtík měl na půl roce taky 8 kilo, a ted na 10 m. 9,3. Mudr říkala že je akorát, že ted už tolik nepřibírají. Taky se přes den vůbec nezastaví, přesně jak píšeš. Co objevil nohy je k neuhlídání. A hlavičku máme 45 cm a snad jsme v pořádku. Snažím se držet přísloví, že na roce by měli mít trojnásobnou porodní váhu.

janeses
autor
28. únor 2008

Díky moc, tak to jste na tom s přibíráním podobně, my na desetiměsíční teprve jdeme, tak snad se budeme líbit doktorovi. 🙂

olah
28. únor 2008

Koukla jsem se alba, a holčička je krásná, máte i faldíčky. To mi ne. A taky máte krásný fotečky z ateliéru.

janeses
autor
28. únor 2008

Díky moc, taky máte krásného chlapečka, faldíčky měla docela dost, teď tam taky ještě něco je, ale jak se vytahuje, tak pomalu mizí a už to není co bývalo... 😉

luckaa
29. únor 2008

Ahoj,my jsme včera byli na osmiměsíční a má 8,9 v sedmi měla 8,5 a v půl roce přesně 8kg.Porodní váhu jsme měli 4kg.

bigina
8. bře 2008

Ahoj, nas Adam mel porodni vahu 4,53 a v deseti mesicich ma 9,3 kg. Od pul roku pry deti pribyvaji ctvrt kila mesicne. Tak to asi ten trojnasobek porodni vahy v roce nestihne. Vse je ale podle doktorky v uplnem poradku.

kalo
8. bře 2008

My máme 8 měsíců a 7 kg 😀

lennis
8. bře 2008

Holky, tak my máme na 10 měs. 8880g a 75cm, 200g jen za poslední měsíc a to ho docela krmím, ale je to čipera a lítá už jen za 1 ruku, z kočáru chce už ven, už aby bylo teplo 😀