• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se má mimčo otáčet na bok?

24. ledna 2008 
Lucianko, tohle zvedání je normální, prostě posiluje břišní svalíky. Dávej ho hodně na bříško, při chování v pololehu spíš na polohu klubíčko (s tvojí rukou pod jeho kolínkama) - to se zvedat nemůže, má zadeček jakoby v prohlubni a ve vzduchu.
20. led 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
majaaita - děkuju :slight_smile: Na bříško se točí sám, takže tam je fakt často :grinning:
21. led 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě doporučila dr.aby jsme malýho klidně nechávali sedět na klíně,nebo rozkročmo na noze (takovýho "takhle jedou husaři..."),že se tím cvičí a posiluje svaly,který bude při sezení potřebovat. Samozřejmě ho nemáme nechávat sedět normálně,ale zvedat ho z lehu do sedu, chvíli ho nechat a zase položit. Aby tu pozici v sedu znal. Takže i když ho chovám,tak ho třeba nosím,jako kdyby mi seděl na ruce. Nevidím v tom žádný problém....
24. led 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my se taky ještě neotáčíme na bříško i když si myslim, že by jsme už meli, ale neřeším to :grinning: :grinning: . A na bříšku se nám moc nelíbí vydrží chviličku a pak strašně brečí, tak ho nechám chvilku plakat a pak ho přetočím a za chvilku ho dám zas na břicho a zase řev :grinning: :grinning: . Je to takovej lenoch a pořád by spinkal, musím si s ním hrát aby nespal. Ted šel spinkat a probudí se ve 14h, tak ted se jdu válet :grinning: :grinning: (vařit a uklízet)
24. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek