Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

ijetka
4. kvě 2007

No já myslím, že kdyby jste koupili nějakou lepčejší krosničku, tak ji můžete používat, ne??
Golfky máme ale používáme taky pořád kombinaci, nemůžu se s tím kočárem rozloučit 😢

carodkaa
4. kvě 2007

Ijetka-tyy jo mate taky poradnyho divocha koukam,ze jste nas uplne dohnali,my taky porad stojime,dela krucky kolem nabytku ,le na samostane chozeni to podle me jeste doluho nebude

Jinak mate supeer jarni fotecky!!Jste pekna rodinka 😉

ijetka
5. kvě 2007

No už jenom jeden zoubek ( tuším, že máte 3) a budeme na tom stejně 😀 dneska ten pacholek korzoval (chodil) podle konferenčáku páč chtěl ovladač 😠 a ani neupad 😉

Díky za pochvalu, vy jste taky moc pěkná rodinka, malej je ůžasný sluníčko, je ti moc podobnej a ty jsi pěkný hubeňourek, já taky furt lítám kolem Kubíka ale mám furt nějaký to kilo navíc 😠 moc ti to sluší 🙂

lamia
10. lis 2007

Ahoj holky,máte někdo mimčo,které ještě skoro v 9.m nesedělo??Teda Anička se v sedu udrží pěkně,ale sedět jí nedávám,kromě krmení,kdy je v židličce,když se sama neposadí.Vůbec jí sezení nezajímá...nechápu.Měly jsme teď měsíc zdravotní potíže,tak pořád ležela,v podstatě neměla šanci si natrénovat něco nového,ale stejně mám docela obavy.