• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy mimča začínají sedět?

10. listopadu 2007 
a ještě k tomu sezení. já jsem to nepročítala celé, na to fakt nemám energii ani čas s tím naším prckem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Peta take nejdřív lezl (kolem 6. měsíce) a teprve potom si sám začal sedat pomocí přetáčení. A než si sám sedl, tak nechtěl sedět ani na klíně. babičky z toho byly docela rozhozené a divily se proč ho nezkouším posazovat :wink: . já jsem zase říkala, že si to musí rozmyslet sám (byl dost živý a pohyblivý od narození, nevydržel chvilku v klidu, tak jsem vůbec neměla strach, že by to nezvládl. A stejně by to u něj šlo jenom násilím, když nechtěl sedět na klíně (a to já neuznávám k něčemu děti nutit). Takže seděl až asi až v 8 a půl měsících, ale u jídla jsem ho většinou měla položeného se zvednutou hlavičkou, jak jsme to měli natrénované od těch 6 měs.
Hned jak seděl tak se začal i stavět a za ruku chodil už v 10 měs. ale sám se bál a trvalo mu to 2 a půl měsíce než začal běhat úplně sám bez opory(to bylo fakt náročný :confounded:, pořád se po mně šplhal a tahal mě za ruce, že chce chodit, ale sám se bál :grinning: :grinning: ), tak buďte fakt trpělivé a nechte to na děcku, ono si to stejně většinou nalinkuje podle svého.
8. bře 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se omlouvám za slohovky, nějak jsem se rozepsala, ale nedalo mi to, když jsem nakoukla do vaší debaty :grinning:
8. bře 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivulínka
to je v pohodě :grinning: sem může kdokoli, nemáme tu uzavřený klub :wink:

To moje malý strašidýlko už pár dní čumáčkuje v 7h, to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no mohlo by být hůř :rolling_eyes:
8. bře 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijetka-nas taky asi tyden vstava v 7,a to usina tak v pul 10 :confounded:
8. bře 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tada uz si seda v pohode,jen uz nejak moc neleze,vzdycky jen trosku popoleze a k necemu si stoupne a stoji..nejcasteji k moji noze,je to ted takovy maly klistatko :grinning: :grinning:
8. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to máte ještě dobrý náš malý vstává nejpozději v 6h a včera a dneska jsme vzhůru už od 5 a dokonce budíme a vyprovázíme tátu do práce. Ale už jsem zvyklá, on toho nikdy moc nenaspal.
8. bře 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vim ze to patri do jiny diskuze,ale snad to nebude vadit :wink:
Chci se zeptat jak vam chodej spinkat pres den kolem toho 8 mesice?My spime 2 hodky dopoledne a 2 odpoledne..
8. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodka,
tak to my spíme zhruba o hodinku dvě méně, než vy...ale není to každý den stejné, ale myslím, že ty 3 hoďky denně naspíme...dvě hoďky v kuse a pak hodinku odpoledne :wink:

pár týdnů zpět jsme spávali krásně do 8.00 hod., ale nějak asi začíná mít toho spánku dost, když jde spat vždy kolem 20.00, zkoušela jsem ji dát i později, aby pak vstávala ráno později, ale ona stejně chtě nechtě do 20.30 hod. odpadne...tak snad to nebude pravdilo, stávat v 5.00, jako dnes...
8. bře 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivulinko
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

carodkaa
u nás je to následovně: dopolední spinka trvá 20min. Po o jedeme ven spí tak hodinu, a před nočním spaním háže malou spinku tak taky 20min. Většinou o Ulici (ne celou)občas se stane že usne okolo 17ti h tak na 10min

Ukládáme ho okolo 20 nejdýl usne před 21h
8. bře 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše spinká tak 2-3x za den. Jak kdy, ale min. půl hoďky, vesměs ale spí hodinu. Ale nedonošenci bývají spavější než ostatní děti. Spát ji dáváme mezi 20-20.30., podle toho jak moc se zdržíme u koupání, většinou se jí nechce z vody
8. bře 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten náš čipera spí přes den čím dál méně. :angry: . Poslední dny jen celkem asi 2h.Večer ale usíná kolem 20h,je dost unavenej z denního lezení po bytě. :slight_smile: A spí celou noc,jen se začal místo 7h budit někdy i před 6h, a po kojení už nechce spinkat,ale chce zase lumpačit po bytě.Jak začal lézt,je to s ním k nevydržení.Já mám problém i vytřít,už je docela rychlej,hned mě dožene.
Takže Ijetko,Jito- užívejte si ještě klídku, bude hůř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raculko-porid si tu cestovni postylku-ohradku je vyborna,jsem moc rada,ze ji mam,jinak bych taky nic neudelala :wink:
9. bře 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
raculko,
máš super, že ti spí celou noc :wink:
Já dnes žasnu, malá poprvé spala celou noc taky, do půl 7 :wink: , jééé kéž by jí to vydrželo :sweat_smile:
9. bře 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodkaa- cestovní postýlku nemám doma,převážím jí podle potřeby k rodičům :sweat_smile:
Ale budu mít půjčenou i tu ohrádku,jen s ní chci počkat,až si sám sedne.On se snaží už dost se zvedat a šplhat nahoru ( to už máte dávno za sebou :grinning: ),ale kvůli tomu našemu cvičení se ho musím snažit udržet co nejdéle na zemi,takže by se v té ohrádce nebo cestovní postýlce snažil zvedat,tak to musím vydržet,než si sedne :confounded: .
Když už ale nevím co s ním,tak ho dám do postýlky (máme kolečka) a popovezu si ho někam za sebou.To kdyby viděli rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Táda ti v postýlce neřve ? Ten náš tam moc stejně nechce být. :frowning2:

Jita2- třeba vám malá konečně začne spát celou noc, už má na to taky věk :slight_smile:
9. bře 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky já vám tak závidím :frowning2: spát celou noc co to je????To už jsem dlouho nezažila :cry:

carodkaa
nová fotka? Pěkná :wink:

raculka
ty jo vy se zlepšujete den ode dne :confused:
9. bře 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
raculka-Ja ho tam nechvavam jen kdyz neco nutne potrebuju udelat a to jen kdyz je vyspanej a napapanej,vydrzi tam bez revu max tak pul hodinky :sweat_smile:
9. bře 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
raculka,
právě, jako přikrmovaná by mohla spát celou noc, abychom se dostali na 5 jídel denně místo šesti..jak se v noci 1x budí,tak jí dám 90 ml, aby zas usnula..
9. bře 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijetka-diky :wink:
Jita2-diky za podporu s tema pribinaka :wink:, kdyz ony si tam stejne nedaj moc rict.. :unamused:
9. bře 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o jakejch pribiňákách píšete? Ničeho jsem si tu nevšimla :confused:
9. bře 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijetka-v kojencich je diskuze Pribinaky a 7.mesicni mimco nebo nak tak se to jmenuje :wink:
9. bře 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodka,
me jen někdy štve, jak to bylo tenkrát v diskuzi piškoty, jak tvrdí - já to dávám, páč mu z toho nic není :unamused: :wink:
9. bře 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak už mi to došlo, jsem dnes z malýho vedle :frowning2:
9. bře 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jita-no prave,ony si hned myslej,ze pukud by mu to skodilo bude to hned videt.. a naskakaj mu treba pupeny na cele nebo tak neco :angry:
9. bře 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodkaa,
a jak je na tom Tadeášek se sezením, lezením atd.? Jste jen o týden od nás :wink: , ne že bych chtěla srovnávat, ale jen tak pro zajímavost :wink:
10. bře 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jita2-leze od pul roka,stoupl si sam pred mesicem a sedi asi 3tydny, a je to desny certisko,prave ted stoji u me u pocitace a drzi se me jako kliste :grinning:
Jakpak jste na tom vy?Ja si rikam ze jsme takhle dopredu,ze jsem ho 3 tydny prenasela,takze jsme vlastne starsi nez vy :wink:
10. bře 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodky drundibárek ja šikulka, kam my se na ně hrabem :wink:
Kuba pořád péruje na kolínkách :sweat_smile:

malá gratulace Tádikovi :slight_smile:
10. bře 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijetka-jeee dekujeme :slight_smile:
10. bře 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodkaa,
my to samý, kam se hrabeme :grinning: , nesedíme, samo to nejde, tak to nijak nezkoušíme a ani nelezeme, ale na bříšku se záhadně různým posunováním dostane třeba úplně z podložky pryč, takže nezůstane mi na jednom místě, ale lezení to ještě není :wink:
Jste moc velký šikulky :wink:
10. bře 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
carodkaa
jenom doufám,že se holky nebudou zlobit, že někoho přehlídnu :sweat_smile:

Malej je taky nezmar, furt se koulí a plazí, dostane se kam potřebuje :angry:
10. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, holky, lehárko nám pomalu končí :grinning: :frowning2: , no ale na pokec si čas vždycky najdem :wink:
10. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek