Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

jita2
17. únor 2007

naše malá se taky rozjela s povídáním, to je pořát mama a baba...a tata nic 😝

dashak
17. únor 2007

u nás měl taťka taky smůlu, teď už to umí. Jenom musí přijít na to, že je třeba použít i jazyk 😝

carodkaa
17. únor 2007

Ahojky Tada taky povida rikad tata,baba, ale mama jeste ani jednou ☹ Jo jinak zacina si sedat,ale je to takovy divny sezeni.Kdyz leze tak si jako sedne na zadek ale je hodne naklonenej dopredu a pridrzuje se rucickama tak vubec nevim jestli ho tak mam nechat,nebo radsi ne?

dashak
17. únor 2007

jo, nech ho, to co dělá sám, mu ublížit nemůže. Ještě není asi tak silný, aby se udržel.

ijetka
17. únor 2007

carodkaa
jste šikulky a děláte pokroky, malej začne určitě brzo chodit 😅

dashak
oki 😀

Hustím do malýho máma ale to neklapne 😢 jsem s ním furt, jsem jeho špajz, dělám s ním blbosti a žádná odměna 😖

No zase to řek.... 😠

jita2
17. únor 2007

carodkaa,
to jste šikovný s tím tata, jak píše Dashak, přišel na to, že se používá na slovíčko tata jazyk...

ijetka,
já jsem to ani do ní nehustila, to přišlo nějak samo, i když taky jsme vždycky říkali větu: máma, táta, bába, to je paráda... 😀

jita2
17. únor 2007

no a Maruška ukazuje, jak je veliká,dělá berany berany duc a paci paci...

ijetka
17. únor 2007

Taky šikulka, je to sranda s pinďama 😅

jita2
17. únor 2007

to je teda sranda, když jí dám sušenku, tak ji sní, a pak se rozpláče, když zjistí, že už žádnou v ruce nemá...to je hotový peklo, po té sušence..no nám to spíš ubližuje 😒 , no a to jí člověk chce občas dát zas něco jiné chuti, a takhle se ti to vrátí 😉

ijetka
17. únor 2007

Jééééééééééé vy dáváte sušenky???????????My nemůžeme, manžlelův bratránek má celiakii tak máme smůlu ☹
Ani nevím do kdy to máme dodržovat (ne lepek)

carodkaa
17. únor 2007

ijetka- za tu dobu co jsem tu nebyla jsem se docetla jaky jste vy udelali pokroky!Tak gratuluju,uz to neni takova pohodicka co 😀 Kdyz musis vic vsechno hlidat..Tada si nastesti docela rad hraje v ty cestovni postylko ohradce tak mam aspon na chvilku klid 😀

ijetka
18. únor 2007

carodkaa
to víš, že jsem si na vás vzpoměla 😀 😀

dashak
18. únor 2007

Csss, to já když dám malé sušenky, tak se mi akorát málem udusí 😀 😀 😀 Ji se to nechce kousat, tak to narve celé do pusy, tak už ji to radši nedávám nebo to rozpustím v mlíku.
Naše malá zas vůbec neukazuje tak tak všelijak ani jak je veliká, akorát se tomu strašně směje, ale nebere ji to. Akorát dělá bumtarata 😀

jita2
18. únor 2007

ijetka,
já bych taky malé lepek moc nedávala, to ona má jednu sušenku za čas..začali jsme s nima před 14 dny, na lepek je vždycky času dost, ona je na ty kousky strašně moc šikovná, i když má větší kousek v puse, vždycky to nechá rozpustit na jazyku, nikdy se nezakuckala..ale vždy na ni dáváme pozor, to je jasný 😉

raculka
18. únor 2007

Ahojky, tak ten náš taky pořád něco brouká a vykřikuje,je to často nějaká ema,eme,mama .. takže bych mohla mít radost,ale bude to spíš náhoda 😅
Taky si občas připadáte jako blázni? Jestli někdy slyší sousedi ty zvuky,co na něj dělám ( oblíbená je kravička...)😀
Taky se mu líbí,když před ním pohazuju vlasama a blbnu(něco ve stylu vítěze hvězdné pěchoty Superstar).Až mě z toho minule bolelo za krkem 😝

jita2
18. únor 2007

raculka,
😀 😀 😀

carodkaa
19. únor 2007

Raculka taky si tak nekdy pripadam 😀
JA mu taky vyvadim hrozny voloviny,treba o leze,ja za nim a delam jako,ze ho chci dohnat a obcas ho zataham za nohu a tak a on hrozne pelasi a u toho se desne rechta. 🙂
Nebo mam ten velkej gymnasticke mic a ten kdyz si lehnu a hazu nad hlavou,jakoby se dotykam ela,delam u toho jau jauvajs,tak to mu se taky desne rechta 😀 😀
No kdyby nas nekdo videl.. 😀

ijetka
19. únor 2007

No holky i já si připadám jako tydýt 😀 přesně jak píšete 😀 nejhorší je když něco dělám a on chce lumpačit a pak řve hned nejdu a nedělám to!!!!

Já jsem zvědavá jak bude Kuba kousat 😕 docela se bojím, že se bude zakuckávat 😕

raculka
19. únor 2007

carodkaa, ijetka- udělaly jste mi radost, že nejsem jediná pošahaná 😀
taky vás tahají kluci za vlasy?? ten náš si to teď oblíbil a pěkně to bolí 😅

dashak
19. únor 2007

Holky, já si myslím, že největší "tydýt" je moje mamka 😀 Co ta v 58 letech dělá za kraviny, když lozí s malou po zemi a dělá opičky a cipovinky. Fakt si někdy říkám, že starý člověk je jak malé děcko, holt už nám mamča začíná senilnět 😀 😀 😀

raculka
20. únor 2007

dashak-naše babča je na tom podobně 😀
Náš malej začíná nejen na kolínkách šponovat,ale dává nožku do strany a natahuje ji,asi se už zkouší odsunout,tak všichni říkají,že už bude brzy lézt,tak jsem na to zvědavá.Jinak zítra jdeme zase na kontrolu,snad to bude zase lepší. 😒
Co u vás, jaké jsou pokroky?

carodkaa
20. únor 2007

dashak-moje mamka ,je ji taky 58, je na na tom ulpne stejne 😀 Ja kdyz je pozoruju jak si hrajou tak se fakt rezu smichy,neskutecny co je vsechno nenapadne za voloviny 😉

Raculko-tyy jo tak to bude uz fakt brzy tak si jeste vychutnej poslednich par odpolednich kaficek,pak uz na to nebude cas 😀 😎

raculka
20. únor 2007

Ty kafíčka už nejsou klidný ani teď.Někdy se pěkně vzteká,že mu to lezení nejde,tak ho musím nějak bavit.Proto jsem radši hodně venku,tam buď spí nebo kouká a je klid 😀
A už si ten váš zkouší sám sedat?

jita2
20. únor 2007

no moje mamka si na ty kolena už neklekne, škoda...ona by už chudina ani nevstala...ta artróza..no ale zas ji ty blbinky vynahrazuje jinak... 😀

dashak
20. únor 2007

raculko 😀 tak to za chvíli vypukne co? Malá začínala tak, že vyhopsla na čtyři a pak tak "pérovala" dopředu dozadu. Vypadala jak štěkající pes 😀 U nás je hlavně největší pokrok, když se malé podaří něco nerozbít, hlavně sebe, dneska zase něco párkrát vyčelila. Ona ale nedá pokoj, kdyby spadla někde pětkrát, tak pošesté tam stejně zas poleze. Jinak už ji jde lépe to postavování, že už tolik "nebaletí" na těch špičkách, tak jsem ji dneska tleskala, a ona poskakovala jak blecha. Je to takový komediant 😎

raculka
20. únor 2007

Dashak-no jo,pěkně nám divočí,ale jsem ráda,že jsou pokroky, když s tím cvičením to pořád nebere konce.
To se teda nenudíš,když musíš malou pořád hlídat. Nevím,ale holčičky mi připadají takové šikovnější 😀

carodkaa
20. únor 2007

raculka-no ja bych to nenazvala zrovna sezeni je to takova zvlastni poza,kdyz leze tak si sedne na zadek ale je hrozne nahnutej dopredu a podpira se rucickama,vypada to desne legracne 😉

dashak-Tada je to samy,s tim stoupani on treba dela,ze si stoupne,povesi se mi za nohavici,a uplne se tam kinkla..no je to desny,ja ho furt vidim jak pada pozadu na hlavu 😨 nebo si stoupne ke konferencnimu stolku,samozrejme nevi jak dolu,tak se proste znicehonic pusti..

raculka
20. únor 2007

carodkaa-tak ten váš už dokonce stojí, no to je teda !! To už za chvíli ten kočár ani nebudeš potřebovat a aspoň se ho zbavíš 😀

carodkaa
20. únor 2007

raculka-no jo no,ty to nevis?se koukni k nam do alba,tak me jednoho dne probudil 😀

raculka
20. únor 2007

carodkaa- to je bezva mít doma sportovního fanatika,co... 😀 😝 😠
Tak to nevím,já zase tak podrobně diskuze ani alba nepročítám,juknu tam. 🙂