Jak zvládají vaše děti vedra?

nikkos
30. kvě 2008

Ahojky, jak vaše dětičky zvládají tyhle hrozný vedra? Náš malej byl třeba teď před spaním úplně mokrý a to měl jen lehoučké pyžámko. Celý den je pěkně ofrněný. Máme v bytě 26 °C a to tady dělám i menší průvan ☹
Neumím si představit jak tohle snáší ty nejčerstvější miminka 😨

bramburka
1. čer 2008

no jo sledovat to muzu, ale nevim jaky jiny projev proste to dela jsem zjistila i kdyz ji horko neni, ale kdyz je unavená.

anchsunamun
2. čer 2008

A jak Vám miminka papají. Náš malej už asi 3 dny pořádně nejí. Jakl mu dám flanděru s mlíkem tak se kroutí a křičí a jak mu dám čaj tak pije jak blázen. Ale musí přece něco jíst.My dospělí sice taky nemámje chuť k jídlu, ale přece jen si něco sem tam zobnem. Ovoce a podobně.

marthule
2. čer 2008

Čusík holky. O víkendu jsme museli k manželovým rodičům - cca 350km...už předem jsem měla hrůzu.Vyrazili jsme sice v sobotu ráno, ale stejně..máme sice klimošku, ale blbne, tak bylo celkem vedro..ale malá to zvládala celkem v pohodě-jen ke konci už nechtěla být ve vajíčku..není tam zrovna moc savá vložka(budu dávat asi plenku pod malou-třeba to bude lepšejší...)..tak myslím, že když se vyrazí brzy ráno, tak cestovat s mimi celkem jde...ale samozdřejmě je každé mimi jiné.
Bydlíme v baráčku, tak přes den máme ideálněji spíš doma..ale malá spí ráda v kočárku na zahradě, tak je jen ve slabém bodýčku a ve stínu a zatím si nestěžuje...

luucia
2. čer 2008

My máme doma na štěstí klimošku, nechali sme jí namontovat, když sem byla loni těhu, pže bych jinak nepřežila léto. 😝 Letos jí pouštím, jen když malá spí v pokojíčku a zavřu dveře, pže se bojím aby nenastydla 😒 ale je to super věc!!!

rosnicka2
2. čer 2008

ahoj holky,

mam dvoumesicni holcicku, zatim vedro zvladame. v pohode kojim, ale rikam si, jestli bych nemela obcas dat par lzicek nejakeho caje...nemate s tim zkusenosti u takhle malych deti?

otaznik
2. čer 2008

já jsem z těch veder úúúúúúplně neštastná!! Malá chytla vyrážku, pupínky po celém obličejíčku a na hlavičce.. Pupínky - potničky a celý to má zarudlý a rudě červený!
Nechodíme na slunko, to vůbec NE, ale z toho vedra!!
Plakala celé úterý, když to bylo nejhorší, ted už jen spí. Ty vedra jí šíleně utahají, že celý den spí, nechce se ani napapat, už cítím že mám mín mkéka ☹

Namáčím si kapesník v černém čaji a pokládám jej na postižená místa, trošku se to uklidní a pak zase.. 😢 😢

Doma máme sice klimošku, ale ta šíleně hučí. otevřený mám okna jin na severní stranu, na jižní má zabedněný co jde a zatažený žaluzie..

léto a vedro já sama miluju, ale ted si přeju AT JE CHLADNO..

nikkos
autor
2. čer 2008

anchsunamun: zrovna na to jsem se také chtěla zeptat.
Malej mi teď jí hrozně málo. A to je normálně hotový otesánek, tak jsem z toho docela vykulená. Nutrilonu vypije teď tak polovinu toho co normálně a to ho ještě musím přemlouvat. Ani kojení moc nedá, spíš se vždy napije jen na žízeň (takhle budu brzy bez mléka úplně 😢 ). Zato čaj, ten do něj padá.
Do toho nám ještě rostou zuby, takže je to mazec 😒

kacici
2. čer 2008

Nikkos tak to jsme na tom stejne - mala moc neji,do toho ji rostou zuby 😒 a z tech veder je asi i nastydla,ma velkou rymu.Vzdy kdyz usne dostane zachvat kasle,takze zitra jdeme k Dr.,radsi at si ji poslechne,i kdyz si myslim,ze ten kasel ma z rymy. V noci se budi casteji,ma zizen a pres den dokaze vypit i 10 lahvicek 125ml 😕 ,ale z jidla jen 5 - 10 lzicek a to musim rict,ze je jinak docela jedlik.
Vedra nesnasi,musime byt doma v nejchladnejsi mistnosti - coz je dop. v obyvaku,odp. v kuchyni.
V noci spi jen v tricku a v ponozkach,ktere hned sunda.Pak ji prikryju plenou nez jdu spat.

zelva
28. črc 2008

Ahojky těhulky, obnovuji toto téma, protože už je opět aktuální.... ☹
Já tedy vylézám brzy ráno, projdu se po parku a pak už zase vylézám jen navečer když už je líp. 🙄 u nás je to samý panelák, takže plazit se mezi rozškvařenýma panelákama....fuj fuj 😝

barunka81
28. črc 2008

ahoj, tak mi vyrazime na prochajdu brzy rano, kolem 8h a pak jsme pres den doma. Bydlime v baracku. Na zahrade take vedro. Tak jsme doma. Mame chladek a pak az navecer...

misakulicka
29. črc 2008

Dneska jsme šli v tom parnu na výlet-ne zrovna navečer ale kolem oběda a musím říct, že to ten náš brouček krásně zvládl. Chvílemi se i smál nebo spinkal-čekala jsem že bude mít dnes teplotu kvůli včerejší Hexa, ale super!

coriven
30. črc 2008

Malá to taky zvládá - sice má častěji žížu, ale to je pochopitelné 😉 , jen já chytla úžeh 😖 a to sme vyrazily až po 16 hodince, takže to u nás na jihu asi furt pěkně praží 😎 😎 😎

na čajíčky mně doktorka řekla, že mám raděj častěji kojit než jí dávat čajíka ☹ tak kojíme a kojíme 😵