Kdy mimčo přestane ublinkávat?

vefa
10. dub 2008

ahojky malý se ted začal hodně převracet na bříško a pokouší se lézt,ale při tom furt ublinkává, někdy mám pocit, že pak v něm nic nezůstane... ☹

petraluk
10. dub 2008

Vefi to může být tím, že se začal víc hýbat. My to tak taky měli, ale kdy přesně to skončilo si už nepamatuju. 🙂

bramburka
10. dub 2008

prej s přechodem na tuhou stravu?

petraluk
10. dub 2008

Tak to my určitě dřív, pak se to zase zhoršilo právě s tím, když se začal víc hýbat a pak to zase přešlo 🙂

vefa
autor
10. dub 2008

No my ještě kojíme, malému je 6 měsíců, brzo začneme přikrmovat, myslíte že pak se to zlepší? 😕

brnda
10. dub 2008

malimu je 10 mesicu a ješte taky nekdy ublinkne,nekdy malinko ,nekdy vic ☹

kometka5
10. dub 2008

tak malá už něco tuhýho jí, tedy spíš kašičky, přesnídávky, zeleninu a někdy ublinkne stejně. a mám pocit, že je to horší než když blinkala jen mléko. Ale první tři měsíce u nás nebylo jídlo, aniž bychom neblinkali...hrůza... 😒

andulkaavetrelec
10. dub 2008

my blinkáme pořád, i to tuhé, takže máme skvrny na koberci nejen bílé, ale i červené od rajčat a zelené od brokolice, čistím koberec pořád...

niega
10. dub 2008

U nás se to zlepšilo asi před měsícem, ale taky ještě dost blinká. Přechod na příkrmy u nás, podobně jako u Andulky, znamenal nikoli zlepšení, nýbrž hnusný flekance po oblečení, po podložkách, po koberci atd. Jo a jinak myslím, že největší zlepšení nastalo, když začal trošku víc obědvat, takže jsem ho nemusela po obědě dokojit, ale kojím až před odpo vycházkou, která je cca za 2-3 hodiny po obědě. Jinak mám dojem, že když máme víc kojící den, tak ublinkává dost, prostě matka má mlíka dostatek, tak co by se nepřepil, že ano 😀 .

andulkaavetrelec
10. dub 2008

jinak jsem zjistila, že když jí méně, méně blinká, já kojím přes den jen jednou po obědě a pak až v 8 večer
na ublinkávání je Nutriton ze svatojánského chleba, ale ten není pro kojící moc vhodný, protože se dává do mléka 😒

draga
12. dub 2008

vefa my měli to samé, Dalí ublinkával pořád, pak jsem nevydržela a koupila nutriron a dávala mu to během kojení ale to mi přišlo že zase míň papal a i míň přibral, tak jsem začala kojit po 2 hodinách a míň a kojila jsem plně do 6měsíců (ukončených 😉 ) pak se to trochu srovnalo a te´d už neblinká vůbec jen občas když mu rostly zoubky jsem pozorovala že si blinknul...vydrž, pokud přibírá tak je to v poho 😉 a za chvíli začnete s příkrmama tak to bude už jen lepší 😉

kacka79
12. dub 2008

U nás skončilo ublinkávání po ukončení kojení, tj v 7 měs.. UM je asi nějak zahuštěný...

tumkal
12. dub 2008

u nás ublinkávání skončilo po zavedení příkrmů (tj. 5 jídel denně)- mezi šestým a sedmým měsícem, já nedokojuju, ale kojím mezi jídly, tak to bude možná i tím
když jsem jen kojila to "šavle" jenom lítaly, Emča taky nevěděla kdy má dost 🙂

skuli
12. dub 2008

Malá začala ublinkávat ve 3 měsících,když jsem přestala kojit a dávala ji Nutrilon.Převlíkala jsem ji 3 krát denně.Blinkala mockrát mezi jídly,ale málo.Přešla jsem na Sunar a už to nedělá.Nutrilon ji asi neseděl,přitom ho tak vychvalují 😀

kacka79
12. dub 2008

Skuli my taky po nutrasu blindili, nám vyhovuje beba nebo hipp

janasxx
13. dub 2008

Náš malý blidil od narození jak zjednaný, i víckrát denně jsem ho musela převlíkat. Po zavedení příkrmů se to ještě zhoršilo, lítalo to z něj jak divý 😅 , dokonce jsem se na to ptala dětské doktorky. Doporučila mi nedávat jen kupované příkrmy, ale zkusit vařit, což pomohlo. Také si myslím, že si jen potřeboval zvyknout... Dneska je mu 8 měs. a blinká fakt výjimečně. 🙂

elly
13. dub 2008

No ja jsem od narozeni pro maleho mela zuhustenou UM, protoze normalni me blinkal...pak si musel 2x bezpodminecne krknout...kdyz si krkl jen 1, tak me pak jeste ubinkaval...to ma vlastne az do ted...i po prikrmech to delame stejne...a musim rict, ze dobry..jen kdyz mu po prikrmu dam napit..tak si obcas ulblikne. 😉

bramburka
13. dub 2008

nám to teda lítá, že hrůza, ted pro zmenu i barevně - po příkrmech, ale jí to neva, jen mě. tak nevim, ptrej se to snad spraví... doufám.

jaku
29. dub 2008

Ondra mi blinká od narození, jsme na AR nutrilonu, teď jsme začali s příkrmama. Jak je teplo tak mi začíná i pít čaj, ale ten v něm neudržím, blinká ho hodně. Napije se a je to z něj venku. Na blinkání jsme zvyklí, ale jak to udělat když se venku napije čaje z lahvičky -dávám mu po troškách třeba 5-10ml- aby to celé nevyblinkal?Mám starost, aby měl dost tekutin když je teplo. Prostě jak to není zahuštěné tak to jde z něj ven (teda trochu blinká i to zahuštěný mlíko), příkrm v něm zůstane celý.Taky vám to blinkací dětičky dělají?