Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

carodkaa
10. bře 2007

Jita 2-no tak to uz se zacina plazit ne?Tada se taky zahadne dostaval z deky a ja ani nevedela jak 😀

ijetka
10. bře 2007

Sranda je že ho kolikrát hledám, jsem v kuchyni a on si zaleze (doplazí) třeba za třeslo a tam vegetí 😉

Jo čas....toho mám pořád málo ☹

Ale na vás vždy 😀

jita2
10. bře 2007

carodkaa,
jo, už se plazí jako hádě 😀
ijetka,
tak když ho ještě pořád někde najdeš, tak je to dobrý 😀 , to už se teda hodně rozlezl ten klučina 😉

ijetka
10. bře 2007

No zatím ho nacházím 😀
Plno věcí jsem už přestěhovala, je prča koukat jak se zlepšuje, když začal lozit pod stolek pro noviny, tak tam zašmátral jenom ručičkou....a teď celej se prohne, aby viděl co bere 😅

Jsou to čouzani

carodkaa
10. bře 2007

Holky jdem na navstevu k babicce,budu tu zas navecer tak zatim pa pa 😉

jita2
10. bře 2007

Holky trochu odbočím, přiznám se, že už dlouho jsem nebyla na fotkách, tak jsem tam zas po nějaké době mrkla...a musím vás chválit, páč jsem si to užila:
ijetka,
Kukík je úžasnej, jak usnul na bříšku, taky se nádherně směje na té fotce u táty, má obrovský okále a hodně tmavý obočí, (celej táta, že?), je moc fešnej, Kubina jeden 😉 , máte podobný stehýnka, jako my... 😀

čarodka,
Tadeášek je taky úžasnej, takový krásný světle modrý očka, to my teda máme daleko tmavší, a překrásná fotka je, jak je v té bílé kombinéze v autě 😎

Teda tady se rodí samý krásný děti, ale opravdu 😉

ijetka
10. bře 2007

Díky za pochvalu, teď jsem mrkla k tobě a taky nový fotečky 🙂 paráda

Myslím, že malá je celá ty i když tebe vidím jenom ve svatebním, ale je ti moc podobná a taky k sežrání jako Tádík 😀
Jak se zubí... 😀 ...je to fakt kočka 😉

jita2
10. bře 2007

hihi, dík,to by měl slyšet taťka, že je celá já 😀

ijetka
10. bře 2007

No úplně 😀
Teď z jinýho soudku

Holky co žvatlají vaše mimča??? 😅

carodkaa
10. bře 2007

Ijetka,Jita-dekujeme za pochvalu 🙂 !!Ted jsem koukala na vase albumky a vy mate obe tak krasny okaty ditka,to my takovy veliky kukadla nemame 😀
Ijetka-malej je fakt celej tatka,fesaaaak 😉
Jita-mala je nadherna na tech fotka v detailu,je to koca! 😎

carodkaa
10. bře 2007

K tomu zavtlani Tada rika tata,baba asi 2x rekl mama,jinak neustale meni intonaci,vykrikuje,vyska,vztekle vrci a tak 😉

ijetka
10. bře 2007

carodkaa
aspoň v něcem jsme nastejno 😉

Ty detaily nemaj chybu, jsou bezva 🙂

a já taky děkuju 😅

Jak bylo na návštěvě?

carodkaa
10. bře 2007

Ijetka-ale jo docela to slo,jenze nebyla tam jen moje mamka,ale i babicka,deda,teta a tak z toho byla silena rodinna seslost a Tada z toho byl celej na vetvi 😕

jita2
11. bře 2007

ijetka,
Maruš říká bába, včera měla náladičku, tak to opakovala celej den, a já smutněla, že neříká máma..ne, ono je to bába lehčí, dokonce když ji dám poslechnout k telefonu babičku, tak hned řekne "ba", a jinak klasický slabiky ga, ka....

ijetka
11. bře 2007

No koukám že z mluvením jsou naši prťata za jedno 😀 (aspoň tak)
Já taky myslím, že babababa je nejlehčí 🙂

carodkaa
malej je taky hotovej z hodně lidí 😲

carodkaa
11. bře 2007

Ahoj holky tak zitra jdem do poradny tak jsem zvadava kolik jsme pribrali,prijde mi ze od ty doby co jime prikrmy a hlavne tu kasi,tak se pekne zakulatil 😀

raculka
11. bře 2007

Ahoj 🙂
Tak u nás je to mama celkem často,ale asi je to omyl 😅
Hodně je to ema,ama a vůbec celkem něco pořád žbleptá.Asi je kecka po mně 😵

No když se vrátím k tématu sezení.Kamarádka mi vyprávěla o známé,která dítě v 5.měsících dává do chodítka,prý jinak brečí že nevidí ,někdy to fakt nechápu 😠
My tady řešíme kdejakou maličkost a někdo si s tím hlavu neláme,jen aby měl pokoj.Přitom dítě ani neleze,asi ani nebude,když v chodítku všechno vidí a nemá tak žádnou potřebu se plazit po zemi. 🙄

carodkaa
11. bře 2007

Raculka moje kamaradka delala svy holcicce od 5.mesicu,to samy presne,ze je pry nervni,ze nevidi a musela sedet i v kocare proste vsude 😠 ja to moc nechapu,ona v tom chudera visela jak naka hadrova panenka 😝

ijetka
11. bře 2007

carodkaa
taky pádíme zítra k mudře no očk. proti obrně a taky jsem zvědavá na váhu 😀 přsně ty kaše 😅

V příkrmech jem se ptala jestli si myslíte, že to přeháníme? Když to srovnám s okolím tak asi jo, někdo si hlavu s ničím neláme a má klid a já futr řeším celiakii 😠

raculka
11. bře 2007

carodkaa- třeba je to ta stejná osoba 😅
Já zrovna dneska byla u kamarádky,která taky občas u půlročního používala chodítka a teď jsou mu 2r a mně teda přišlo,že chodí nějak divně, asi už jsem z toho sledování jak kdo drží hlavu a chodí nějaká praštěná 😅

raculka
11. bře 2007

ijet-můj názor na přehánění máš vedle v krmení 😉
my taky tento týden jdeme na obrnu,snad to proběhne ok, taky máte mít lžičku??

carodkaa
11. bře 2007

Ijetka-me furt prijde daleko lespi resit to vic nez je treba potreba,nez to neresit vubec 😉 !
Tak si zitra porovname miry ja si myslim ze jsme pribrali docela dost!

raculka
11. bře 2007

tak nevím,co dávají v TV, že tady ijetka není ?! Snad nekouká na fotbal?! 😀

jita2
12. bře 2007

ahooj,
každej si nese na obrnu svou lžičku...my zítra 😀
No tak už se těším na vaše váhy a míry, ať mám co srovnávat 😉 😀

dashak
12. bře 2007

Čau babenky, tož jsem se na vás přišla podívat 🙂
Koukám, že píšete něco o lžičkách k obrně. My jdeme 20.3. dostaneme očk. proti obrně a ještě nějaké, ale domlouvali jsme termín telefonicky, protože nejdřív jsem se musela na neurole zeptat, jestli už se můžem na tu obrnu nechat očkovat.
A na co je ta lžička? Asi si ji teda pro jistotu mám vzít taky že? Normální kovovou?

Co se týče žvatlání, tak Ivance jde nejvíc mňam mňam, což není špatné, aspoň už neřve když má hlad, ale slušně si řekne 😀
Jinak ji jde skvěle nene, mama, tata, a místo baba říká baf baf baf baf, a to je asi následek toho, jak na ni od 4.měsíce pořád bafáme 😀
Jinak teď už jako kdyby se snažila něco jako "co to je", ale vyzní to "tu tu ju" 😀 😀

V sobotu jsme byli na vítání občánků, ale sranda byla, že vítala spíš Ivanka 😀 Zamilovala se tam do jedné blonďaté paní úřednice a já jsem ji nemohla ani udržet. Normálně se mi postavila na kolenách a přes rameno na ni mávala a křičela na ni. Všichni z toho měli pozdvižení. Jen doufám, že nebude na holky 😅 😨 Fotos jsem nějaké přidala do albíčka.

Jiťo, koukám, že jste se s carodkou pustili zas do nějaké supr diskuze o pribinákách 😀 Já už jsem se poučila a do diskuzí, které nejsou určené přímo pro mě se už nehrnu, bo většinou to dopadne tak, že se tam hádají dvě strany, kupodivu většinou slovenky s češkama 😀 , a na to já už pěkně seju 😀 Stačil mi mýtus o šťastné matce nebo interupce. Pořád stejné firmy 😎

carodkaa
12. bře 2007

Ahojky
my jsme byli ockovany tim Infarix Hexa,tak na obrnu uz nemusime 😝 😉

jita2
12. bře 2007

dashak,
já nevím, já myslím, že ta obrna se dává v roztoku na lžičku, na spolknutí..my neočkujem, tak nevím ☹ 😉
máš recht s těma pribiňákama, už tam radši nekecám 😠 😀

ijetka
12. bře 2007

Ahoj holčinky 😀

raculka
chyběla jsem? to je milý 🙂 tatka mě vyhnal, že mu hoří termín u seminárky 😝

Tak dneska jsem byla s Kubinou na obrně a přijela jsem tak akorát nasraná (omlouvám se ale jinak to nejde napsat a míň peprnej výraz to navystihne)
Měla jsem připravených pár dotazů, na co se optat. Šlo to tam jak na běžícím pásu, mraky lidí a prcků, dle výrazu dr a sestry jsem usoudila, že zdržuju, ale nadala jsem se. Když se ho chtěla zvážit, ochota jak nevím kde 😠 , recept na sabík mi nedali, že je Kuba už moc velkej a předepisujou ho malým dětem, Olejovou koupel mi taky nepředepsala, že si jí musím koupit, přitom kožní řekla až nám dojde, že nám ji obvoďák předepíše! 😠 Lepek už mám dávat (ne ho oddalovat do roku)mám mu dávat kousat kůrky,a jestli že má dostat celiakii tak se tomu nevyhne..jogurty taky můžu (dle dr na Nestlé ne to kvůli ekzému... no mám dost, ještě jsem se zeptala, jestli mám pořád dávat Infadin a Kanavit, něco už né ale já byla tak zmatená že nevím co mám vysadit, poraďte...

Vážíme 8,20 přibrali jsme jenom 10dkg 😀 čekala jsem to horší kvůli kaším 😅
a míru nevím páč neměřili
Lžičku jsme měli svojí

ijetka
12. bře 2007

jo ještě jsem zapoměla, říkala jsem jim že Kubí pokašlává a naivně si myslela, že ho aspoň poslechne 😠 no a nic

jita2
12. bře 2007

ijetka,
tak to byl teda pěknej frmol..to asi tak bude všude 😠
To, co už nemáš dávat, je myslím si, kanavit, páč my jsme ho měli přestat dávat někdy už ve 3. měsíci, Infadin se dává ještě déle, takže Infadin určitě ještě dávat 😉
Některé holky říkali, že je obrna v injekci, ale ty jsi to taky dostala na lžičku, že?
Pěkná váha...jste jako pírka, oproti nám 😀