Kdy vašemu miminku narostly druhé vlásky?

majucha
1. pro 2008

Ahoj všem maminkám, chtěla bych se zeptat, kdy tak asi vašem miminkům začaly růst druhé vlásky? 🙂 Naše Miška má jen takové chmíříčko a už jsou jí (korigovaně) tři měsíce a vypadá to, že se žádné vlásky nechystají. Těším se na první kudrlinku, tak jsem trochu nedočkavá 😅
Vím, že řeším blbosti, oproti problémům, které se tu řeší (a že my měli taky své...), ale nedá mi to a možná si i tak trochu to řešení blbosí teď užívám 😅

martimarti
1. pro 2008

Majucho, to není žádná blbost, to je přeci pro nás ženský důležitý, ne? 🙂 🙂 🙂 Také mě to zajímá, malá se nám narodila pěkně vlasatá, tmavovláska, teď už znač..ně prořídla a jde do zrzava, snad to není konečná barva. Také mě to zajímá, dobrá otázka. Těšíme se na odpovědi.

majucha
autor
1. pro 2008

marti Míša má od začátku jen to chmíříčko, ale jak jí roste hlava, vypadá to, že vlásků ubývá 😅 já se tak těším na culíčky 😅 tak uvidíme, co se nám tu sejde za zkušenosti 🙂

silvik
1. pro 2008

Ahojky... tak my se narodili s chmýříčkem a doteď (máme 18 měsíců) těch vlásků máme malinko (kraťoulinké).. takže si na copánky počkáme 😀 😀 Ale zase je to pořád takové naše miloučké miminečko s tou holou hlavičkou 😀 😵 😵

martimarti
1. pro 2008

Culíčky, to mi povídej! To ubývání vlásků je úplně normální, možná, že chviličku budeš mít doma i malého plešounka, jestliže měla jen chmýříčko. 😉 Teď je jen otázka, kdy začne rašit ta princeznovská hříva nebo chlapečkům mužný porost. No tak holky, jak to bylo u vás?

majucha
autor
1. pro 2008

silvi, tak dlouho jo 😨 já myslela, že už nám brzo něco vyraší 😔

martimarti
1. pro 2008

Já taky, já to taky čekala dřív 🙂

silvik
1. pro 2008

My měli u obou holek po narození chmýříčko, vlásky nevypadávaly, jen prostě pomalu rostly (u starší se růst urychlil až po druhém roce), u mladší je ten růst ještě pomalejší.... ale aspoň ušetříme na šamponu 😀 😀 😀

andulka4
1. pro 2008

majuch tak já rodila 31tt a byl docela vlasatý 🙂 do 3měsíců nám to vypadalo a znovu nám to roste hoooodně pomalu 🙂 Máme hlavu jak koleno 🙂 🙂 🙂

sirinka
1. pro 2008

aj u nas je tych vlaskov pomenej a vrkoce ani zdaleka nemozeme robit...ale vsimla som si, ze jej vlasky pomalinky tmavnu, to znamena, ze uz zacali rast druhe vlasky 🙂

majucha
autor
1. pro 2008

marti vzadu už máme slušně velkou prodřenou plešku, je to takový heboučký 😀 kamarádky klučíkovi znatelně začla růst hříva ve třech měsících, tak jsem čekala, že to teď někdy vypukne, ale evidentně si asi budem muset počkat 😠 🙂

silvik
1. pro 2008

Majucho, Martimarti, ono to je asi hodně individuální (dáno i geneticky), že je to u nás pomalé, neznamená, že bude i u vás.... 😉 😉 My s manžou moc kvalitní vlasy nemáme, tak to holky asi chudinky zdědily.... 😔

majucha
autor
1. pro 2008

tak já byla vlasatá brzo a hodně, teda jemný vlásky, ale delší a brzo jsem měla druhý, že jsem ani nebyla plešatá, za to manža byl a je trochu kolenatej a hlavně tchýně 🤐 šmarjá snad nebude mít vlasy po ní 😲 😖 😅 😀

martimarti
1. pro 2008

Maju, malá tam má vzadu kolo jak od vozu. Ale jak napsala silvik, zase ušetříme na šamponu. 😉Stejně, jsou to naše zlatíčka, i když plešatý 🙂

martimarti
1. pro 2008

Teď jsi tomu nasadila korunu s tou tchýní. No, držím palce! 😀 😀 😀 😀

erikasadek
1. pro 2008

ahojte, ja zase mam problem moj syn sa narodil s takym harom, ze teraz mu uz robim , copik, a ludia si ho mylia s dievcatkom..

ale k teme, no vatsinou to zacne tak po roku to prave rychle narastanie vlaskou, nebboj , este budes rada, ked ti nebude plakat , ze ju tahas za vlasky , a ako to boli... 😉

martimarti
1. pro 2008

Erika, nedávno jsem viděla fotku dcerky brankáře Petr Čecha když se narodila. Ta měla skoro afro, nic podobného jsem ještě neviděla. Ale byla kouzelná 🙂 Je to holt různý.

majucha
autor
1. pro 2008

tak ona je moc roztomilá takhle plešatá, ale když si představím, že bude mít culíky 😵 😵 😵 no nemůžu se dočkat 😅 jako vlasy po tchýni bych jí fakt nepřála, protože tý prosvítá hlava už od 40 😅 😕 🤐
erik, tak v roce jo, no uvidíme, to asi vydržím 😀 😀 jsem zvědavá, jestli z ní bude parádnice nebo se mi na ty culíky vyprdne 😅 😀

andulka4
1. pro 2008

Erika malý je nááádherný 🙂

majucha
autor
1. pro 2008

marti koukám, že tvoje zuzanka je skoro stejně stará jako naše Miška, teda kalendářně, my jsme jinak gestačně o dost mladší 🙂 ale rodily jsme skoro ve stejnou dobu asi 🙂 tak můžem aspoň porovnávat 😀

erikasadek
1. pro 2008

ANDulka dakujem, ...

poviem vam, vytrpela som si, kedysi mi hovorili, ze tehotnej zene byva strasne zle aj na konci tehotenstva ak babo ma vela vlasov, u mna sa potvrdilo, teda ja som od 7 mesiaca zavijala, horsie ako prve 3 mesiace, a pochopila som ked mi ho dali, do narucia, ked som videla to haro...

ale stal zato trapenie.. 😉

martimarti
1. pro 2008

To je fakt, to jsem zvědavá, jak to půjde. Jen mám obavu, že máme náskok, pokud nám to ještě nesleze. Jinak koukala jsem na tvé fotečky, malá je zlatíčko, fakt kukačka malá.

erikasadek
1. pro 2008

ale nevyprdne, bude z nej krasavica jedna mala.... 😉

stvura
2. pro 2008

Ahoj...nas maly sa narodil s tmavymi vlasmi {obaja s muzom sme blondaci}, doteraz mu nevypadol ani vlas ale uz nabrali svetlu farbu. O chvilku budeme vyzerat ako dievcatko ak mu tak porastu ako doteraz... 😀

kacka.va
2. pro 2008

tak nám začaly ty druhé vlásky podrůstat ty první, takže jeden čas měla vlásků málo, ale do toho už jí rostly nové.

mary3
2. pro 2008

Ahojte... nas maly sa narodil len s par vlaskami na hlavicke, take paperie, teraz uz bude mat rok a stale ma len take papericko 🙂))

majucha
autor
2. pro 2008

erika no je pravda, že mě bylo v těhu celkem dobře, na začátku jen lehký nevolnosti, tak budeme asi dlouho plešounci 🙂

zapletalovi22.3.
2. pro 2008

Ahoj holky, taky jsem zvedava, jak budou u nas druhy vlasky, mala ja super haros 😎 a ted se mi zda, ze ji vlasky zacinaji trosku svetlat. Jinak asi budem velmi brzo bojovat se strihanim, ofinu ma uz skoro po nos.

stvura
2. pro 2008

No zapletalovci...tusim mame rovnakych vlasacov, ale u vas je to opodstatnene...je to dievcatko, pricom mi chlapcek, budeme ako Kelly Family...{to mi svokra zakazala strihat vlasky}...ozaj, kedy sa mozu dietatku ostrihat vlasky, lebo fakt si nas maly o chvilku neuvidi od ofinky...

zapletalovi22.3.
2. pro 2008

mne taky mati porad rika, ze se do 1 roku nema strihat, bo co 😠 kaslu na ni, jsou to jen babske povery. Malej je boziiii! Ze pry Kelly Family, ja se muzu dorvat smichy.

ashley
2. pro 2008

Ahojte. Nas maly sa narodil tiez vlasaty a rysavy, teraz je blond a vlasky mu rastu. Uz som ho strihala asi 2x, ale to som len odstrihovala to chmirie, co mal od narodenia. Teraz ma hrubsie vlasky.
Inak mojej kamaratky dcerka, tak ta ma 2.5 roka a vlasky jej zacali rast az teraz.
A moja sesternicka, to iste... rastu ale pomalsie. Ale aj tak je krasnucka. Pritom ma 2 bratov strasne vlasatych.