Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

dashak
13. únor 2007

Tak jsme byly dneska na rehabkách pochváleny, že se Ivanka krásně posadí a má pěkné rovné zádička. Sestra ji dokonce zkoušela vybulit, ale Ivanka to vždycky krásně vyrovnala 😎 .

Válec - ptala jsem rehab. sestry jak to teda je: takže při pokládání miminka na válec se posiluje zádové a břišní svalstvo a učí se natahovat ručky před sebe a pokládat na zem ručky - stimulace hračkama na zemi. Sami s tím válcem budou lozit, až budou podstatně větší.
Takže na cvičení vřele doporučuje. A já taky, mimi se na tom krásně uvolní. Dřív jsme cvičili na nafukovacím balónu, ale ten válec je daleko bezpečnější, protože balón nám dost klouzal po podlaze.

raculka
13. únor 2007

dashak- tak to je moc fajn,že Ivanka krásně sedí 🙂
Tak to si možná ten válec taky pořídíme,když ti ho doporučili.

ijetka
13. únor 2007

dashak
tak to je super 😀 Ivanka je šikula, aspoň něco pozitivního viď? 😅

jita2
13. únor 2007

dashak,
moc dík za tip s válcem..........

ijetka
13. únor 2007

Tak jsem ho zkoušela nafouknout a je vidět že jsem byla kuřák páč jsem se nečapala, tak nastoupí tatka a už se těším co na to Kubišta 😀

jita2
13. únor 2007

no já si ho musím první opatřit...zítra jedem do Globu, tak ¨snad na něj tam narazím....

ijetka
14. únor 2007

Tak co už ho máte????
Mě ho manžel ještě nenafouknul 😠 hlavně že jsem mu to řekla 3x...dneska je do večera v práci tak to s Kubíkem nezkusíme, ale hned jak přijede, bude foukat ať je to připravený na zítra 😀

dashak
14. únor 2007

Ijetko, kolik si dala cigaret za den? To musela být aspoň pajda ne??? 😀
Jita2, ten válec byl teď někde v akci - asi v Tescu

ijetka
14. únor 2007

i ta vtipálku
po pravdě????????
stydím se ale někdy i dvacítka fuj ☹
ten válec tam má tu pojistku a já to neumím tak chytnout,abych to přefoukla, pořád se mi tam plete 😠

jita2
14. únor 2007

no...vrátila jsem se z Glóbu a až čtu tuhle diskuzi a vidím, že jsem psala, že se po něm podívám, tak jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla 😀 😀 😀 , ó ta moje hlava..

ijetka
14. únor 2007

Jé no to je škoda 😒
Za to já se budu zítra chlubit, co na to malej. No teda jestli bude vůbec čím se chlubit 😕

dashak
14. únor 2007

ijetko, musíš ten patent zubama zkousnout a pak to půjde

ijetka
14. únor 2007

ty vady já hryzala jak vzteklá a ani ránu 😠
jak jsem to zkousla, tak pak jsem asi povolila a ta záklopka se mi tam zase zapletla 😒

raculka
14. únor 2007

holky,zvedají taky vaši prcci zadeček - vleže na zádech (dashak už to má zřejmě dávno za sebou 😀 )?? Vypadá to,jak když jsme na cvíču procvičovali posilování pánve.Tak nevím, jestli už to není nácvik na přitahování se??

dashak
14. únor 2007

Raculko, tohle dělá malá, když si chce napsat nohy do pusy 😀

ijetka
15. únor 2007

JOjo malej zvedá taky 😀
i když leží obráceně 😀 je to psinana něj koukat

Tak tatka nafouk válec.......no to bylo

Dneska jsme to prubli, líbí se mu když ho na něj položím a koulím s ním, to se směje. Jinak si s ním hraje v leže na zádech, myslím,že tomu příjde na chuť 😀

carodkaa
15. únor 2007

ahoj holky zdravim vas,dlouho jsem tu nebyla,byli sme na horach 😉 a kdyz jsme se dneska vraceli ,byli jsme v intersparu a koupili sme no hadejte co... ten valec na lezeni 😀 tak s vama drzim krok i kdyz tu nejsem 😉 zitra to vyzkousime))

dashak
16. únor 2007

joooo, carodkaa má recht, ten válec byl v akci v intersparu a ne v tescu, měli ho za nějakých 149 kaček že?

carodkaa
16. únor 2007

dashak,presne tak 😉

ijetka
16. únor 2007

HMMMMM já budu muset koupit asi nový, páč nám uchází 😒 ale malej si vyhraje i s měkčím 😕

carodkaa
odbočím od tématu ale nedá mi to: Jak jste si zalyžovali?????
Já jsem si nadělila lyžáky a ani je neužiju 😠 tolik jsem se těšila.

carodkaa
16. únor 2007

Ijetka-ale jo docela to slo,hlavne byla fajn ta zmena prostredi,dopoledne jsem lyzovala ja a s malym byl manzel a odpoledne naopak,jinak se to proste nedalo 😉

ijetka
16. únor 2007

Jé to zavidím 😎

Holky malej se naučil koulet a je to síla, někam se dokoulí a dělá bengál 😠 . Ráda sedím u něj na zemi, dneska jsem seděla od něj asi 3m a koukala do letáků, odběhla jsem si do kuchyně a slyším něco šustit.....malej se k ním dokoulel a už je muchlal 😕

Taky už dávám na konferenčák krátkej ubrus, páč na něj rád šmatal a stahoval ho 😠

Už teď je s ním víc práce a to namusí ani líst, stejně se ke všemu dostane 🙄

raculka
16. únor 2007

ijetka-tak to vidíš,pořád si byla hrrrr na pokroky,záviděly jsme čarodcee a teď to máme.....che che...... 😀 Ten náš si už už strkal kytku do pusy,takže už je nemůžeme nechat bez dozoru.😕
Taky mi manža radil(když si stěžuju že nemám čas si ani přečíst 😠 ),ať si k němu sednu i s novinama...to teda jo...hned to trhá a cpe do pusinky.
U nás už začínám sledovat,že ho vzteká,že ještě neumí po čtyřech,pořád se staví na kolínka a péruje,je to sranda,ale je mi ho trochu líto 😅

Taky bych jela na hory ☹

dashak
17. únor 2007

Holky, tak už vám taky začíná sranda, jak to tu čtu. No malá už rozbila tu vázu u zrcadla, kde tak ráda pózuje 😀 A včera byla se mnou v koupelně, chystala jsem se na ples a ona se zase vysoukala ze sedačky a vybulila se na tu dlažbu. To byla prda! 😨 Nějaké čtení taky u nás nehrozí, jak to zmerčí, hned ke mně valí a rve mi to z ruky, nebo když mám telefon nebo ovladač 😅 Dneska jsme byli plavat, už jsme ji posilali pod vodou, tož párkrát se zakuckala. Ale jinak byla dobrá, některé děti plakaly 😖 Je to jak se cvičením - chtělo by to trénovat 3xdenně, ale jak? Nebudu furt napouštět vanu, to bychom rychle přišli na buben.

ijetka
17. únor 2007

raculka
to víš že jse si vzpoměla jak jsme zaviděli 😅

Tak si představte co mi proved: máme nizký stolek na tv asi 30 cm nad zemí, je tam dvd přehrávač (to už za chvilku bude umět ovládat), a vedle něj mám na zemi křováka asi taky těch 30cm a žirafu, no malej tam dolez spíš dokutálel, žirafu mi schodil až jí ulítlo ucho takže napáchal první škodu. A bude hůř 😕

No holky já s tím plavčem nevím, zase sse nám rozlezl ekzém 😠 , má to víc na obličejíku a je to i víc červený, v noci ho to svědí, chudáka

dashak
závidím vám, do alba jsem mrkla, je úžasná.....škoda vázy 😕

HOlky malej taky už ze sebe vyplodíl BÁBA..... hurá, byla u mě mamka tak skoro slzela dojetím a já naštváním že neřekl máma 😢

dashak
17. únor 2007

Ijetko, přesně u nás to samé, taky furt šteluje dvd a žirafu už mi taky shodila, zatím bez škod. Jak už se začíná koulet tak je konec, to už ho nesmíš spustit z očí, aby na sebe něco neshodil. A nemáte cestovní postýlku nebo ohrádku?

ijetka
17. únor 2007

Zatím ne ale je to v plánu ji pořídit a to honem ryche....

Jenom mám strach, že v tom nebude chtít být....je zvyklej dokoulet se kam chce

dashak
17. únor 2007

Však jenom na přechodně, když si potřebuješ odskočit - ono stačí zajít na záchod a je nadělení (nemyslím v míse 😀 )

ijetka
17. únor 2007

Jééééééééééééééééé to mě pobavilo, pak že mám hlášky jenom já 😀 😀 😀

NO úplně s tebou souhlasím

dashak
17. únor 2007

tak začínám se ladit na tvoji vlnu, ať jsem v kurzu 😀