Jde vzít 8mi měsíční miminko k vodě?

lenkazdenek
16. dub 2008

holky jde to vůbec s 8 měsíčnim miminkem být venku u vody? Blíží se pomalinku léto a tak plánujem dovolenou a jelikož já i manžel milujem vodu tak byjsme rádi na njáké koupaliště. Jde být s 8měsíčním dítětem na koupališti,u rybníka,nebo u bazénu?
Pokud tu takové téma je omlouvám se a budu vděčná za odkaz 🙂

bramburka
16. dub 2008

to víš že jo Leni, jen at není na přímým slunci - takže bazenek, pod slunečník a stále pít, mazat!!!!

lenkazdenek
autor
16. dub 2008

Nad tím jsem přemýšlela akorát ne všude maj pitnou vodu a nevím jak budu sebou brá tolik vody do bazénku 😅 to abych začala schraňovat kanystry od kojeneckých vod 😀

bramburka
16. dub 2008

určo tam budou sprchy nnebo ne?

lenkazdenek
autor
17. dub 2008

No já si nejsem tak jistá jestly třeba u přehrady nebo u rybníka budou sprchy 😕

ronie
17. dub 2008

to by mě nenapadlo, ale je fakt, že to by mohl být problém, řešila bych to tak, že bych použila tu vodu z rybníka a hodila do ní milton tablety 😉

janab78
17. dub 2008

Holky, a co se 6.ti měsíčním mimčem? Já jsem jako lenkazdenek-miluju vodu a ráda bych s mimčem v létě k vodě. Nemáte zkušenost?

lenkazdenek
autor
17. dub 2008

ronie a je to bezpečný? Přeci jen jsou to sterilizující tabletky 😕 ale doma je mám 🙂

ronie
17. dub 2008

lenko-je, je to pitné, tedy snažila bych se ohlídat, aby to nepil záměrně, ale to se zvládne 😉 Určitě dát pozor, aby ve vodě nebyli sinice a ta přírodní voda byla co nejčistší..ale jinak milton to řeší podle mě nejlíp

lenkazdenek
autor
17. dub 2008

Ronie,tak děkuju aspoň vím co si sebou přibalit na dovču 😉

bramburka
17. dub 2008

To je zajímavý, milton, to mám doma taky 🙂

ivulinda
17. dub 2008

Ahojte holky,já si myslím,ýe mimčo je zpokojené u vody.MY máme skoro 3měsíce,ale v létě už nám bude 5měsícu takže už se těšíme k vodě 🙂