Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

jita2
6. dub 2007

ijet,
no doufejme, už ho potřebuju jak sůl na to cestování 😉 , ale na druhou stranu malá ještě sama nesedí, tak myslím, že to příjde včas, kterýsi den jsem viděla asi tříměsíční dítě a maminka ho vezla v sedě ve sporťáku...tak si říkám, ještě že jsem ho neměla dřív 😉

mapris,
ahoj, říkala jsem si, kde lítáš 😉 , hlavně ať¨je sestra v pořádku 😉

zevina
6. dub 2007

Jíťo, já tenhle týden okukovala golfky, které při lehací poloze nebyly o nic moc výš než naše trojkombinace, kdy už tam není miminkovská taška, tak bych se toho nebála. Značku jsem samozřejmě zapomněla 😖 nebylo to nic notoricky známého, ale vypadaly sympaticky 🙂 zítra se chystáme do Uh. Hradiště, je tam velký obchod s kočárkama, tak písnu, jak jsme pochodili

mapris
6. dub 2007

ahojte holky,
tak teď mám konečně chvilku napsat, ale abych neodbíhala od tématu tak o sestře a mým lítání napíšu ve všeobecném tlachání. Jinak co se týče sezení, dneska jsem nevěděla s malou co dělat ... Řičela mi v parku jako blázen. Tak jsem jí i včera na chvíli zvedla opěrku u kočárku, je to ale jen 45 stupňů. Vadí to? Nemá to teda pořád, jen na chvíli, než usne. To by mi mohla poradit raculka, máme stejný kočárky ..

jita2
6. dub 2007

mapris,
myslím, že na chvilinku to nevadí, je to jako v autosedačce, ne? 😉

zevi,
já jsem si asi vybrala cam apollo, kdyby tam byl, tak ho taky skukni, blbej dotaz, ale všechny sporťáky, alespoň ty známé se dají polohovat do úplného sedu, že????? 😉

jita2
6. dub 2007

AHOOOOOOOOJ HOLKYYYYYYYYYY?

VYZVEDNĚTE SI OD NAS PŔÁNÍ K VELIKONOCUM V MEM FOTOALBU
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

isacek
6. dub 2007

Jita2,
zrovna jsem na něj koukala, je moc krásné:o)))))....
Maruška je roztomilá, jste šikuly:o))

zevina
6. dub 2007

jita, krááásnéééééé, šikulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

raculka
6. dub 2007

mapris- já se ptala DR,ta mi řekla,že občas v kočárku na chvilku můžu polohovat,ale max do těch 45 stupňů,tak myslím,že by to nemělo vadit.Já ho tam občas taky dávám,ale on naštěstí většinou venku spí.Nám je ale už 8,5 měsíce.Když si to tak vezmu,doma má spousta kamarádek 1/2 dne dítko v sedačce,lehátku,v šátku,v náručí...prostě taky není zrovna rovně a tráví tam více času než ty naše v kočárku.Takže myslím,že ta 1h denně v kočárku snad nevadí...😉 To je ale můj názor,třeba se mnou holky nebudou souhlasit 😅

raculka
6. dub 2007

jítě pochvala 😉

Jinak i já všem přeji krásné velikonoce,hlavně hodně radosti s dětičkama. 😎

ijetka
6. dub 2007

Jito
to je krásný 🙂 Maru je kočka 😉

Já vám taky přeju hezký a klidný 😅 velikonoce, ať vás chlapi pěkně vyprášej 😅 ať jsme zase mladý holky 😉

raculka
6. dub 2007

no teda ijet 😠 já jsem mladá pěkná holka pořád 😀

ijetka
6. dub 2007

😀 😀 😀
no vo tom ani potom 😀
já myslela ať jsme ještě mladší 😅

mapris
6. dub 2007

raculka,
tohle ani nebylo na hodinku, jestli jí to dám na půl hodky, tak je to moc. Většinou to je jen, když potřebuju dojet přes park domů a nebo když se vyspala a chce vidět - dneska to byl extrém, byli jsme totiž v parku na karláku a tam ještě nebyla. Navíc měla dneska teplou mikinu a jak se střídalo teplo se zimou, tak si myslím, že jí spíš vadilo to, mně totiž taky většinou venku celou dobu prospí.

jita12,
uz jsem psala v tlachání, hezká fotka. Jo, je to jen 4545 stupňů a je to skoro jako autosedačka.

Jinak dneska malá měla zase nějakou aktivní ... Já totiž večer - když se máme jít koupat - tak předtím je dost nervozní - tak si jí "posadím" na nohu a dám si k sobě takový malý konferenční stolek a dám jí na to hračky, to by jste měli vidět, jak to miluje :o), psali to v jedný knížce co mám o cvičení s dětma a prý se to může od 5tého měsíce. No a přes den se vzteká, nechce už ležet a dost mi zvedá hlavu, na stole, před koupáním a všude kde má ležet. Nevíte co to znamená? Dělá takový jako mostík. A je taková "umrnčená", říkala jsem si jestli zuby, ale ty zatím nic .. Tak nevím ...

jita2
6. dub 2007

Ahoj kozenky,
u nás je to v sezení tak, že když ji zkusím posadit, ale nedělám to, jen opravdu vyjímečně, tak sedí pěkně, třeba půl minuty, jen se předklání dozadu a třeba spadne na bok...ale nebudu ji trénovat, nechám ji ještě "uzrát" a myslím, že v těch 10ti měsících by to mělo být 😉 , pozdě, ale přece 😉

mapris,
neměj z toho strach, jsi opatrná 😉

mapris
6. dub 2007

jita12,
tak tos mně potešila ani nevíš jak 😀

dashak,
zapoměla jsem pochválit kočárek. A zrovna by se mi líbil pro sestru, až bude její malá větší. Sestra koupila sedačku cam a nevěděla jakej sporťáček k tomu.

jita2
6. dub 2007

mapris,
myslím, že ten sporťák je dobrej, kdybys jen tušila,kolik hodin já na tom strávila, vybrat ten nejlepší, já vím, asi se to nedá, všechno má svoje, ale já mám ještě nafukovací kola na trojkombinaci do terénu, takže mi tyhle plastový kola vadit nebudou, a ten CAM je má docela velký a je fakt prostorný, máš ho i s nánožníkem...jinak tip, kde je nejlevnější, vůbec myslím, hodně kočárků je tam nejlevnějších, na www.detskydum.cz
🙂

mapris
6. dub 2007

jita12,
počkej, tos ho kupovala ty? Já myslela dashak, už v tm mám bordel 😀

jita2
6. dub 2007

mapris,
nene, víš to dobře, dashak ho kupovala, pak mi posílala odkazy, jak je široký atd., a já ho chválím, aniž bych ho měla doma 😀 , ještě ho nemám, ale asi ho už objednám 😉

dashak
6. dub 2007

jitule, chraň bůh ho objednat jen tak 😉 Radši si ho fakt prohlídni v reálu. To co mě vyhovuje, se nemusí ani zdaleka líbit tobě. Já jsem s ním maximálně spokojená, protože se s ním díky těm otáčecím kolům perfektně manipuluje, takže o tom, že bych sundala korbu a nasadila sportovní verzi už si můžou všichni nechat zdát, protože je to zaprvé těžší a zadruhé bych musela pokaždé naklápět kočár, když chci někam odbočit.

Akorát má mouchu ten nánožník, ale abych pravdu řekla, ani nevím, jestli je to od toho originál, protože je o něco světlejší odstín než zbytek kočáru, i když na první pohled k nerozeznání. Ale je tam tak nešikovně uchycený, že když malou posadím (a ona je fakt hodně malá 😀 ), tak mi okusuje ten lem a nic nevidí 😀 . Ale už jsem to vyřešila a teď když je ještě chladněji budu jezdit s oddělaným předním pultíkem, takže se to bude dát zapnout níže. A taky mi jde docela těžko to polohování, ale je fakt, že já jsem suchar, tak musím pořádně zmáčknout to heblo 😀

jita2
7. dub 2007

dashak,
asi máš pravdu, nechám to, až pojedem do Olomouce, chystá se tam manža pro ten materiál a omrknu si tam ty golfky...je to asi lepší, dík za radu 🙂

ijetka
7. dub 2007

Holky musím se vám pochlubit co náš budulín 😀
Včera a dneska to dělal zase, jenom klečel na holeních jinak byl opřenej o stolek, já koukala 😕 jako péro a docela takhle vydržel, měl stabilitu 😨
Jinak dneska mu chyběl kousek a seděl by, nevím jestli to byla náhoda ale udělal to víc jak jednou 🙂

isacek
7. dub 2007

ijetka,
no tak to asi za chvíli bude sedět sám, co??Šikula 🙂 .
Taky když vidíš, že malej udělal další pokrok tak máš strašnou radost??Já hroznou 😎 😀 ....Jsou to zlatíčka fakt!!!!!

jita2
8. dub 2007

ijetka,
jojo, už to tak bude, bude za chvíli sedět sám 😉 gratulujeme s Maruškou a snažíme se taky, ale ještě ne tolik 😀

ijetka
8. dub 2007

Díky 🙂
dneska se zase snažil posadit, neudržel rovnováhu a bum spadnul, ale padal tak pomalu 😀 😀 ale jestli to takhle půjde dál, bude fakt brzo sedět 😉

isacek
má taky radost 😉 jenom že jsem furt utahaná a teď udělám tuplem prd co leze, je to fofr a mám z kuchyně schody, tak že mám oči fakt až na prdeli aby nesletěl, žehlím v obýváku a po pár vteřinách chodím pro něj aby nezbuch ☹
Nejhorší je že on to má už všude zmapovaný, obývák i ložnici, a nic ho nebaví, jeho hračky ho neberou. Má nejraděj kuchyni a tam být nemůže, už měl na hraní i pokličky, naběračky a jiný verky na vaření ale to ho taky nebere.

jita2
8. dub 2007

ijetka,
a nemůžeš dát nějakou zábranu na ty schody z kuchyně? Páč to musíš být fakt neustále ve střehu, a zvlášť, jak začne rychle lozit nebo se učit chodit, aby nesletěl, víš, takový to zavírání, co se dává na schody... 😉

ijetka
8. dub 2007

No budeme do futer dávat plot 😀 zní to hrozně ale bude mám ho dělat truhlář 😅 jenom že bude řvát jak tůr protože mu bude divný že se tam najednou nedostane a jak jsem psala ještě to v kuchyni nemá probádaný 😠

Dneska se zase zvedal že klečel jenom na kolínkách 🙂 pokusím se ho vyfotit ale on je na to hrozný jak ho vidí je z něj mrtvej brouk a sápe se na něj 🙄 taky se vůbec nečapu dodat nějaký fotky sama to neumím 😢 a tatka furt nemá čas.

carodkaa
8. dub 2007

Ijetka-jak vas ted docitam,nestacim se divit jaky delate pokroky!!Gratuluju 😀 😎

ijetka
9. dub 2007

ahojky carodkoo
poslední dobou na vás jako rodinu myslím 🙂

No rozjeli jsme se co???? Už jenom ten zoubek a bude to 😀

Taky čekám, že si začne stoupat úplně, zatím teda jenom klečí na dvou 😉 zkusím ho vyblejsknout, ale on a foťák 😠 ale mám nové dnešní fotky tak je sem s manžou dáme 😨 😵

carodkaa
9. dub 2007

ijetka-to jsi moc hodna,ted v patek jedem na Slovensko bude tam posledni rozlouceni a pak uz to snad bude lepsi 😕
tesim se moc na fotecky!! 😉

jita2
9. dub 2007

ijetka,
teda ale pokroky dělá snad každým dnem, ten Kubík 😉

carodkaa,
časem pomalu všechno přebolí 😉