Kdo má 3měsíční miminko? Co už dělá?

slaboska
17. lis 2013

ahoj,co už děla Vaše mimčo?naše mala zatim pasekoniky a otoči se na bok.Nevim jestli to neni malo?co myslite?

ajina17
17. lis 2013

no já mám 5m miminko a umí pást koníky a ležet na zádech jako prkno 😉,hrát si s ručkama a nožkama+ nějaké hračky.. takže tvoje holčička je šikulka 🙂

slaboska
autor
17. lis 2013

@ajina17 mala trochu vic živa než by měla 🙂 tak snad ji pujde vše dobře a bude i rychle chodit 😉 s nožičky si zatim nehraje jen kope.a jak spite?

dasa_82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laura9191
22. pro 2013

ahij maminky 🙂 tak nám budou 3 měsíce za 10 dní 🙂 paseme koníčky, ale ted to trošku fláká mi přijde :D spíš jí zajímají pořád ručičky v puse strká je tam i když je na bříšku..jinak se otáčíme z bříška na bok ,krásně se smějeme ( už i na tatínka a ostátní 🙂 a začali nás zajímat hračky co se hopou na hrazdičce 🙂 jinak nás stále nejvíc baví hupat se v ruce u maminky :D takže furt bojuju s tím jak jí zabavit abych aspon umyla nadobí 🙂 no snad až začne držet hračky 🙂

segrayvon
21. led 2014

ahoj, nasi holcicce budou 3 mesice za 14 dni, ale pase koniky, kope nozickama, strka do hracek, smeje se...nadhera!! Je hrozne sikovna a rychle se uci....

liza5
23. led 2014

ahoj nám bude za týden 3M hraje si s ručičkama, chytá se za prstíky a taky je strká do pusy. Kope nožičkami jinak taky paseme koníčky 😅 , jinák máme rádi čumendu 🙂 ( mám ji přehozenou přez rameno takže má pekný výhled 😅 )

renny83
23. led 2014

My budeme mít 3M za týden, ale pasení koníčků se ji zatím moc nelíbí, vydrží jen chvilku a začne plakat. Tak ji aspoň nosím na tygříka, to je spokojená a hlavičku pěkně drží. Jinak cpe ručičky do pusy a začíná slintat, chytá se za prstíky, reaguje na lidi okolo smíchem:o) taky kope nožičkama a zdvihá je k bříšku.

kacenka1979
23. led 2014

tak nam 4 .2. budou 4 mesice paseme otacime na bok sahame a udrzime hracku snaha o plazeni da tak metr ale smerem jde je lakadlo u paseni se natahuje na hracky a kupodivu vsech spicka spodni 4 venku...jeste zvedam ruce na chovani....🙂

xarxik
13. bře 2014

Tak Kubíkovi je 3,5 měsíce a otáčí se na oba boky, nádherně pase koníky, a docela dlouho, je na sebe tvrdý, chce se i plazit, když se má nožičkama o co zapřít tak se odpichuje a leze, všechno ihned cpe do pusinky, hrká si s chrastítkem, hází hračkama po celé postýlce, nadává jim, dostává "výtlemy" a otáčí se v postýlce hlavou dolů!!!!! Nevím co s ním, bojím se, že se udusí pod peřinkou, stačí 5 minut a je otočenej hlavičkou pod peřinkou a nohama nahorů, nemáte nějakou radu moc prosíííím????? Chci zkusit spací pytel, myslíte, že to pomůže?

cervenacka
11. dub 2014

Ahoj Holky sem tu dneska poprve mam uz 2 dite prvniho kluka ten chodi uz do 1tridy a pred tremi mesici se nam narodila moje vysnena holcicka Nikolka a uz si strka rucicky do pusinky,otaci hlavyckou,pase konicky a skousi drzet lahvycku s mlickem tak snad ji to vydrzi ze je tak sikovna jen tet mame v pusince moucnivku ci neco takoveho davame fialovou vodicku a lepsi se to.