Kdy se začali vašim dítkám vlnit vlásky?

ivetalopourova
4. bře 2008

Mame oba s pritelem vlnite vlasy. male je 9 mes a ma zatim par kratkych a rovnych. Myslite, ze se ji teprv muzou zacit vlnit? Diky

susik77
4. bře 2008

ahoj, aj ja mam vlnite, mala zatial rovne. mojej sestre sa zacali vlnit v puberte, aj jej zhustli.

andilek
4. bře 2008

tak my jsme s MM taky kudrnáči 😠 , byla bych raději kdyby se Ondrovi vlnit nezačaly, ale to asi neklapne 😝

poupe
4. bře 2008

tak pritel ma vlnity a maly se zacli vlnit ted,v 11m

jahodka11
4. bře 2008

ivetka, malemu sa trosku vlnia asi od tretieho mesiaca, ale my mame vlasky od narodenia a zatial nevypadali, boli len rovne na zaciatku 🙂

andy.a
4. bře 2008

keď má aspoň jeden z rodičov brčkavé vlasy,je väčšia pravdepodobnosť,že dieťa bude mať také isté..a nie rovné..gén pre vlnité vlasy"prebije" gén pre rovné vlasy.. 😉

aponchie
4. bře 2008

to je tezko ja mam vlnite manza jak draty mala je vlnita ale cim delsi tim mene vlnite .kazdej to ma jinak .nasa suseda je tmava manza taky a maji zrzatou dcerku uz asi 30let 😀 tak dlouho ji podezrival ze neni jehoa z sli na testy a je jeho nekdy je jedno jake maji rodice vlasky a ditko je uplne mimo misu 😀

nina87
4. bře 2008

no starsia dcera ma kucerave vlasy po manzelovi a vlnit sa jej zacali okolo 9-teho mesiaca 😵

andy.a
4. bře 2008

aponchie,u nás to s tými vlasmi funguje.. 😀
a tá hrdzavá dcérka tvojich známych môže mať hrdzavovlasú prababku.. 😕 😅 ale potom sa fakt nedá predpovedať,aké bude dieťa.. 😀

aponchie
4. bře 2008

no prave ale co vim tak mamka rikala ze u nich nikdo nemel zrzave vlasy a pak kde se stala chyba ze? 😀

andrea78
4. bře 2008

dcére sa vlasy zvlnili až v 6rokoch,normálne z večera do rána, dovtedy boli rovné, ani jeden z nás rodičov nemá zvlnené vlasy ( no ani naši rodičia nemajú ale moja babka a aj ujo ano, rovnako ako aj ujo z mužovej strany😉), rovnako ako aj ja nemám vlasy ani po jednom z rodičov, ten gén má môj ujo,potom vraj až nejaký pra-pra, pre našich to bolo poriadne prekvapko,obaja majú hnedé vlasy, pri mojich deťoch som tŕpla, aby sa to nestalo aj im, lebo som ako decko pre to poriadne trpela 😠 , no čakám, že to "schytá" brat, on je tmavý a má takmer čierne vlasy a nastávajúca je blondína od prírody 😅 ,( no inak je normálna) 😀

iza
4. bře 2008

moje babička se už narodila s kudrnatejma vlasama...a zůstalo jí to...měla takové ty prstýnky...no a časem pěkný afro 😅 ..moje máma i tety mají vlnité vlasy(začaly se jim vlnit kolem puberty) a mě se začaly vlinit někdy kolem 18ti

sibuska
4. bře 2008

ja mam kucerave ale mala zatial rovne, ani jej nevypadali od narodenia, dokonca som ju uz strihala, take ich mala dlheeee...inak moji rodicia maju rovne, tak niekedy hovorili ze som od susedov 😉 som zvedava co mala, vsetci chcu aby mala vlnite, len ja nie...viem, aka hroza je to upravovat...

jahodka11
4. bře 2008

sibuska a ako si jej ich strihala? ja by som uz tiez mala, malemu uz normalne idu vlasky do oci....len neviem, ako mu to ostrihat, aj na vrchu hlavickky by potreboval, aby to nemal take cikcakove...a este viac neupravitelne..🙂

dika
4. bře 2008

ja mam kucerave, manzel vlnite a dcerka od pol roka vlnite, az sisate, cakam kedy to dorastie, lebo vyzera stale ako strapata....

mata79
5. bře 2008

Ja mam kucerave vlasy a Matejovi sa zacinaju teraz vlnit ako mu pomaly rastu a hustnu. Hlavne ked sa spoti a po kupeli. Uvidime, ci bude z neho brcaty anjelik po mame... 🙂

zuzka1000
5. bře 2008

Až kolem roka, ale čím delší tím větší prstýnky 😀

sivocka
5. bře 2008

Ahoj moj syn mal do roka holu hlavicku, len par chlpkov a od roka mu rastli...az ostali brckave....brcky sme si uzivali az do troch rokov, ked isiel do skolky a kazdy sa mu prihovaral,ze ma krasne vlasky ako dievcatko, tak sa doma sam ostrihal...nastastie len nad ockom, tak sme ako tak zarovnali ofinku....a zacalo mu to vadit, ze mu hovoria, ze je dievca....tak sme ho ostrihali a odvtedy ma rovne. Ja mam mierne vlnite a manzel uplne rovne.

sjuzi
5. bře 2008

Ahojte, môjmu Miškovi sa začali vlásky riadne vlniť asi pred 2 týždňami. Bude to andel, po mne... 😀

feferonka
5. bře 2008

Tak dcera v roce pár rovných vlásků,v roce a 3/4 už krásně kudrnaté a husté vlasy,po celou školku to vydrželo a v 1.třídě změna a má je jen jemně zvlněné,,bohužel,byla to nádhera...

anatanka
5. bře 2008

Ja mam total rovne, manzel uplne kudrnate, Mirinka se zatim nijak neprojevila. U deti se ty vlasky stejne strasne rychle meni, takze to, ze ma ve dvou letech vlasy svetlounke a kudrnete neznamena, ze v puberte je nebude mit rovne a tmave.

roza
5. bře 2008

Já mám vzadu vlnitější vlasy, dcera měla asi do 2 let málo a krátké, ale jak dorostly, začaly se vzadu také vlnit. Už byla jednou ostříhaná nakrátko, ale teď má delší a vlní se jí zase.

sibuska
5. bře 2008

jahodka,strihala som ju noznicami 😉 samozrejme niekto ju musel drzat, lebo ona je taka vrtula, stale sa vrti, tak mamina ju drzala a ja som chytila medzi prsty tak zhora par vlaskov a odstrihla, ofinku aj boky, asi tak 4 cm...ma to dobre, som sa bala, aby nevyzerala ako podla "hrnca"...ma to omnoho lepsie, nejde jej to do oci a este je aj krajsia 🙂

viona
5. bře 2008

Tak našemu Vítkovi teď nedávno,má docela dost vlásků,rostou mu rychle,nejvíc se mu kudrnatěj,když mu sundám čepici 😀 já měla jako malá lokýnky,ale jen na prvních vlasech,pak mě ostříhali a mám je od té doby docela rovné 🙂

sonulik1
5. bře 2008

nasej malinkej sa krutili hned od zaciatku - narodila sa s dost hustymi vlaskami - a vlnia sa cim dalej tym viac hlavne ked sa spoti prip.ich ma mokre, alebo ked ich mamina nevycese 🙂 Uz teraz sa smejem ze bude nadavat jak mama 🙂))

jaduska
5. bře 2008

My máme s manželom vlasy rovné a staršej dcérke sa krásne vlnia. Dlho nemala skoro žiadne vlásky, rásť jej začali až po roku a hneď sa aj vlnili. Len sa ju bojím ostrihať, aby sa nevyrovnali 😒

andy.a
5. bře 2008

synosi sa začali kučeraviť vlasy okolo 10 mesiacov plus-mínus.. 😵
teraz má 4 roky a dosť sa mu vlásky vyrovnali..keď mu ich necháme dlhšie,tak ich nemá úplne rovné,ale je to veľký rozdiel oproti "brčkavému anjeličkovi " ako predtým.. 🙂

dcérka má zatiaľ rovné vlásky.. 😉

cermonca
5. bře 2008

Ja mam rovne vlasy manzel vlnite a mala uz od narozeni mela po koupani kudrlinky 😵 no a asi od 3 mesicu je ma kudrnate porad 😵

megee
6. bře 2008

a já slyšela že se vlasy dědí ob generaci, tak doufám, že to u nás tak nebude 😀

sibuska
6. bře 2008

megee, to dufam aj ja, nasa babina ma "3 vlasy", to by som nechcela aby bola mala taka redulka 😉

megee
6. bře 2008

sibuska my to mame podobně proto doufám že to nebude pravda 😀