Kdy se má mimčo otáčet na bok?

Ahojky asi uz toto tema tady nekde je ja ale nasla jen otaceni na zada a na brisko tak se predem omlouvam a klidne mi dejte odkazy. Chci se zeptat kdy by se tak mimco mela otacet na boky? Luci to jeste nedela (4 mesice a 1 tyden) a jsem z toho trochu nervozni 😉 Sem tam zvedne jakoby panev a trochu se natoci ale nedela to moc casto.dekuju moc.
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
majaaita
20. led 2008
Lucianko, tohle zvedání je normální, prostě posiluje břišní svalíky. Dávej ho hodně na bříško, při chování v pololehu spíš na polohu klubíčko (s tvojí rukou pod jeho kolínkama) - to se zvedat nemůže, má zadeček jakoby v prohlubni a ve vzduchu.
lucianka
21. led 2008
majaaita - děkuju 🙂 Na bříško se točí sám, takže tam je fakt často 😃
kortanova
24. led 2008
Ahojky,mě doporučila dr.aby jsme malýho klidně nechávali sedět na klíně,nebo rozkročmo na noze (takovýho "takhle jedou husaři..."),že se tím cvičí a posiluje svaly,který bude při sezení potřebovat. Samozřejmě ho nemáme nechávat sedět normálně,ale zvedat ho z lehu do sedu, chvíli ho nechat a zase položit. Aby tu pozici v sedu znal. Takže i když ho chovám,tak ho třeba nosím,jako kdyby mi seděl na ruce. Nevidím v tom žádný problém....
bambusek
24. led 2008
Ahojky, my se taky ještě neotáčíme na bříško i když si myslim, že by jsme už meli, ale neřeším to 😃 😃 . A na bříšku se nám moc nelíbí vydrží chviličku a pak strašně brečí, tak ho nechám chvilku plakat a pak ho přetočím a za chvilku ho dám zas na břicho a zase řev 😃 😃 . Je to takovej lenoch a pořád by spinkal, musím si s ním hrát aby nespal. Ted šel spinkat a probudí se ve 14h, tak ted se jdu válet 😃 😃 (vařit a uklízet)
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další