Kdy se vám vyklubal první zoubek?

pavlanatlinka
29. únor 2012

Ahojky zajímalo by mě kdy se vám u vašich dětí vyklubal první zoubek. Malé budou 3měsíce a nahoře na dásni jsem si všimla dvou takových bílích čárek tak jsem jí to přejela prstem má tam bouličky a jemně to jakoby řezalo tak nevím jestli to můžou bejt zoubky. Taky musí mít pořád dudlíka v puse a už i slintá občas a pláče když nemá nic v pusince.

dana3262
29. únor 2012

U prvního syna v 5.mes. Ale jako prvni by mely rust jednicky dole 😕

pejtho
29. únor 2012

Nám začali ve 3 měsících růst zoubky a ve 4. měsíci jsme objevily první a další už byl na cestě, takže to klidně může být ono.
Myslím, že podle toho, co píšeš, tak to asi budou zoubky, ale ještě se klidně můžou měsíc klubat, tak holky vydržte 🙂
Ale jak píše dana 3262, tak nejdříve by měli růst dole, ale asi to může být u každého mimi jinak.
Zkoušej cinkat lžičkou 🙂

kamilka007
29. únor 2012

Zoubky to být klidně můžou, zvlášť jestlis nahmatala ostré místo. Některé děti se s nimi prý i rodí. 🙂
Naše trpaslinka měla první zoubek jedničku dole až v 7. měsíci, ale myslím, že klidně můžou první narůst nahoře (jen dole je to běžnější).

janca_dobi
29. únor 2012

Dceři se vyklubal první zoubek (jednička vlevo dole), když jí bylo 7 měsíců a 18 dní. 🙂 Za 10 dní byla venku druhá jednička a teď čekáme jedničky nahoře.

mamkamarketa
29. únor 2012

ve 13ti mesicich 😀
ale ''zarucene'' priznaky rustu zoubku mel od 4teho mesice.

helcenka
1. bře 2012

syn v 5 měsících, dcera v 6 měsících

ronyx
1. bře 2012

Tak já mám syna stejně starého jako ty, 2 měsíce a 3 týdny a dole nám rostou první 2 zoubečky. 😉

dlabinecka
1. bře 2012

Eliška v 5,5měsících, malého podle mě zoubky poslední dny zlobí, ale venku ještě nejsou a asi jen tak nebudou. Mmch, Elišce vyrostla první horní dvojka, takže možné je cokoliv 😉

kachen
1. bře 2012

6,5 mesice

weri1
1. bře 2012

v 5 měs.

lavazza
1. bře 2012

První zoubek jsem našla den po prvních narozeninách, pak už to šlo hopem,ale trpěl asi od 6měsíců.

lupinek82
1. bře 2012

Ve třech měsících jsem našla přesně to samé a první zoubek zatím nikde. Od té doby hodně slintá, ohryzává hračky, občas nechce jíst a má ubrečené noci, pak je vždycky pár dní klid. Taky čekám zoubek každým dnem🙂

agnessa
1. bře 2012

u první dcery v 10ti měsících obě horní jedničky (vpodstatě během jednoho dne obě)
u druhé dcery také v 10ti měsících, opět po dvou a tentokrát horní a dolní jednička.. během pár dnů se objevila ještě druhá horní jednička...
příznaky růstu zubů u obou byly od cca 3 měsíců (kdy jsem si myslela, že už to zaručeně budou zuby 😀 )

bocinka
1. bře 2012

dva týdny před 4tým měsícem se malá konečně pořádně zazubila a vykoukly na nás obě horní dvojky.... 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bocinka/albu... takže je možné vše....

inkana
1. bře 2012

Přesně na 4 měsících a jednom týdnu se malé vyklubal první dolní zoubek a o týden později druhý dolní zoubek 🙂

stanaa
1. bře 2012

To budou zuby!!!!!!!!!!!!!! I dr. se divil, malá měla své první zuby venku ve 3M, nyní v roce má jich 16, šlo to rychle 😀

radun
2. bře 2012

To budou určitě zoubky - bílé čárky, trochu řežou, to je jasné! Mám kamarádkou, která porodila dítě se zubem a pak jednu, kterým také vylezl po třetím měsíci. My jsme opačná raritka - první zub po 11. měsíci 🙂

miskadis
2. bře 2012

8 měsíců a 1 den - jednička vlevo dole 😉

kacii
2. bře 2012

nam zacaly rust ve trech mesicich a jeste k dnesninu dni se do pul roka zadny nevyklubal...boulicky jsou, ale jeste se neprorezaly..trapi nas to tak na etapy 🙂

jop
2. bře 2012

to budou zoubky. U syna první zoubek v 9 měsících.

misi.21
2. bře 2012

první a druhý v 5 měsících a včera(7m) jednička nahoře,druhá je v závěsu...

pelenka
2. bře 2012

4 měsíce a 2 dny dolní jednička, 2 týdny před tím občas trošku mrzutost a asi 3 dny hůř jedl, v pusině žádné náznaky nebyly, ráno ještě nic, v 11 boule, v 17 jasná čára a ráno cinkal🙂

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
luczinek
6. bře 2012

Staršímu vyrostl první v 7,5 měsících,teď malej zatím nic,bude mít 20.3. 9 měsíců.Zoubek jsem našla nějak v necelých 3 měsících na horní dásni,schovaný pod rtem,měl ho úplně nakřivo,i dr potvrdila,že to je zoubek a pravděpodobně se s ním narodil,pak asi vypadl,protože ho tam už nemá.

levata
6. bře 2012

4 měsíce🙂 dolní jednička, ve dvou letech už máme všechny zoubky🙂 a naštěstí celkem bezbolestně .-)

kiara36
22. bře 2012

Je nám 8,5 měsíce a zoubky stále nikde 🙂).....čekáme.

ev.ka
22. bře 2012

5,5 m hned dva najednou- dole

lukza
22. bře 2012

nás v 7měsícách ale klidně mužete mít zoubek už tedka někdo se už aji rodí se zoubkem🙂) zkus lžičku a jak budete cinkat tak je tam🙂)

zelvy
22. bře 2012

Ahoj, u obou dětí kolem půl roku, syn hodně trpěl a věděli jsme o každém zoubku, že se klube, dcera byla úplně v pohodě.

terkao
22. bře 2012

nám se první zoubek vyklubal až v 10 měsících 🙂