Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

ijetka
20. bře 2007

Jo táááááááááááák já mám dlouhé vedééééééééééééééééénííííííííííí 😀

raculka
20. bře 2007

carodkaa- kašli na blbou náladu, dej si panáka nebo čoko 😎
já sladký jím preventivně pořád,takže i když mám blbou náladu,tak to vždycky nějak přežiju 😀
ale poslední dny taky nemám nic moc náladu,vyrazili jsme na víkend ven,bylo hnusně,lidi mi lezli na nervy vnucováním svých názorů co a jak bych měla dělat(hlavně ty starší 😠 ). Někdy mám pocit,že všechno dělám blbě 😒 .Vím,že to nemám poslouchat a dělat si to podle sebe,ale stejně mi to nedá a vždycky nad tím přemýšlím a mám po náladě.Prostě špatná matka😅 😀

raculka
20. bře 2007

ale vrátím se k tématu pohyb 🙂
Tak doháníme Tádu. Už stojí v postýlce,otvírá šuplíky,šplhá se mi po noze,prostě hodně divočí.Někdy jsem z toho taky pěkně utahaná,pořád být ve střehu.Dneska se pěkně bouchnul do hlavy,spadl na hranu stolu,ale snad to nic nebylo.
Nevíte,jak mám dítě udržet na zemi?! DR mi řekla,že ho mám držet dole,aby si nestoupal(že to je brzy a taky kvůli té naší mírné asymetrii a cvičení),ale já opravdu nevím,jak mu to zakázat??? 😒

ijetka
20. bře 2007

raculko
my všichni jsme tu špatný matky páč nedopřáváme svým dětem 😠 😀

Holky já jsem asi závislák na sladkým, jím ho denně, zátím nejdu váhově nahoru, ale štve mě to 😠 nevíte jek se toho zbavit???
Už mě napadlo vytvořit nové téma pro diskuzi 🙄

raculka
20. bře 2007

ijetka,kdybych věděla,jak se tý závislosti zbavit,byla by ze mě twiggy 😀
já jím sladký dokonce několikrát denně,vím,že je to nezdravý,ale nemůžu si pomoct 😠

ijetka
20. bře 2007

No jo jenom že ty vypadáš móóc dobře, narozdíl ode mě, já mám kotelnu jak bejk a boky jako Věstonická Venuše a kejty jako dvoumetrákový prase ☹ 😠

jita2
20. bře 2007

ijetka,
😀 😀 jsem si nestačila všimnout, nekecej 😉
To já kdybych jedla tolik sladkýho,co ty nebo raculka, tak nejsem tlustá jako teď, ale jak vyžraný prasátko 😀 😀

raculka,
šikulky!! 😀

dashak
20. bře 2007

ijetko 😀 tolik sebekritiky 😀 Holky, já teď taky strašně ujíždím na sladkém. A nebo si v noci rozbalím chipsy 😝 Ale tělo musí dostat, co si žádá.

Raculko, není to prča co?? 😀 Já říkám, zlatý časy, kdy to jen leželo a řvalo 😀 Kam si to položila, tam si to našla 😀

No dneska už si Ivanka ty prsty skřípla opravdu 😝 Jsme byly v koupelně a ona pořád šňupala do těch šuplíků. Já jsem pak šla do ložnice, ale ona na mě hodila bobek a nechtěla jít, tak tam zůstala. Bylo mi jasné, že si určitě ty prsty skřípne, no ale říkala jsem si, že se pak z toho snad poučí. Za chvíli slyším řev, ten jsem hned specifikovala jako úraz, protože takhle bulí akorát když spadne nebo si něco udělá. Tak tam letím a ona ty prsty zašprajcované v tom šuplíku 😕 Kozena 😅 , teď už to snad dělat nebude, i když ona je hotový kamikaze 😀

jita2
20. bře 2007

dashak,
ta má pěknou průpravu v těch úrazech 😉 , to u nás Maruška dnes spadla z postele na zem ☹ , jaké štěstí, že před tím shodila peřinu a pak spadla do měkkýho, teda to bylo strašný štěstí, ale i tak plakala, páč se lekla 😒

dashak
20. bře 2007

jiťo, my jsme v tomhle asi přeborníci, pády z postele už máme na kontě 3. Doufám, že se to nebude zvyšovat 😝 😀

raculka
20. bře 2007

ijetka-dojdi si na oční-já jsem taky věstonická 😀 a kdybys nebyla kus, tak doma nemáš takovýho fešáka 😀

já myslím holky,že bysme mohly založit klub zamindrákovaných,milujících sladké a s velkým zadkem 😀

dashak-chudinka malá Ivanka,ale nedají si pokoj mršky,co?? 🙄
Ten náš už zjistil,jak je bezva otvírat a zavírat dveře i šuplíky,takže taky čekám,že si brzy skřípně prst.Nebo se rychle doplazí za dveře a já je pak nemůžu otevřít.No ještě si užijeme. 😵

jita2
21. bře 2007

ijetka,
raculka má pravdu, s tím fešákem doma 😀 😀 😀, ten si jistě pečlivě vybíral 😉 😅

carodkaa
21. bře 2007

Cau holky uz je lip 😀
Raculka-no parada to mate doma ted veselo co,gratulujuuuu,jste sikulky 😉 jen bacha na ty supliky to priskripnuti je fakt horsi nez ty pady,Tada se mi takhle vcera zhoupnul na dverich o kuchynsky linky a vlastni vahou si tam obe ruce pribouchl ☹ takovej rev jsem jeste nezazila a to uz tech urazu bylo...

Jinak nevim proc tu furt resite ty kila... vsechny jste koooci,fakt 😉

jita2
21. bře 2007

já tam strkám radši jen hlavu 😀 😀 😀

ijetka
21. bře 2007

No holky to jsem se nasmála 😀 😀 ještě, že vás mám. Opět díky za pochvalu manži, teď vás vyvedu z omylu to já jeho zbalila ne on mě 😅

carodkaa
jsem ráda, že je líp 😉 myslela jsem na tebe 😉

raculka
ty srandistka 😀
teda malej Kubík je šikulka, nedávno nic a najednou pokroky den ode dne

Tak holky my versus trakářek 😀
hračky nezabraly, ale měli jste vidět když jsem před něj dala noviny a mamina zachrastila, jel jako motorová myš 😀 . Ale je taky pěkně vyčůranej "bo" 🙂 ví, že ho přidržuju za hrudníček 😅 , ale už pár popolezů (nevím jak to nazvat) udělal sám, tak mám radost. Sice byly asi jenom 4 ale i tak 😕 😵

Jinak od včera je hrozně ukecanej, celej já 😅
Naučil se říkat táta, tak jede furt bába, táta, jenom máma ne, to je vděku co?? 😠 😅

jita2
21. bře 2007

to my jsme se nezmohli ani na tátu 😢 🙂

carodkaa
21. bře 2007

Ijetka-diky,zes na me myslela,vis co jsem si koupila takovy cokoladovy kulicky maceny v rumu,to byla hned spatna nalada ta tam 😀 😀
s tim mluvenim jsme na tom stejne Tada taky jede jen tata,baba 🙄 A vis na co jsem prisla ze je to mozna timze ja furt rikam:Hele tata jde,nebo prijde baba a tak..mama pred nim vubec nerikam,protoze jsem vlastne neustale s nim 😅

ijetka
21. bře 2007

No to je vlastně pravda ☹
Po sladkým je člověku hnedka líp 😀

dashak
21. bře 2007

Holky, tak to Ivanka říkala jako první baf baf baf baf a ne ne, a pak hned mama, "bo! 🙂 já ji furt komentuju co dělám, jakože máma dá suchou plínečku, máma umývá nádobí atd.
Ijet, jsem ráda, že trakářek se trošku chytá 😀

ijetka
21. bře 2007

Dášíku
já taky a díky moc za tip 😉

jito
neboj malá to dožene 🙂 je to taky šikulka

mapris
22. bře 2007

teda vy jste se zase rozkecaly :o)

ijetka,
ahojky, ekzém v pohodě, už ho nemá. Průjem jsme snad taky zvládli - zatím kaká mrkvově po těch odvarech, tak čekám. Ale pro změnu máme zase kašel, tak nevím co s tím..

dashak,
týý jo, Ivanka je tedy střízlíček, Terka má už 7,80 kg.

jita2,
tak co ten vločkový odvar? Spala malá po něm?

Já mám taky poslední dny náladu na h ... ale dneska jdu na koncert Anny K, tak snad si jí spravim.
Teda vy jedete, nestíhám číst. No, my zatím úrazy nic, ale čekám, až Terka začne lézt, tak to určitě přijde :o)) sladkýmu se snažím vyhýbat, ale je fakt, že když přijdeme z venku, a malá dospává, tak si dám kapucino a sušenky, bo bych bez sladkýho umřela :o))))

Jdu rychle uvařit, protože malá usnula a pak tradáá na chvíli ven a nakoupit pečivo. Zatím páčko.

ijetka
22. bře 2007

Ty jo mapris to ti závidím u nás konzertuje tak akorát Kuba, hezky se bav 🙂 a jinak přeju ať se vám ekzém už neukáže, my se ho asi nezbavíme 😒

raculka
22. bře 2007

ijetce gratuluju k ukecanému kubíkovi 🙂 Tak vidíš,nakonec nás předeženeš v povídání,kompenzace za to,že my lezeme....U nás jsou to různé zvuky,ale slova to přímo nejsou,jen občas to tak vypadá.Já teda taky často říkám máma,jak dashak.Asi trpím samomluvou,tak pořád o sobě mluvím 😅
Ale myslím,že náš klučík bude umět nejdřív haf a nene a tyty, to jsou u nás teď nejpoužívanější slova 😀

ijetka
22. bře 2007

Jééééééééé díky 😅
malej zase dneska udělal pár popolezů, na čtyrech, tleskala jsem mu jako blázen, opět u toho byla mamina, marodí tak jsme pořád spolu a vidí všechno to co já, tatka mám smůlu páč je furt v práci, tak jsem ráda, že nejesem pořád sama, znáš to 😢
Slovo nene je u nás taky imrvére 😠 🙂

macu.k
22. bře 2007

Tak koukam, ze tu probirate sladký... Ja jsem pred tehot. moc na sladky nebyla, ale v tehot. jsem se ho naucila jist a ted mam denne chut na nejakou susenku 🙄 Po porodu jsem mela 7 kg nahore, ted uz "jen" kilo, ale rada bych mela o dost min nez pred otehotnenim. No, kdybych nekojila, tak v zivote tech 7 kg neshodim.... Nikdy bych nerekla, ze na sladky fakt jde vypestovat zavislost!? 😕

ijetka
22. bře 2007

Jéééé to ti závidím, že máš jenom kilčo, já 5 ☹ a nějak se ho nemůžu zbavit 😠
No taky ještě kojím, a pak uvidím, jenže já jsem zvyklá si dát na co mám chuť a budu se muset zase začít omezovat 😠 ☹
Závislost na sladým fak existuje 🙄

kamhajek
autor
22. bře 2007

macu.k: já na sladký před těhu taky nebyla a teď si dám denně aspoň něco malého, ale zase si dávám menší porce jídla, abych to nějak vykompenzovala. Váhu mám zatím doboru o 2kg méně než těhu.

jita2
22. bře 2007

mapris,
nespala, bylo to stejný 😠 , tak zkouším dál, co zabírá... 😉
ijetka,
tak to už potrvá jen chvilku a polezete!! super!! 😅

No vidíte, já musím sladký, ale vůbec všechno, hooodně omezovat, páč bude léto, a já nechci mít deprese z toho, jak vypadám...ach jo...nevím, jestli to ale zvládnu 😒 😉

ijetka
22. bře 2007

Nechceš se nám ukázat??? Ve svatebním vypadáš super 😉

jita2
22. bře 2007

hihihi, proč mě chceš vidět? 😀 chceš si zkazit náladu?? 😀 Věř mi, já vím, co říkám, mám prdel jak dědinu 😀 😀 😠