Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

ijetka
29. bře 2007

No teda raculko co ty zoubky??? 😀 to je úžasný, gratulace a začínám pučer závistí 😀

Koukám, že dneska venku je pěkně hnusně a kosa tak to tady žije 😅

Já mám golfky s aretovacíma kolečkama 😉

kamhajek
autor
29. bře 2007

Dashak: dala jsem do alba fotky kočárku z různých stran, okénko je tam vzadu, tak když bude mimčo ležet, tak na tebe uvidí. A ta boudička se dá velmi lehce sundat, tak když bude krásně, vůbec tam nemusí být. Úplný leh jako v postýlce to není, je trochu nadzvednutý, asi jako jsme je měli mi v porodnici, fakt jen trochu.
Raculka: co se týče těch předních otočných koleček, tak to mi přijde super. Kočár se velmi snadno ovládá a když by mi to vadilo, tak se dají zaseknout, že se netočí.
Jó a ten náš kluk je nějaký líný, před 14 dny se už krásně přetáčel na bok a teď se mu nějak nechce. A pořád se přitahuje do sedu, tak všem kolem kdo ho posazuje nadávám, ať to s tím sezením nepřehánějí
A taky to vypadá na zoubky, někde jsem četla, že když najdu první zub, tak bych měla od manžela dostat na šaty, ale asi to bude platit jen na ten první co? 😀

jita2
29. bře 2007

raculka,
přesně tak, my taky máme kombinovaný, takže do lesa s ním nebude problé, je delší, než klasické kočárky, tak určitě bude do těch dvou let, ale chci golfky na to popojíždění, zkrátka jak říká kamhajek, no a asi jsem si vybrala, KONEČNĚ, asi jdu do kvalitní značky JANÉ, Energy, v diskuzi jsem četla super ohlasy a jdu do rok starýho, za poloviční cenu...tak snad se mi paní ozve a nebude ho mít prodaný, po takové dřině hledání 😒 😉

raculka
29. bře 2007

ijet- a už s golfáčema drandíš(ale asi ne,když nesedíte)? A jakou značku máte?
kamhajek- jo s těma zoubkama už jsem to taky slyšela,že za první dostaneš na šaty,já zatím pořád marně čekám 😠 😅
jita2- tak to náš kočárek není ani moc dlouhý ani široký, jak už jsem psala jednou někde carodcee,my prostě vybírali,až jsme vybrali ten NEJ 😀 . Jsem s ním ale spokojená,jízdní vlastnosti jsou super.Jelikož ale naštěstí nejsme žádný obři,tak myslím,že nám vydrží. 😉
Koukala jsem na ten tvůj vybranej kočárek,ten se mi taky moc líbí.Za poloviční cenu,to je dobré.Dneska jsem koukala a divila se v bazaru kočárků,jaké hrozné klumpry tam za 2-3 tis nabízejí,fakt děs. 😠
TAk držím palce,ať ho paní neprodá někomu jinému.

ijetka
29. bře 2007

Značku vám holky písnu zítra, páč mám vlastnost všechno komolit a mám ho vedle u našich 😕

Zatím s ním netraním, ale můžu páč se v něm hezky leží. Je mi líto uklidit "starej" kočár 😢 asi to ořvu. Je docela dobrej jenom robustní a na dovču budou lepší golfáče 😉

kamhajek
já se asi šatů nedočkám 😀 😀 ale to jsem říkala i o našem lezení 😀

kamhajek
autor
29. bře 2007

Ijetka: vždyť bude léto, tak na chlapa zatlač ať se plácne přez kapsu 😅

ijetka
29. bře 2007

No to já bych plácala jenom že zub ne a ne vylíst 😢 holkám jsem tu už pro srandu páč jsem tu jediná bezzubů (vědí jak to myslím) 😀 😀

A co se týče oblečení mě by stačilo kdybych se vešla do původního oblečení před těhu 😅

kamhajek
autor
29. bře 2007

ijetka:To fakt nemáte ani zub?

ijetka
29. bře 2007

No fakt ne 😢 😢 mrzí mě to ale nic nenadělám 😒

Na druhou stranu ještě kojím a bolí to když Kuba blbne a kouše mě dasničkama natož kdyby hryznul zubem 😢

raculka
29. bře 2007

ijet, mně je tě skoro líto,že tě ty zuby tak berou 😀 ☹
vždyť o nic nepřijdete,neboj,bezzubů nezůstanete 😉
K tomu kočárku- já právě na dovču chci brát sporťák,nevím,jestli golfáče jsou vhodný na lítání po lese?? ( No jinak nemám ještě ani golfáče,ani naplánovanou dovču,to jen tak filozofuju 😀 ). Ale vy třeba nejste na lození po kopcích? 😉

jita2
29. bře 2007

raculka,
mě se ta paní neozvala, nejspíš už ho prodala, tak ještě čekám, páč tento kočárek není možné už jako použitý někde koupit, hned je všude prodaný a mě se nechce kupovat nový...ale to Neonato si raději nekupuj, páč měli závadné plasty! Nevím, jestli ta Piuma, ale říkali to holky v jiné diskuzi, že v televizi říkali, že právě Piuma (ale beru to s rezervou, neslyšela jsem to na vlastní ušále 😀 )

ijetka ví, že není kam spěchat se zoubkama, že? Přece nechcete být takhle zubatí 😀 😀 😀

raculka
29. bře 2007

jita2- tak držím palce,ještě máte čas,určitě něco seženeš 😉
Já právě o Neonatu nic moc nevím,tak se trošku bojím 😒 . Zkoušela jsem najít nějaké testy na golfáče,ale nepovedlo se 😠 .
Když tak pokukuju na ulici,tak se mi asi nejvíc líbí golfáče od Inglesiny,Chicca,Peg perego a nějaký novější Patron.Ale víc jsem se tím zatím nezabývala,tak uvidíme.Na sezení to zatím nevypadá.Ale jak už jsem psala,jde mi hlavně o to cestování MHD. 😠

carodkaa
29. bře 2007

Jita2-taky jsem koukala po Jane Energy a je fakt ze vsechny pouzite kocarky od Jane jsou vzdycky hned fuc 😖

ijetka
30. bře 2007

Teda holky vy máte přehled co se týče golfek 😕 😕 to čumím 😕 😕

Myslím, že s těma našema to zvládneme ☹

jita2
30. bře 2007

Ahoj kozeny,
dnes Maruška, jak couvala plazením, zak zacouvala ke stěně a jak měla ty nožičky už nadoraz, opřené o stěnu, tak právě začala pérovat a zvedat zadek, ale tím to taky skončilo. Chtěla jsem ji pomoct, ale je poslední dobou nějá umrčená, tak neměla náladu 😉

ijetka
30. bře 2007

U nás to byla otázka dvou dnů kdy jsem si říkala, že by mohl začít a najednou šup a je to 😉
Asi jako u vás se zoubkama 😀 😀 😀 😀
Teda mrkla jsem do alba a vypadáš dobře 😉 to musím uznat, malá je kouzelná (po maminkce) 😅

kamhajek
autor
30. bře 2007

Tak s těmi plasty u Piumy nevím, ale na konkurečních stránkách si je holky dost chválili. Ale kdyby tam ty plasty byly závadný, tak už je určitě stáhli z prodeje.

jita2
30. bře 2007

ijetka 😀 😀

jita2
30. bře 2007

Česká obchodní inspekce označila jako závadné tyto kočárky: Sojan Exclusive, Tako City Voyager (oba z Polska), Platon 3 AIR z Německa, Style AT + set 665 M Bébé Car z Portugalska a Scoutx Classic ze Slovenska. Například dětský kočárek Platon 3 AIR značky I´COO z Německa přitom patří mezi ty luxusnější a prodejci bývá označován za "mercedes" mezi kočárky. S výbavou stojí přes dvacet tisíc korun. Z mechanického hlediska nevyhověly golfové hole Kendy z Číny, hluboký kočár Cosing z Polska, sportovní kočár Tech Rider z Číny, golfové hole Neonato typ N 755 z Itálie a Deltim X Lander AA (později opraveno ČOI na Deltim X Lander XT) z Polska. Česká obchodní inspekce zkoumala celkem 12 kočárků, z nichž nevyhovělo celkem 10.

kamhajek, třeba to vůbec není ten typ, co budeš mít ty...tady je jen číslo těch golfových holí od Neonato 😉

kamhajek
autor
30. bře 2007

Tak já to zkusím najít přímo na stránkách neonato, ten typ

kamhajek
autor
30. bře 2007

Ahoj, tak jsem něco našla. Ten kočár N 755 byli tokévé ty klsické golfky a už by dávno měli být staženy z prodeje. Test proběhl někdy z kraje roku. Je to děs, ty kočáry z testu jsou některé i pěkně drahé značky. A pak něčeme důvěřuj.

jita2
30. bře 2007

kamhajek,
tak to jsem ráda, že to byly jiné golfky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je už máš doma..nějak jsem nepostřehla, jestli si je objednáváš, nebo už je máš, mohla bych tě pak poprosit o míry té sadčky, až je budeš mít doma? Stejně to píšou všude nějak jinak 😠 , myslím vnitřní rozměry té sedačky, šířka a délka...když si vzpomeneš 😅 , dííík 😉

kamhajek
autor
30. bře 2007

jita2: tak šířak té sedačky je 32cm, délka sedačky je 27cm a délka opěrky je 43cm.
Jo a včera jsem si stěžovala, že se mi nechce přetáčet a asi to nějak vycítil a dneska se už 3x přetočil na bříško. Je děsně roztomílé, jak kouká co se to s ním děje.

zevina
30. bře 2007

koukám holky, že to tu bylo nějaké plodné na novinky 😀

ijetka, šikulky, gratuluju k lezení, tak už jen ty zoubky schází ke štěstí 😉
i když já bych někdy klíďo vyměnila ty naše 2 za bezzubé dásínka, v moudré knize jsem se dočetla, že když dítě kousne, tak se má říct "au, maminku bolí!" a dítě to časem pochopí, tak říkám a čekám a čekám, kdy náš malý pochopí, že to maminku bolí 😅

Jita, no vidiš jak se Maruška snaží 😉 u nás je to vpřed a vzad tak 50 na 50, kupředu spolehlivě láká kutálející se PET flaška, to by se prcek přetrhl, aby se jí zmocnil 😀

raculka, to bylo stesků a nakonec tady budeš mít nejzubatější dítko 😀 snad až na Ivanku 😉

kamhajek, je to super, jak si ty mrňata začínají uvědomovat, že můžou to své tělíčko ovládat

no a my máme taky novinku, po koupání se náš naháček producíroval na kolínkách, kýval se o 106, popolézal, až žuchl na zadek, vytáhl nožky z podprdýlky a seděl a křenil se 😅 jen nevím, jestli by se zrovna takovéhle sezení líbilo naší rehabilitační sestře 😕

ijetka
30. bře 2007

teda holky tady snad každý rehabilituje 😕 🙂

zevi
dobrá rada, já ječím a pořád říkám, že mě to bolí, jediný co udělá fiškus je to že se zachechtá a rafne nanovo 😠

Tak si tak říkám, že my budeme zubatí a vám už vypadají 😀 😀 😀

carodkaa
30. bře 2007

Holky uz tu nerozebirejte ty nebezpecny kocarky,ja uz na to nemam nervy 😠 -ten bebecar mame my 😔 a nikdo nam reklamaci neuznal

ijetka
30. bře 2007

Pochopila jsem dobře, že máte nebezpečný kočár a nejde s tím nic udělat? 😕

carodkaa
30. bře 2007

jo,presne tak 😠 😠

carodkaa
30. bře 2007

mame 300x prekrocenou hranici ftalatu na to madlu kam si dava rucicky 🙄

carodkaa
30. bře 2007

je fakt ze aby se ty ftalaty zacaly uvolnovat musel by to cucat,takze musi byt jen pripoutanej aby na to nedosahl..