Jaké sýry dáváte 9ti měsíčnímu dítěti?

18. února 2008 
jaké dáváte sýry na rohlík nabo chleba svým dětem?díky Sylva
17. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyž jsem už za to sklidila negativní ohlasy, dávám své 9.měsíční dceři sýr Kiri. Obyčejný i se šunkovou příchutí.
17. únor 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davam lucinu
17. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já slyšela lučina,zervé, cottage že jsou ok, díky
já zase místo obyč másla dala perlu a prej je to špatně...
17. únor 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mate, nasi je rok a chleba ani rohlik neji
17. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi, my tak užužláváme,ale momentálně se nám prořezaly dva zuby a asi někde lezou další a nic jiného než chleba jíst nechce, veškeré výživy, jogurt, prostě nic nechce, druhej den jí jen v noci sunar a my nespíme, ale už 4 noci v noci furt řve
17. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sýry nedávám. Přijde mi to zbytečné, když dám kousek rohlíku ožužle ho a zahodí, tak si ještě počkáme, alespoň nám nic neuteče
17. únor 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sylvo, my nemame jeste zadnej zub, tak asi proto. at vam potvory rychle vylezou
17. únor 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi, fakt?můj milý jel do lékárny pro nějakej gel, ten řev je na vraždu, jako sebevraždu
17. únor 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já dávám malé obyč máslo (rama a spol je prý nevhodné), pak gervais a tedy zkusím i Kiri
Jo a včera žužlala kousíček tvrdého plátkového ...
17. únor 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
My dáváme kiri,nebo lučinu.co se týká másla tak normální kostkové a někdy i kousíček dětské šunky.malý ji zbožňuje akorát mi nechce vůbec brát jídlo do ruky.nevím jak ho to naučit.jinak hračky,dudlík to si do pusy strčí ale do jídla dloubá prstíkem a nic.
17. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se vás zeptat od kdy ty sýry dáváte? Mně jen tak ožužlá kůrku chleba velikosti cca 1 cm a tím to končí...nevím, kdybych jí na to namazala sýr, tak to asi neklapne , jo zoubky nemáme
17. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšela jsem od kamarádek starších dětí, že je dobrý ten Kiddy buu (?????) je na tyčce, ale mají ho i bez. My musíme asi ještě počkat, tak dva měsíce. Nell je žrout a vím, že kdybych ji dala chlebik s máslem, či sýrem, tak to přežužlá. Jídlo miluje a nejraději by jedla už sama
17. únor 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cottage,kiri,detske syry(prohlednout konz.latky a pod).perlu nedavej ona neni moc chutove dobra ale jak chces ja ji sama ani nejim to si radsi dam obycejne dobre maslo nez margarin.
18. únor 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukejte na slozeni, pokud je to jen mleko, sul, syridlo, je to OK (to je v kazdem syru) - napriklad Lucina, Fenix, proste certve syry. I treba mozzarella je asi dost nevinna Ale nektere syry i tohohle typu jsou smrncnute nejaky svinsvem (napr. jedno gervais je OK a druhe nikoli), takze proste zkontrolujte tu konkretni znacku. Ted uz davam taky tvrde (eidam), ona ho hrozne chce .

Rozhodne ne tavenaky!
18. únor 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
9 měsíčnímu dítěti sýr a máslo???to čumim...já myslela že s těmahle věcma se nemá spěchat....?
18. únor 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala zhruba 14dni pred rokem a ano myslim si ze maslo je lepsi jak perla
18. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taveňáky jsou sviństvo i pro dospělé, takžemáslo je ok a perla ne e, jo?
18. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taveňáky se nemají dávat tuším až do 3 let, právě kvůli použití tavících solí a ostatních umělotin (a bohužel je to v určité míře i vtěch dětských) nejlepší jsou různé čerstvé, tvarohové zmiňovaná lučina, žervé, fénix, cottage... chce to opravdu koukat na složení
18. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nevim jak bych vysvetlovala branila tavenakum treba ve skolce tam jdou uz vsechna presvedceni vnivec.ja nevim ale fakt si myslim ze treba to maslo je opravdu lepsi i chutnejsi jak perla .treba lucina je super a ma i prichute .nam chutna apetito supercremo teda male a od roku jedla tvrdy syr,kiri,pak nejaky detsky s vecernickem na obalu a nic jineho nesni ani prichute nechce zadne takze je to asi dobre (nic ji nezakazuju vybira si sama a asi vi co)
18. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám gervais, lučinu, cottage a do jídla občas přidám dětský taveňák.Někdo taveňáky zakazuje, mně osobně přijde ,že je to menší zlo než třeba Dobrá máma a jiné sladké jogurty, každopádně u všeho vždycky zkoumám složení..
Co se týče másla versus perla,rama, tak mi dva doktoři taky potvrdili ,že je lepší máslo, zatím jsem ho ale nedávala.
18. únor 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek