Kdy mimča začínají sedět?

kamhajek
6. únor 2007

Ahoj, zajímalo by mě kdy vaše mimče začínali sedět. Mýmu špuntovi jsou tři měsíce a kousek a už se začíná přitahovat?

carodkaa
26. únor 2007

Dashak 😀 no od ty doby co jsme se vratili z tech hor tak chytnul barvu,nevim jestli je to tim ze mu tam parkrat jemne omrzl oblicejik 😅 ,nebo ze byl i trochu na slunicku 😲 on ma takhle i tvare.Vsichni co ho znali i predtim tak rikaj jakou ma peknou barvu po tech horach 😎 Tak nevim..

ijetka
26. únor 2007

jita2
tak to je fakt zkušenej 😉

carodkaa
taky jsem zvědavá kdy ho stáhnu uplně. Myslím, že u vás to bude v poho, když už si dojela dolu 😉

dashak
AHOJ nevěrnice 😀 to je dost, že se ukážeš. Furt sepisuješ na jen tak o životě 😀 párkrát jsem vám tam nakoukla a fakt jedete holky 😅

dashak
26. únor 2007

Ijetko, já ti tam psala, a ty se neukázala ☹
My dneska musíme dohonit snažilky a těhulky nad věcí, takže večer to zase bude pěkná smršť. Musíme napsat přes 500 příspěvků, tak asi budeme posílat jen smajlíky 😀 Jestli budeš mít večer čas, tak se k nám připoj, tam nepotřebuješ žádnou spešl pozvánku.

ijetka
26. únor 2007

dashak 😀 😀
chystám se ti napsat, je toho hodně, tak nevím kdy začnu 😕
Já vás tam raději holky nechám na pospas, už takhle jsem otrokem a doma....povinnosti, práce, dítě.....znáš to
Jo a večer se tu neukážu vůbec páč mi dávaj letiště a zoufalky 😀 to je moje 😀

dashak
26. únor 2007

☹ to je škoda. Tak se budu těšit aspoň na zprávičku od tebe 😉

raculka
26. únor 2007

Holky,já se toho přetahování fakt bojím,abych mu neublížila ☹
Ale když vám to DR říkaly,tak to taky budu už radši zkoušet. Naše paní DR se mi občas zdá trošku laxnější 😖

dashak-to je pravda,že k nám teď moc často nezavítáš 😔
My jsme objednaný za týden na Ko na tu neurologii ( já vím,tohle patří pod vojtovku,ale já nechci přeskakovat,holky určitě odpustí 😀 ), tak jsem zvědavá,jestli zase dostanu vynadáno 😠 .Přitom si myslím,že pokroky jsme opravdu udělaly výrazný.
Ijetka- taky čučím ráda na letiště(jinak ty seriály nic moc,ale tohle je takový pro zasmání,hlavně Petruška),ale dneska jdu na kafčo ke kamarádce,hlídá manža,tak se docela těším,že si babsky pokecám u vínka s někým,kdo chodí do práce a nemá ještě dítě 😀

raculka
26. únor 2007

ještě ta přetahovačka-vlastně mě napadlo,neměli by to dělat tatínci,narozdíl od nás v tom mají praxi ???? 😅

jita2
26. únor 2007

😀

ijetka
26. únor 2007

Jééééééééééééé raculka 😀 😀

Můj dr. říkal, že nemám přetahovat, ale od zkušených kamarádek vím opak. Pak bych si to třeba vyčítala, že jsem to nedělala.
Neboj se dělej to opatrně a pomalu 😉

No letiště je pro mě hroznej relax a fakt se u toho nasměju, jak píšeš Petruška a nervák Fila 😀 😀

dashak
26. únor 2007

Raculko, to mi teda pěkně křivdíš ☹ Já vás nikterak nezanedbávám. Každý den něco písnu. Dneska musím trhnout rekord a udělat 1000 příspěvků 😲

carodkaa, já myslela, že ten čumáček má oranžový z mrkvičky 😅

ijetka
26. únor 2007

dneska ti už nestihnu písnout, ale neboj myslím na tebe 😀

jak jsem koukala, na vaší drbárnu věřím ti na sto pro že to dáš (rekord, ne něco jinýho 😀 no ikdyž to možná taky, viď? 😀 ) A moc nemlať do klávesnice, chudák manža 😀 😀 😀

raculka
26. únor 2007

dashak- jé, já tě nechtěla zarmoutit 🙂 😅 , já vím,že bez nás nemůžeš žít... 😀
rekord už máš skoro hotový, co bude za výhru ?? my chceme medaili !! 😀

ijetka
27. únor 2007

dashak
tak se to povedlo viď? Já ti věřila 😀

raculka
letiště mazec, Petruška i cholerik Fila excelovali 😀

carodkaa
27. únor 2007

Daschak-me ti ani oranzovej neprijde jen je celkove min bledule odkdy byl na tech horach 😝

ijetka
27. únor 2007

není to tak hrozný, slušímu to na těch nožkách 😀

carodkaa
27. únor 2007

ijetka-prijde ti oranzovej??Ty jo aby mu neco nebylo 😒

ijetka
27. únor 2007

Néééééééééé mě se zdá jenom malinko, fakt

carodkaa
27. únor 2007

Jo,ja jsem teda asi slepa,asi jak ho furt vidim tak mi to neprijde 😕 no ale je mozny,ze jak furt ji tu mrkev s necim,ze ho treba nedusledne utiram 😀

dashak
27. únor 2007

carodkaa, já ti nechtěla nasadit brouka do hlavy 😨 Možná, že to tak vypadá jen na fotkách. Třeba na té jak sedí mi přišlo, že ho má takový žluťoučký 🙂

ijetka
27. únor 2007

Taky jsem chtěla napsat, že se nám to asi zdá z těch fotek 😕

ijetka
27. únor 2007

Ještě jsem zabudla napsat:
malej je na kolínkách čím dál častěji a dýl na nich vydrží 😅 mám radost.
Začne dělat kočíčí hřbet asi si takhle pomáhá 😀 a šup a je to, taky nějak dává do stran nožku (psala to i raculka, že jí to malej dělá)ale většinou se o ni zapře a tam kde měl hlavinku, má nohy.
O sudech už ani něpíšu páč ty koulí bravůrně 😉

carodkaa
27. únor 2007

Tyy jo at tady z toho neudelame zahadu 😀 No ja cim dal tim vic na ty fotky koukam taky mi to prijde,pridam do alba jednu z dneska a tam mi to prijde teda dost 😅 No nevim mame holt dite se zlutym nosem 😀 😀

ijetka
27. únor 2007

Tak jsem zvědavá, určitě se tím netrap 😉

carodkaa
27. únor 2007

uz sem to tam dala 😝

ijetka
27. únor 2007

Tak na tý jak ho tam držíš bych řekla, že ho má lehce oranžový, ale netrap se tím fakt to bude asi tou mrkvičkou 😉

carodkaa
27. únor 2007

Asi jo,did je to fuk,on je to typickej chlap a jakykoliv pesteni nebo utirani desne nesnasi,tak to beru trochu smahem 😅

ijetka
27. únor 2007

Je to náš malej utírání taky nesnáší, koliktrát ho dřu abych ho umyla je obarvenej jak velikonoční vejce 😀
Má rád hovězí, brambor, mrkev a po tom vypadá snad nejhůř, asi tý mrkve je tam dvakrát tolik 😅

raculka
27. únor 2007

Tak na utírání jsem taky zvědavá.Stačí mi ty scény při oblékání,to je řev,jak když se u nás děje vražda. 😅
Musíme se pochlubit-ten náš dneska už docela pěkně lezl, pořád se snaží dávat nohy jako na špičky.
Ijetka,tak už nám asi pohodička brzy skončí 😀 ( no ona to ani doteď žádná nebyla,co... 😅 )

carodkaa
28. únor 2007

raculka-vidis to je super,mate sikulu 😉

Ja se musim taky pochlubit,dneska rano jsem objevila prvni zoubek!!Teda zatim spis takovy pahylek 😅 jee ale mam z toho radost 😉

jita2
28. únor 2007

No my jsme objevili třetí, všechny má zatím dole, jinak lezení, to ji zatím neleze do hlavy, asi jí to vyhovuje, když leží jako placka, ale vydá energie fakt hodně, prostě pořád kope nohama takovou rychlostí, že až žasneme, jak to tak dlouho může vydržet 😉